Jump to content

HARDCORE


Recommended Posts

kapiram da si video sliku, a da pesmu nisi ni poslušao. ja ne znam u kom paralelnom univerzumu je ovo pop. agresivnija je od većine tsoptc pesama.

 

Kapiram da si se naložio na sliku, pa ti se i muzika dopada... Mislim...

 

TSOPTC je kult koji ostaje nenadjebiv u njihovom opusu. Smešno je porediti ove dve pesmice sa jednim od najboljih hc albuma ikada. Da, poslušao sam je. Celu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ga skinuo još sinoć i obrnuo dvaput danas, ali neću još da donosim konačan sud. nisam oduševljen za sad, ali ima par dobrih stvari i zanimljivih momenata. daleko je to od tsoptc-a i stftfod-a u svakom slučaju. moraću još dosta da slušam kako bih mogao da dam objektivno mišljenje kad se slegne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ga prihvatio takvog kakav jeste, jbg. pomirio sam se s tim da muzički nisu isti likovi od pre 20 godina, ali poruka je ostala suštinski ista i to je najvažnije. nekoliko odličnih pesama, nekoliko prosečnih, nekoliko baš dosadnih i bezidejnih. dosta delova koji podsećaju na stare pesme (elektra - new noise, 366 - the shape of punk to come (maltene isti rif), useless europeans intro - rather be dead), ali i novih zanimljivih ideja. simpatičan bućkuriš, sve u svemu, ali dosta manje smislen od tsoptc-a, čija se formula manje-više prati, iako oni to negiraju po intervjuima. drago mi je što su se okupili i nadam se da ću ih nekad videti uživo, ali ovaj album jednostavno nije na nivou koji su sami postavili, mada sam po sebi nije toliko loš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

veoma čudnovat album prema kojem nisam siguran kako da se postavim

 

Uticaće ti na reputaciju ako kažeš nešto loše o Refused? :D

 

Kao što reče onaj mali pre mene, obroban recept sa TSOPTC-a, ali mnogo lošije i 17 godina kasnije....

 

Mislim da momci iz benda imaju odličlnog PR-a. :) Tolika buka ni oko čega, novci za koje sviraju, gostovanja u emisijama... Nije mi jasno. Ne može eksploatacija TSOPTC-a trajati toliko dugo, bez nekih drugih stvari.

 

Sa novog albuma bih izdvojio Dawkins Christ. Prerano sam je pljuvao pre par postova, a sada ne prestaje da mi se vrti u kolima... :) Ostatak albuma je ravna linija....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...