Jump to content

Okupljanje Clanova Yumetala


METAL Man

Recommended Posts

prođoh onuda večeras vraćala sam se od nekih prijatelja peške kući... sunce ti...

 

četvrtastoglavi orlonosi zahebani tipovi u turskim kožnjacima sa (kakvom bre stomaklijom?!?) radžom ispred sebe sede SVAKI za SVOJIM stolom i mrko gledaju u svoju tačku meditacije, prisećajući se plemenske zajednice i neolita....

 

Genijalno!! :) :) :) :)

 

:rockdevil: :rockdevil:

 

Kaj je ba ovo, okruzeni smo veoma intenzivnim, tesnim, napetim i straSnim osecanjima, najpre, mi momci ovde, postaje vruce.... :wub: Red bi bio da padne i neki grindcore inspajerd homoerotiK RPG-polka-trash film... Mora da postoji neka prica, poput one koju je Tolkin pis'o, samo se sve zavrsava sa prstencem, i brootalnim zavrsecima, BA! :rockdevil: Mislim, kao i svaka Satirikonova pJesma, BRE! :rockdevil: Tko ce bit Gospodar Prstenca, ba, tko...? :ph34r:

(Eto vam besplatne ideje koja ce vas kostati..)

 

Moji omiljeni likovi su tzv. Naguzi, koji letU i jebU! :rockdevil: Tako mocno! :rockdevil: "Do not come between a Naguz and his prey.."

 

Elem, i kada se okupljate...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

neko je gore pomenuo ravnu goru u bulevaru, velik broj mislim 400+.

prođoh onuda večeras vraćala sam se od nekih prijatelja peške kući... sunce ti...

 

četvrtastoglavi orlonosi zahebani tipovi u turskim kožnjacima sa (kakvom bre stomaklijom?!?) radžom ispred sebe sede SVAKI za SVOJIM stolom i mrko gledaju u svoju tačku meditacije, prisećajući se plemenske zajednice i neolita.... uff podsetilo me na crnu goru, na okolinu nikšića.

 

uhhhh :rockdevil: kao u pesmi baje malog knindze "bulevarom revolucije" .ima jedna krcma stara tamo na sred bulevara,bulevara revolucijem,bulevara revolucije i nocas sam zaginuo rosa ce da me ubije.KAD POPIJEM JA ZAPEJVAM ROSO,NECU KUCI NECU NI NA POSAO!!!mnogo dobra stvar bas sada je slusam.moram tamo da idem obavezno,ako neko zna adresu te kafane u bulevaru neka mi javi na pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Je l' nam živ Teša? :)

 

posto je tema o okupljanji zatvorena, hajde onda na ovoj temi da kazem da sam sad bio sa teshom, ziv je, zdrav je, as usual...

 

rekao mi je kakva je ludnica bio aftrerparti, "pun nekih bizarnih likova"... :) :)

e Rle, Rle :) :)

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet neki flejmer koji ima 11godina. :uhoh:

Jeb'o ga Bekam.

 

 

Sine, stariji sam od tebe. I ovo je forum. Iznosim svoje misljenje

I mislim da su okupljanja gej, jer tu uglavnom dolaze stariji ljudi sa foruma koji nemaju pametnija posla, pa bleje po kafanama sa ljudiam sa foruma koji su isto propaliteti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...