Jump to content

Iguman


Grobodan

Recommended Posts

i ja uopste ne kontam po cemu se iguman razlikuje od ostalih blek metal bendova i po cemu se razlikuje recimo od mayhema.ono buka dranje i mracni tekstovi.mozda je njihova muzika kvalitetnija i to.ali ne vidim nesto skadalozno u muzici igumana da dizete toliku buku oko toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja uopste ne kontam po cemu se iguman razlikuje od ostalih blek metal bendova i po cemu se razlikuje recimo od mayhema.ono buka dranje i mracni tekstovi.mozda je njihova muzika kvalitetnija i to.ali ne vidim nesto skadalozno u muzici igumana da dizete toliku buku oko toga

šta ti radiš ovdje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

budi blek metalac i barem budi kreten do kraja sa mizantropijom i izvrsi samoubistvo.

 

izvrši samoubistvo, kao pravi mizantrop, pozeru! :rockdevil::)

 

samvan nidz edžjukejšn

Edited by (kinetic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskuliraj ovaj podforum kad vec black smatras bukom i slusaj tvoje frulase. mars u picku materinu.

 

pa blek metal jeste buka isto kao i vecina metala.i ne mislim da je rec buka uvreda za metal sta vise kompliment jer metal i pokusava da bude bucan

 

šta ti radiš ovdje ?

 

pa ovde sam jer mi je blek metal uredu vrsta muzike,ne slusam bas puno blek metala ali bas sam ovih dana slusao winds of plague onaj blackcore bend i stvarno mi se svidja

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja uopste ne kontam po cemu se iguman razlikuje od ostalih blek metal bendova i po cemu se razlikuje recimo od mayhema.ono buka dranje i mracni tekstovi.mozda je njihova muzika kvalitetnija i to.ali ne vidim nesto skadalozno u muzici igumana da dizete toliku buku oko toga

 

iguman je toliko sranje da je ovo sve sprdacina na njihov racun.mislim da normalan covek to ne moze da slusa.

 

iskuliraj ovaj podforum kad vec black smatras bukom i slusaj tvoje frulase. mars u picku materinu.

 

realno 90% black-a je neartikulisana buka i drkanje u prazno.svaka cast vama koji mozete da varite svakakva govna.aj necu vise da kenjam ovde,moje misljenje samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja uopste ne kontam po cemu se iguman razlikuje od ostalih blek metal bendova i po cemu se razlikuje recimo od mayhema.ono buka dranje i mracni tekstovi.mozda je njihova muzika kvalitetnija i to.ali ne vidim nesto skadalozno u muzici igumana da dizete toliku buku oko toga

 

stvarno,ti si vid ekstremne mentalne masturbacije...

 

na trenutak sam pomislio da je to onaj HEFEST...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno 90% black-a je neartikulisana buka i drkanje u prazno.svaka cast vama koji mozete da varite svakakva govna.

 

Потпуно се слажем. Само што је тај Игуман интересантнији од Мејхема, које је Теша спомињао. Мај опиниан, јеби га. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo što je tih 10% ustvari ŽANR ! :da:

 

Na moju srecu ja se ne pridrzavam zanrovskih pravila

 

Потпуно се слажем. Само што је тај Игуман интересантнији од Мејхема, које је Теша спомињао. Мај опиниан, јеби га. :)

 

Interesantniji je za spam.Jbg,meni se od mayhema svidjaju 2-3 pesme.Jednostavno mi ne prija takav vid muzike,rasporedjenost rifova,produkcija,vokali...Iguman je sranje po svim segmentima,nit ima zvuk nit ima vokale,za koji kurac cu onda da im citam tekstove.Da hedbengujem u tisini citajuci ih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Потпуно се слажем. Само што је тај Игуман интересантнији од Мејхема, које је Теша спомињао. Мај опиниан, јеби га. :)

 

i meni je iguman interesatniji od meyhema,mozda zato sto je blizi nasem mentalitetu

 

.Jbg,meni se od mayhema svidjaju 2-3 pesme.

 

da stvarno mayhem ima par dobrih pesama

 

 

Sada ako ste zavrsili, da ugasimo ovu zlu temu vec jednom.

 

kakav si ti to blek metalac ako ne volis zlo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imash Gojko sve i svashta, tamo mozesh da spamujesh do mile volje. Ovde su ljudi prestali da prichaju o bendu odavno i tema je magnet za idiote koje dolaze da kenjaju i spamuju. Tema je odavno izgubila svoju svrhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...