Jump to content

Viking Metal Crew


Dark_Elf

Recommended Posts

ма није фрка, одобриће сигурно, него смара то што требају све да одобре. е, а у праву је Гдин. Мржња. да се лепо манемо кр-ст ари це, па лепо да одемо, нпр., на овај емо форум. а и знам ја један форум за ону групу ребелде (или како се већ зове). али тамо нема нико старији од 12 година. већ сам ја постовао тамо, писао сам нешто у фазону: "ало децо, маните се тога. узмите да слушате Блек Метал и да воршипујете Сатану". и нека мала ми одговорила: "па ја нисам сатаниста, а од метала волим само најтвиш". :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su njih dve dobre ortakinje ima da zajebes sve nacisto,ima da izgubis i ovo sto imas.Slusaj starog vuka i sacuvaj ovo sto imas.Ko trazi vece izgubi i ono iz vrece.Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

 

Управо то, добре су ортакиње - готово нераздвојне.

Држао сам се старих изрека,

а и ове твоје мисли су ми се још раније мотале по глави ... па сам и одустао од покушаја. :da:

 

 

Ni meni nikako da odobre ni sliku ni komentare.Po meni je ta krstarica promasaj.Ipak je to opstenarodni forum gde ima i dobrih i losih ljudi.Bolje je da napadnemo nekog ko nam svima dodje neprijatelj.Jel ima grand ili pink neki forum da zezamo sabane?

 

Ја сам први за то, да извршимо атак на неки Гранд форум!!! :red::red::red:

 

Рачунајте на мене озбиљно ... биће ту морбидности са моје стране, на претек! :mhihi:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa videćemo se na ovoj temi, zar ne? Kakvo menjanje nickova?

E bre... ti ko da ideš u vojsku (ko Varg ;) ), nedelju dana je ništa. A zar tamo nemaš internet? :)

A i siguran sam da će Varg u vojsci da se ušemi negde na net (nije to više ona vojska), pa vikendi, pa slobodni dani...

 

imam tamo, puno interneta, al imam i puno da radim. dakle nema yuma :(

meni je to mnogo sad, otputovati na toliko. hoću da spavam u svom krevetu! dosta sam živela u koferu.

 

 

 

@eileen

Ajde uzećemo neke screenshotove sutra kad udarimo forum da osetiš deo atmosfere. :)

Srećan put.

 

Btw. Ne ideš valjda odma da spavaš.

Popi kafu deder, polako... spavaćeš dok putuješ :D

 

hehe elf

popila kafu. šalji mi shotove obavezno! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо то, добре су ортакиње - готово нераздвојне.

Држао сам се старих изрека,

а и ове твоје мисли су ми се још раније мотале по глави ... па сам и одустао од покушаја. :da:

 

 

 

 

Ја сам први за то, да извршимо атак на неки Гранд форум!!! :red::red::red:

 

Рачунајте на мене озбиљно ... биће ту морбидности са моје стране, на претек! :mhihi:

Kao ono za najlepšu pevačicu na forumu L e p e B r e n e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

стварно, мало и јесте глупо да на аватару или слици за потпис стоји напис са именом ове теме. можда је боље да стоји, на пример, Barbarians United. то је мој предлог смишљен за пола секунде, а и осликава оно што радимо: дођемо, похарамо, и одемо. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

стварно, мало и јесте глупо да на аватару или слици за потпис стоји напис са именом ове теме. можда је боље да стоји, на пример, Barbarians United. то је мој предлог смишљен за пола секунде, а и осликава оно што радимо: дођемо, похарамо, и одемо. :)

 

Није лоше. Овде у потпису може стајати ''Викинг Метал Кру'' а тамо ''Барберијанс Јунајтед''

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

стварно, мало и јесте глупо да на аватару или слици за потпис стоји напис са именом ове теме. можда је боље да стоји, на пример, Barbarians United. то је мој предлог смишљен за пола секунде, а и осликава оно што радимо: дођемо, похарамо, и одемо. :)

 

Bolje reci: dodjemo, poharamo i banuju nes :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja prošla TAMO.

 

rekoh vargu ne znam da li je neko drugi proveravao

izgleda da novim članovima ne daju da u potpis stavljaju slike.

 

dakle mistress, doprinela si jačanju plemenskog identiteta ovde u lokalu :) zasad.

 

 

ako neko ne hakuje nekog od admina

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма да зајебемо и кр стар и це, и брене, и цеце, и све остале, него да лепо нападнемо ове емосе! таман да их доведемо до толико прижељкиваног (са њихове, а и наше стране) самоубиства.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...