Jump to content

Srpska thrash scena


Red Viper

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo jos jednog thrash metal benda koji nije pomenut ,a nadam se da je zanimljiv za ovu pricu. soul in cage i dalje postoji, imali smo 6-7 koncerata tokom 2005 ,a u aprilu 2006 smo snimili demo u studiju kazablanka , tadasnja postava : NENAD BOKONJIC I DANIJEL PRISING- GITARA, SILJA -(EX-Stone)-bass oni i dalje sviraju, DAMIR- Bubanj , LJILJAK BOJAN (KUGA)-vokal -bivsi clanovi, u ovoj postavi smo 2005 svirali u NOVOM SADU ,SOMBORU,I NA 10-GODINA GRUPE STONE U POGONU DOMA OMLADINE, izaslo je i par clanaka o SOUL IN CAGE. , SADA u SOUL IN CAGE SVIRAJU , I DEKI IZ NIBELUNGA, I PEVAC DEATH METAL GRUPE AVERNA, poslusajte imaju my space stranicu,a najbolje stvari su zadnje dve used i sanity.

 

 

 

http://rapidshare.de/files/40818825/soul_i...-intro.mp3.html

 

 

 

http://rapidshare.de/files/40818826/soul_i..._in_me.mp3.html

 

 

http://rapidshare.de/files/40818827/soul_i..._world.mp3.html

 

 

http://rapidshare.de/files/40818828/soul_i...t_mind.mp3.html

 

http://rapidshare.de/files/40818829/soul_i...e-used.mp3.html

 

http://rapidshare.de/files/40818830/soul_i..._exist.mp3.html

Edited by speed metalll

Share this post


Link to post
Share on other sites

наравно да се нећемо бавити бендовима као што су Slayer, Megadeth, Metallica, Anthrax... али ће се они свакако спомињати када на ред дођу њихови нови материјали (мада не знам колико сврхе има више спомињати Metallicа-u у својству Thrash Metala). што се мене тиче, најрадије бих радио око бендова који се враћају на сцену, односно издају нове албуме. значи бендови попут Whiplasha, Exumera, Laaz Rockita, Heathena које сте већ споменули, као и осталих. приметно је да се доста домаћих бендова поново активирало, а и да они који су већ активни раде све више и више, тако да се надамо да ће бити доста материјала који ће бити занимљив. обавештаваћемо и даље о свим активностима, а када се први број заврши можете се јавити мени или Банету (NW Red Viper) за информације како да дођете до свог примерка.

 

и да, наравно да ћемо размотрити сваки бенд, тако да, ако имате неки мање познати бенд, само реците!

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja mp3...

 

 

edit: vidim na arhivama da imaju neki ep i 2008. god...zanimljivo.

 

 

To je taj remake.

De nadje mp3?Jel to onaj stari demo neko prebacio sa kasete?Kako se cuje?

Megera je u Jagodini na otvorenom festivalu u centru grada 1989. godine odsvirala skoro sve pesme sa albuma And justice for all u originalu tako da smo mi klinci polomili cevanice sutirajuci se (naravno podalje od glavne sutke gde su bili stariji metalci :) )

Odmah posle toga smo ih gledali u Cupriji u Crvenkapici kao predgrupu Rapid Force i Dza ili Bu.Isto su sprzili.S tog koncerta smo se nocu vracali peske za Jagodinu (12 kilometara),roditelji mi presvisli od brige.

Cuprija u to vreme bila puna metalaca za razliku od danas kad je mali Cikago iz 1939.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

artillery, atrophy, blind illusion, chainsaw, coroner, defiance, realm, tourniquet, vendetta, xentrix, itd. kao i nove bendove kao shto su diamond plate, oppression, dr. livingdead, fueled by fire, gama bomb, hexen, reviolence, bomb threat itd...

to bi, recimo, mene zanimalo.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

artillery, atrophy, blind illusion, chainsaw, coroner, defiance, realm, tourniquet, vendetta, xentrix, itd. kao i nove bendove kao shto su diamond plate, oppression, dr. livingdead, fueled by fire, gama bomb, hexen, reviolence, bomb threat itd...

to bi, recimo, mene zanimalo.

 

Ljudi,mogu da obecam da ce biti za svakog po nesto... Bice starih bendova koji se vracaju na scenu,mladih afirmisanih bendova,ali isto tako i onih manje afirmisanih tj. za svako po nesto! Samo se opustite i cugnite koje pivo. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

takodjer, ne smeju se zaboraviti i watchtower i wargasm...

наравно!!! посебно што је Wargasm скоро издао први ДВД. а и као што рече Бане, за сваког ће бити понешто! што се новијих бендова тиче, вероватно ће се у почетку акценат стављати углавном на бендове из Бразила, јер као што видимо, тамошња сцена је просто процветала (погледајте само бендове: Violator, Bywar, Farscape, Sodomizer, Slaver, Possuido Pelo Cao, Bomb Threat...). и такође ћемо гледати да сви бендови који се појаве буду активни, осим неких изузетака. лично, мени би најдраже било да урадим интервју са Роном Ројсом, или било којим чланом неког бенда који је, како се то каже, "требао да постане огроман, али то нажалост није".

Share this post


Link to post
Share on other sites

сад сам скинуо Мегеру, и ово је феноменално! видећемо да контактирамо неког од чланова, па да урадимо интервју. сада спремају нови албум, и једва чекам да чујем како ће звучати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

heeh super stvar

 

ja i ortak iz Svajcarske smo pokrenuli "serbian death metal conection" tj serbian death metal

 

i ovo je dobra stvar al mislim da je najbolje da se odma dogovori cilj sajta , da li je to update thrash scene ovde za srbiju ili za inostranstvo,promocija ili sajt za kontaktiranje lejbela i ljudi i slanje bultena i sl.

 

u svakom slucaju mozete skupiti i par likova koji bi mozda radili intervjue sa bedovima iz okolnih drzava i sveta te stavljati intervjue i/ili recenzije u blogove.

 

spotovi i pesme na sajtu su pun pogodak

 

samo napred 111

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

heeh super stvar

 

ja i ortak iz Svajcarske smo pokrenuli "serbian death metal conection" tj serbian death metal

 

i ovo je dobra stvar al mislim da je najbolje da se odma dogovori cilj sajta , da li je to update thrash scene ovde za srbiju ili za inostranstvo,promocija ili sajt za kontaktiranje lejbela i ljudi i slanje bultena i sl.

 

u svakom slucaju mozete skupiti i par likova koji bi mozda radili intervjue sa bedovima iz okolnih drzava i sveta te stavljati intervjue i/ili recenzije u blogove.

 

spotovi i pesme na sajtu su pun pogodak

 

samo napred 111

е Дачо, пази овако. наравно да нећемо радити само српске бендове, што сам већ и рекао. биће и интервјуа са страним бендовима, а рецензије ће такође обухватати све. а преко нас ће свако моћи да контактира неког, било то одређени људи, или неки бендови.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko sto reko dobra ideja i sve:)

na kom jeziku ce sve biti na srpskom ili engleskom?

 

ko ce vam raditi recenzije?

a ko intervjue?

 

(na osnovu odgovora na zadnja dva pitanja cu i skapirati koliko je zin ozbiljan/neozbiljan)

 

u svakom slucaju podrzavam

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko sto reko dobra ideja i sve:)

na kom jeziku ce sve biti na srpskom ili engleskom?

 

ko ce vam raditi recenzije?

a ko intervjue?

 

(na osnovu odgovora na zadnja dva pitanja cu i skapirati koliko je zin ozbiljan/neozbiljan)

 

u svakom slucaju podrzavam

111

 

 

 

Ako smo rekli da domaca scena ima posebnu paznju u casopisu i ako je to jedan od glavnih razloga pokretanja zina,sigurno ce biti na Srpskom ;)

Cela stvar je u fazi pripreme i dogovaranja oko nekih pitanja....

Na osnovu prvog broja to mozes da zakljucis,nikako ovako :)

 

Hvala za podrsku! :pivopije:

Edited by NW Red Viper

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko sto reko dobra ideja i sve:)

na kom jeziku ce sve biti na srpskom ili engleskom?

 

ko ce vam raditi recenzije?

a ko intervjue?

 

(na osnovu odgovora na zadnja dva pitanja cu i skapirati koliko je zin ozbiljan/neozbiljan)

 

u svakom slucaju podrzavam

111

интервјуе са страним бендовима радим ја, а са домаћим Бане. рецензије радимо обојица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj ti je savet da iscimate nekog starijeg sa yumetal.org-a ili RNU il sl likove koji imaju iskustva sa tim stvarima.

cisto da se ne smorite posle prvih 3 intervjua i sl

па онда нека неко други ради! која је поента да неко ради моје интервјуе?!?! :confused:

не брини ништа Дачо, нећемо се сморити! препусти све нама, и видећеш како све изгледа кад изађе први број!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...