Jump to content

Iguman


Grobodan

Recommended Posts

Imash Gojko sve i svashta, tamo mozesh da spamujesh do mile volje. Ovde su ljudi prestali da prichaju o bendu odavno i tema je magnet za idiote koje dolaze da kenjaju i spamuju. Tema je odavno izgubila svoju svrhu.

 

Tema nikad nije ni imala svrhu.Od 72 strane na 70 se spominje kako ce kopitar sve nevernike da trpa u bulju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo bahatosti:

 

Ako Tesha napishe josh jedna post na ovoj temi, zatvaram temu(sve dok ne izdaju neshto novo) i dajem Teshi ban na jedan dan.

 

zavorices temu radi tesinog posta?!

 

 

facepalm.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo za kraj ostavljam jaku bitnu reklamu,u pitanju je lik sa mog faksa koji daje casove zavodjenja.meni je besplatno objasnio neke stvari,doduse jos nisam stigao da primenim u praksi ali kada budem stigao onda cu biti pravi jebac

 

 

94971485.jpg

 

Ti si odsad moj idol! Elem zasto bi se tema zatvarala zbog Tesinog posta? Neko spomenu da je od 72 na 70 strana bilo sprdnje na racun Igumana, krajnje zanimljiva tema...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavorices temu radi tesinog posta?!
Kakva bistrina izbija iz ovog posta :)

Ko ima ista u glavu, zna da problem nije taj jedan pesanovicev post vec cinjenica da je dosao na ovaj podforum da provocira i smara. Tema je ionako trebala odavno da se zatvori, a folker frulas je zasluzio neki ban cisto da slicna sranja ne ponavlja u buducnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva bistrina izbija iz ovog posta :)

Ko ima ista u glavu, zna da problem nije taj jedan pesanovicev post vec cinjenica da je dosao na ovaj podforum da provocira i smara. Tema je ionako trebala odavno da se zatvori, a folker frulas je zasluzio neki ban cisto da slicna sranja ne ponavlja u buducnosti.

 

meni boli kurac za ovaj forum namerno sam postovao ovde da bi dobio par dana bana.a ti mozes da pusis kurac metalski pederu,jebo te i burzum i satana i jihad i papa i mizantropija u dupe degeneriku jedan.takva govna kao ti sto seru tu nesto kako su mizantrope treba samo terati da kopaju i nose dzakove dok se ne nauce pameti

 

Halid beslic!! sinan sakic!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva bistrina izbija iz ovog posta :)

Ko ima ista u glavu, zna da problem nije taj jedan pesanovicev post vec cinjenica da je dosao na ovaj podforum da provocira i smara. Tema je ionako trebala odavno da se zatvori, a folker frulas je zasluzio neki ban cisto da slicna sranja ne ponavlja u buducnosti.

pa jebote sto moj post onda nije imao logike?irealno je zatvarati temu radi jednog,bilo cijeg posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...