Jump to content

Srpska thrash scena


Red Viper

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Morphy sine ostavi tu drozu :)

 

 

 

Zavrsicemo nesto,nemas brige ;)

 

Znaci privi broj je besplatan , strava . I znaci isporuka po Srbij je besplatna i jos svako dobije po pivo i novi album Slayera . Samo napred sa casopisom.

Edited by speed metalll

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno bre ljudi,kako mislite da odradite shtampanje,za prvi broj i ostala sranja,mislim svi znamo kako neshto ide u srbiji kad je za dzabe,ko alva!Znachi trebalo bi vam bar 500 primeraka tog prvog broja...Ne znam shta da vam kazem,morate da se prerachunate jbg....Butcherian Vibe koshta nekih,200 kinti a izlazi jednom u tri meseca i to ako izadje redovno,jer je shtampanje relativno skupo.....Ali jbg,stavite bar neku cenu ono 100 kinti da bude...jebem li ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci privi broj je besplatan , strava . I znaci isporuka po Srbij je besplatna i jos svako dobije po pivo i novi album Slayera . Samo napred sa casopisom.

 

Pa sta da ti kazem,zovi me deda mraz! :):)

 

e do jaja,javi kad ce ta svirka,pa da dolazim sa bagrom da ve gledam

 

Hocu burazeru ,nemas brige... Prvo da dovrsimo sadrzaj,odstampamo i bukiramo bendove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U casopisu ce postojati mala rubrika ''Oglasi'' ,time zelimo da pomognemo mladim bendovima kojima mozda fale clanovi ili muzicarima koji zele nesto da prodaju...

Ako neko zeli da mu se pojavi oglas u prvom broju nek' mi salje ovde na PM ili na space stranicu fanzina....

Oglas moze da bude maximum 150/200 karaktera

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sta ce/ ko ce da bude na naslovnoj strani . Savetujem ti da stavis domace metal bendove na naslovnu , malo je bezveze da ti na naslovnim stranama budu Slayer, Kreator, Exodus...-to svi ocekujemo i znamo. Stavite lepo neki thrash bend iz Srbije ... ili stavite pojedinca na naslovnu stranu. npr. : Nesa, Boska , Dacu , Djoleta, Blazu , Zokija ...ako nece oni ja ocu , boli me ... jos ako vam je kolor naslovna , pa ima da bude prodavan list , samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompletno je zavrsena stranica grupe , Eternal Frost , postavljene su 3 pesme + 2 bonus stvari i jedna extra , sve ukupno 6 . Samo za najzesce metalce . Mozete sve pogledati i poslusti na adresi www.myspace.com/eternalfrostmetal , i nadam se velikoj podrsci fanova. Uzivajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi broj Serbian Pit-a jos malo pa gotov, bice brdo intervjua (Nadimac, Kuga, Infest, Space Eater...), recenzija i raznih drugih thrash metal sranja koje bi vas mogle interesovati :) Prvi broj ce biti, kao sto Bane rece, besplatan, a bice organizovana i svirka za promociju istoga! Ostanite brzi i tvrdi :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...