Jump to content

Killing Joke


Recommended Posts

  • 4 months later...

Jes' da ne slusam ovaj zanr ali KJ gotivim, jedna od retkih grupa iz 80-ih koje slusam, 90-ih nisu nista znacajno uradili al zato ovu poslednju deceniju dozivljavaju neku vrstu renesanse.. Za sada mi se night time najvise svidja, al nije to konacno, preslusacu im albume jos nekoliko puta sigurno...

 

I dalje ne mogu da verujem da su ljudi pobegli na Island zbog apokalipse :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

The original lineup of KILLING JOKE will release its new album, "2012" (MMXII), on April 2 via Spinefarm Records. The effort will be released in CD hardcopy and digital formats. It will also be made available on double colored gatefold vinyl.

 

01. Pole Shift

02. Fema Camp

03. Rapture

04. Colony Collapse

05. Corporate Elect

06. In Cythera

07. Primobile

08. Glitch

09. Trance

10. On All Hallow's Eve

 

iTunes exclusive track

 

11. New Uprising

 

killingjokemmxii.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne razumem šta ima da vam se ne sviđa na ovom albumu :haha: Zarazim se čim čujem uvod u svaku pesmu. Ima da slušam dok ga ne naučim napamet.

 

Još da izađu lirike, trenutno nađoh za dve pesme, ostatak valjda posle 2. aprila.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuče dobro i posle više od 30 godina postojanja. Stvarno su bend za respekt. Album ima taj prizvuk 80ih koji se meni jako sviđa, a retko se nakanim da pustim nešto u ovom fazonu, pa mi je lepo legao danas kda sam uzeo da preslušavam ovo što se preko nedelje skidalo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bas veliki fan, al' bre slab je album. ako mi je "hosannas" zvucao kao pesme koje su otpale sa onog genijalnog iz 2003, ovaj mi zvuci kao nedovrsene pesme koje su otpale sa "absolute dissent" (koji je bio manje-vise pristojan). ima to potencijala, ali je sve nekako nedoradjeno, na brzinu, smuti pa prospi, daj-da-izdamo-album-okultne-2012-godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...

Mene su sve ploče nakon povratka oduševile, i to na prvu. Nema tu greške, starci znaju šta rade. Šteta je samo što Jaz tužno zvuči uživo, bar onoliko koliko sam uspeo da uhvatim na netu, uživo ih do sada nisam gledao, što ne znači da neću. Jeben bend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...