Jump to content

HARDCORE


Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

uzeo da se pozabavim novim the beautiful ones-om, stvarno super album. podjednako za mačo muškarčine i romantične duše.

 

Baća,meni je hard core-stav,snaga,oštrina,a za romantićne duše...eno im pink,i ovi rac-ovi,six pack,dog house...

 

ne znam se ko seća benda Turmoil,imo sam na kaseti nekoj snimljeno album anchor i who says time heals all wounds -neki minić.

uuu sineeee.pesma walk away,meni je to i dan danas ono,hc spomenik.

 

i onaj bend, fury of V, album at war with the world,mnooogo opasan album,rame uz rame sprvim pro painom.

Janitor stara skola-kratez, imo sam,i jos uvek imam neku kompilaciju...mislim da sam je kupijo negde oko 5 oktobra,u bg hapse slobu,a Janitor otvara sa nations on fire.

 

 

a ovim mladjim narastajima preporućujem,što se još upućuju u HC,verovatno ima da se skine,pošto retko ko danas kupuje kasete i cdeje,a nije ni jeftino...HARD CORE MATINEE kompilacija. murphy's,leeway,sick... kultna kompilacija.

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

bezveze refused pesma stvarno :(

 

@razbijač: pa ako poslušaš bend, videćeš da u muzici ništa od toga ne nedostaje, jedino što su tekstovi pretežno ljubavni. meni je najbitnije da je bend iskren i strastven, a da li pevaju o problemima u društvu, politici, teškom životu na ulici ili ljubavnim problemima, to je sekundarno. sve dolazi u obzir dok god pogađa žicu.

 

a što se tiče bendova koje si naveo, eto turmoil je takav bend, iskren i beskompromisan. fury of five je sa druge strane gomila klovnova uličara.

majstor se proziva sa rick ta life-om, a ne zna se ko je veći debil. ustvari, zna se, rick je najveći debil na svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Kako se zove ta kompilacija? Kad guglam ovo u caps locku izadjenmi samo Murphys pesma.

 

http://www.discogs.com/Various-Sunday-Matinee-The-Best-Of-NY-Hardcore/master/215362

 

bezveze refused pesma stvarno :(

 

@razbijač: pa ako poslušaš bend, videćeš da u muzici ništa od toga ne nedostaje, jedino što su tekstovi pretežno ljubavni. meni je najbitnije da je bend iskren i strastven, a da li pevaju o problemima u društvu, politici, teškom životu na ulici ili ljubavnim problemima, to je sekundarno. sve dolazi u obzir dok god pogađa žicu.

 

a što se tiče bendova koje si naveo, eto turmoil je takav bend, iskren i beskompromisan. fury of five je sa druge strane gomila klovnova uličara.

majstor se proziva sa rick ta life-om, a ne zna se ko je veći debil. ustvari, zna se, rick je najveći debil na svetu.

 

Fury mi je dobar na tom AT WAR WITH THE WORLD, 'wake up america',do or die, takin' respect, come and get it, to su mi sevdana stvari za doba kad je izdano,stuck mojo švalerancija sa nekim jaćim hc, pa i nekim crossover NU metal šabaniranjem,što je ok za to vreme,al ono posle i pre toga, neko mi je teško drkanje, wigga in d nejbrhud? au sine.tu su prsli.ove godine su izdali neki 7inć singl ''real is back''...neda mi se da ćujem,naplašavam se,teško je vnogo.

 

što se tiće ljubavnih tekstova,sine,samo Slapshot! ''battered'',vrh!

 

a uvek sam se pitao šta je s onim našima,Bitlsima,imo sam na kaseti sa nekim snimkom s telefonskom zajebancijom stole vole, neki live snimak od bitlsa, 2-3 pesme, nešto 'miruj stoko' i 'bickl-dobra naprava'.el to bila bre neka sprdnja od grupe,il stvarno neki naš hc/noisecore?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

R-1873508-1249321252.jpeg.jpg

 

Ladno sam imao ovo na piratskoj (jok, original) vrpci 90-ih. Mislim da sam je kupio najviše zbog Leeway pesme Enforcer. Sećam se da je generalno snimak bio očajan ali se bez obzirala kidalo uz

http://www.youtube.com/watch?v=NIBa5vcDO6o :blek: :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam ni ja, ali znam da generalno ne žele da se njihovi nastupi snimaju. dan yemin kaže na početku tog poslednjeg nastupa koji je sunny snimao "this is MEANT to be an intimate experience...", tako da verovatno ima veze sa tim. šteta, meni jedan od omiljenih bendova sa uvek fenomenalnim nastupima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...