Jump to content

HARDCORE


Recommended Posts

Ne mozes tako reci da su ovo (gore navedeno) nosioci svetskog hardcora... Sta da kazemo za oldschool bratiju iz koje je i ponikao hard core i za mnogo veca imena nego li Biohazard?! Pola ovih sto si nabrojao se moze odnositi na njujorske nosioce hardcore (mada bi i tu mogao navesti gomilu bendova koji bi pojeli sve doticne), ali nikako svetske...

 

Kako bre Youth of today i cromags nisu nosioci svetske?

I agnostic front?

 

Ajd biohazard i sickofitall oni su malo kasnije dosli, ali vecina nabrojanih bendova su oldschool.

 

KOji bend mozes da navedes koji bi pojeo doticne i u cemu? SSD, Minutman, BF, Minor?

Oni su samo neku god pre poceli. Ne vidim po cemu drugom bi pojeli dotichne. Meni su svi na istoj lestvici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre Youth of today i cromags nisu nosioci svetske?

I agnostic front?

 

Ajd biohazard i sickofitall oni su malo kasnije dosli, ali vecina nabrojanih bendova su oldschool.

 

KOji bend mozes da navedes koji bi pojeo doticne i u cemu? SSD, Minutman, BF, Minor?

Oni su samo neku god pre poceli. Ne vidim po cemu drugom bi pojeli dotichne. Meni su svi na istoj lestvici.

 

Youth Of Today mogu se smatrati nosiocima "svetske" hardcore scene, pa cak i Cro Mags zbog stare slave iako je njihova muzika vise crossover,

pa cak i Agnostic Front samo da su se raspali na vreme, meni su na primer jedni Warzone vise zasluzni i iskreniji nego li Biohazard, Sick OF It All. Stavio bi i Gorrilu Biscuit... Sam termin svetska scena je neodredjen... Postojalo je dosta scena u Americi i svetu koji su sa nekom svojom verzijom hardcora mogli parirati njujorskoj (svetskoj?!). Meni je na primer japanska scena bila medju omiljenima, pogotovu sto su ljudi sa nasih prostora (Kraljeva, Beograda)radili izdanja za japanske etikete. Ovi nabrojani jesu stare kajle ali je izlizano vise trpati ih na tron, pored vagona mnogo boljih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemilica Trans TourBooking s ponosom predstavlja,povodom proslave prve godisnjice rada, po prvi put u Beogradu, legende NYHC scene:

 

H2O

 

koncert ce ujedno biti beogradska koncertna promocija novog albuma

Hitman-a, pod nazivom ''Overstand''!!

 

specijalni gosti na ovom slavlju su i:

Lets Grow!!

 

koncert ce se odrzati u LivingRoom-SKC, 6.5.2010.

predprodaja karata krece 1.marta, 2010.

prodajna mesta: LivingRoom, SKC

Music shop Felix, TC Sremska

 

cena karte u predprodaji 1000 RSD

na dan koncerta 1300 RSD

 

last.fm event

 

 

Path+Of+Decay+Issues+Of+Life+Lets+Grow+plakat5.jpg

 

HA-KO Bastards vas poziva na hardcorepunk koncert!

 

Sviraju: Path Of Decay, Issues Of Life i Lets Grow.

 

Posle "This Is Not..." EPa koji je izašao 2007. godine, ulaska Ilića u bend, odsviranih gomilu koncerata i pojavljivanja na nekoliko kompilacija, PATH OF DECAY su konačno završili svoj dugo očekivani prvi album.

"s/t" takođe izlazi za HA-KO i na koncertu će biti deljen uz svaku ulaznicu.

 

ISSUES OF LIFE slave 10 godina postojanja ali nažalost, ovo će takođe biti i njihov poslednji cert. Pre neki dan su imali oproštajni koncert u svojoj Staroj Pazovi a ovo će biti oproštaj pred beogradskom publikom. Na nekoliko pesama će im se pridružiti i stari gitarista Dane.

 

4.3. living room, Path Of Decay, Lets Grow, Issues Of Life event

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

discipline ti je nesto izmedju hardkor panka i oi

 

nego evo tvoji ovi sugradjani

 

 

da,to sm i ja mislio...

 

dobri su ovi,valjalo bi otici na svirku...

 

 

discipline je punkrock po meni sa primesama oi-a

 

discipline je dzez bluz sa primesama sola...

 

 

bad religion je pank rok...pa si ti vidi koliko ima slicnosti izmedju...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...