Jump to content

2009.05.21. *SKC, Beograd* Circle Ii Circle/Manticora/Burning Black


Elderane

Recommended Posts

da kazem i ja nesto

bilo je do jaja sto se tice bendova i organizacije

ali publika :no:

svi vi kenjate preko neta nesto niko da dodje na koncert

 

BB-nije los mada moze to bolje

Manticora- :rockdevil: predrkano veoma predrkano doslo mi da pravim sutku ali sa kim :) :) :)

CIIC-extra bend steta sto je bilo bas malo ljudi

 

 

edit

SKC je postao skroz fensi ona knjizara ce biti ogromna i ima manje mnogo mesta

sada ce tek biti zajebano sto se tice velikih koncerata(1000 ljudi)

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo i da se ja javim. Ocekivao sam malo ljudi, al' nas 40 nisam ocekivao, mislio sam bar 100, kad ono veliko razocarenje. Kapiram da mozemo da se oprostimo od bilokakvih prog desavanja osim eventualno evergrey-a posto oni imaju fiksnu posetu, ostalo nema sanse, jedino da upadne kao predgrupa nekom vecem bendu, tako je kako je. :/

 

Sto se tice bendova:

 

burning black - meni nista posebno, neki klasican heavy power speed.

 

manticora - energican nastup za sve pare, svidja mi se i kod njih i kod ciic to sto su svirali punom snagom bezobzira sto nas je malo bilo.

 

ciic - sta reci osim legende. klasicna lista kao sa prethodnih certova i nastup odlican, zack u punom sjaju, mnogo emocija u pevanju i stvarno mu svaka cast.

 

sto se tice organizacije sve je proslo u najboljem mogucem redu, nemam primedbi. I iskreno ne mislim da postoji neko ko je cuo za ciic, a da ne prati desavanja u uzim metal krugovima ili na netu. Eventualno neki matorci koji su slusali savatage pre 20 godina, ali video sam tamo par starijih. Eto to je to, odlican koncert. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi vi kenjate preko neta nesto niko da dodje na koncert

 

Ja ne kenjam, jednostavno mi se ne sviđa Circle II Circle. Samo zbog pesme Edge of Thorns se ne isplati doći, mada je malo falilo da se pojavim. Na JOP hoću da dođem, imam kartu, ali neće biti koncerta. Kao što sam imao kartu za Scorpions, Castle Fest, Judas Priest, Alice Cooper-a, Lordi. Prema tome, idem na većinu koncerata i nisam ja taj koji treba da vadi organizatore zbog pogrešnih procena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, definitivno nisam bio na koncertu (stranog metal benda) sa manje ljudi u publici. Mislim da su dolazili UG black bendovi sa vecom posetom od ove sinoc. Sramota. I svaka cast TN na dovodjenje ovog paketa, nas par manijaka kojima je bila zelja da vidimo Manticoru i CIIC/cujemo 'Tage hitove live su svakako bili prezadovoljni nakon sinocne svirke :pivopije:

 

Burning Black - Solidni 'Talijani. Zvuk vec na njima bio sasvim zadovoljavajuci. Pevac silazio u publiku, to je uvek plus, i vrlo izvodljivo kad je ovako "proredjena" (a i mirnija) publika, jedino zameram sto kad silazio sedao bi na binu i gledao u pod uglavnom, definitivno glup potez :) Uopste, ovakvi bendovi su da ih gledas jednom live, i dosta ti. Ako nista drugo, mogu da ubace bar neki cool cover za kraj, tako uvek moze dobor publika da se digne.

 

Manticora - Sunce ti zarko kakav razval :rockdevil: Realno, fali im ona jedna dzitra, ne mogu da zamislim kakvo bi tek onda przenje bilo! Headbangers power delight! Pesme straobalno dobro zvuce live, Lars koji ima bas specifican glas (nekakva Kurscholika varijanta) i super je zvucao, dobar frontmen, i sve u svem' svakako ih moram gledati sa punim setom, jednostavno mi je ono sinoc bilo kratko od njiju, steta sto izbacise "Nowhere Land" pre svega...

 

CIIC - Mr. Zak je objasnio sa vokalom. To je taj Dio-efekat, i posle cca. 15-20 godina aktivnog rada, jos uvek maltene zvuci isto, ako ne i bolje. U power/prog-u to je retko, mora se priznati. CIIC set mi je bio OK, dobro odsviran i atmosfera bila fina, ali glavno ludilo je krenulo sa bisom! IIGA i Watching su bas lep detalj bile, calm before the storm...a onda the old stuff... SAVATAAAAAAGEEE :rockdevil: Nisam verovao do skora da cu ikada 'Tage pesme chuti live, u bilo kakvoj ex-member, "reunion" (sta god to bilo u ovom slucaju) kombinaciji, kad evo :] Svaki dalji comment ovde je suvisan.

 

I naravno licni dojam mi je bio izvlacenje na stejdz, eto pa da mi neko kaze da se nosenje metal majci ne isplati :) Zao mi samo sto posle toga nisam mogao ostati na after-gig diskusiji sa clanovima, ali zbog kolokvijumskih obaveza dani su mi sada tesni samo tako... I ovo ispisivanje mi dodje strasno gubljenje vremena, ali morao sam malo da se "olaksam", heh.

 

Summa summarum, krasna vecer, ballsy move by Terra Nostra, najiskrenije se nadam da nece ovako biti na JOPu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kritiku svakoga ko je kupio kartu uvazavam. Ali te pitam sledece: Da li ti mislis da postoji iko koga je ovo iole moglo da zanima, a nije znao za koncert? Ja mislim da ne postoji takav.

 

Sve jedan proger u Srbiji je znao za ovaj cert a to sto nisu dosli to je jedna jebena sramota. U svakom slucaju od nas koji su bili tamo nema nikakve zamerke sto se tice kompletne svirke jer videti ovaj bend iliti bilo kakav prog-power bend ovog kalibra u Srbiji je uvek retkost i pravo zadovoljstvo. Samo napred Elderane i ekipa nadam se da ce biti jos proga sa vase strane! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve jedan proger u Srbiji je znao za ovaj cert a to sto nisu dosli to je jedna jebena sramota. U svakom slucaju od nas koji su bili tamo nema nikakve zamerke sto se tice kompletne svirke jer videti ovaj bend iliti bilo kakav prog-power bend ovog kalibra u Srbiji je uvek retkost i pravo zadovoljstvo. Samo napred Elderane i ekipa nadam se da ce biti jos proga sa vase strane! :pivopije:

 

ma ko ih jebe, ja samo znam da sam se odreko svog dzeparca za 2 nedelje al je vredelo!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se obično javim da pljujem,evo za promenu jednom i pohvala za Terra Koza Nostru...ja da sam ovo organizovao,otkazao bih koncert bez mnogo razmišljanja zbog slabe prodaje,tako da hvala što ga niste otkazali,to je loš potez po vas finansijski,ali sam ja uživao,čak ni prazna sala mi nije pokvarila užitak,mada se jesam osećao malo glupavo,ne znam kako je tek bilo bendovima,ali je svirka bila extra profi,ko da je sve krcato,a ne nas šaka jada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

karta koju sam porucio pre 2meseca je imala br 32, tako da sam stvarno bio optimistican, jbg ocekivao sam bar 100 ljudi, i dolazi Kiling Hand 1h pred koncert i kaze da je otislo 40 karata. WTF?! stvarno greota.. :(

 

Nema to veze sa reklamom.. ko to slusa bio je obavesten... jbg ljudi nemaju para, eto vidite da masovno prodaju karte za AC/DC..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa reklamom.. ko to slusa bio je obavesten... jbg ljudi nemaju para, eto vidite da masovno prodaju karte za AC/DC..

 

Ovo stoji :

"jbg ljudi nemaju par"

 

ovo ne stoji :

"eto vidite da masovno prodaju karte za AC/DC.."

 

ako vam kazem da je za ac/dc ostalo jos 15.000 ne prodatih karata da li bi verovali ?

jebeni ac/dc nije rasprodao koncert , tako da je to sasvim dovoljno da vidimo u kakvoj zemlji zivimo ... jbg. r'n'r u ovoj zemlji ne postoji...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo stoji :

"jbg ljudi nemaju par"

 

ovo ne stoji :

"eto vidite da masovno prodaju karte za AC/DC.."

 

ako vam kazem da je za ac/dc ostalo jos 15.000 ne prodatih karata da li bi verovali ?

jebeni ac/dc nije rasprodao koncert , tako da je to sasvim dovoljno da vidimo u kakvoj zemlji zivimo ... jbg. r'n'r u ovoj zemlji ne postoji...

 

Pa i ne mogu da rasprodaju, kad su računali na posetu od preko 40 hiljada ljudi. Od toga više od pola stranaca. Kad će preko 20 hiljada stranaca da dođe u Srbiju zbog AC DC-a? Nikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih da se mesam u ukuse ali ac/dc ne zasluzuje tako veliku cenu karte, nikako...

Sta su oni koji kurac, ko da su neke mesije jebote kad ovoliko naplacuju...

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...