Jump to content

HARDCORE


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ja se secam jos nekih; undertow, turmoil, chokehold, tripface, abhinanda, earthcrisis, cast iron hike, guilt... svi su oni leshili do jaja za te pare, a od nekih se i dalje proteze uticaj po muzici narashtaja.

 

ako ti treba nesto od ovih ne bi me mrzelo da okachim.

Hvala brate, sve to imam i još kutiju drugih bendova. Na zalost, ne pratim više desavanja a verujem da imaju uticaja na danasnju svetsku scenu, koja je čini mi se dosta mlohava u odnosu na devedesete. Domaća je u kurcu još od zadnjeg rata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ove Austrijance se ginulo tamo devedesetih. Nisu bili nesto originalni ako se u hardcoru i moze biti originalan, ali su ovo radili s mudima, bez šminke i peglanja, Negde po kući mi se vuče Michaelovo pismo i njihov prvi demo što mi je poslao,a ovo im je mcd iz 1995. Vidim da još sviraju i da su isti ko i gomila američkih nabod bendova nadam se da bar malo vuku duha sa ovog izdanja.

 

 

http://rapidshare.com/files/79436629/Only_Attitude_Counts_-_We_Stand_As_One__1995_.rar

Edited by englis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ove Austrijance se ginulo tamo devedesetih. Nisu bili nesto originalni ako se u hardcoru i moze biti originalan, ali su ovo radili s mudima, bez šminke i peglanja, Negde po kući mi se vuče Michaelovo pismo i njihov prvi demo što mi je poslao,a ovo im je mcd iz 1995. Vidim da još sviraju i da su isti ko i gomila američkih nabod bendova nadam se da bar malo vuku duha sa ovog izdanja.

 

 

http://rapidshare.co..._One__1995_.rar

 

Austrijanci No innocent victim,velika greska druze!Smatram to za lapsuz!Inace prva dva albuma su odlicna ,pravi derivat Agnoje!

Edited by excel fan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...