Jump to content

Viking Metal Crew


Dark_Elf

Recommended Posts

Super ideja za logo. :da:

 

A baš je fora da na logou piše Viking Metal Crew, da svi znaju (mada onda pada sva priča sa skrivanjem teksta i googlovanjem).

Mislim da Mistress Burzum ako želi, može da nam napravi sjajan logo. Treba samo da je nateramo nekako :) Možda da joj kupimo nešto. :)

Sad sam se ukljuchila :bigblue: Kakav logo, o chemu se radi? Shtrebala sam neshto pa mi ochi iskochile, dajte pojasnite da ne moram sve da citam ^_^

Ne mora nishta da mi se kupi, nacicu vec nacin da vas ucenim. :red::P

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

еилин- па и оно вече си рекла да путујеш сутра рано..зезаш нас?

 

Бурзум грл - на претходној страни имаш 2 слике, они викинзи.. треба да се направи некакав лого за нашу дружину, нпр. да се некако укомбинују те 2 слике и да се дода натпис ''Viking MC''

 

 

Нападамо крстарицу, сутра се још договарамо око детаља, јер тако смо у могућности.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mora bash te dve slike? Palo mi na pamet samo VMC i rogovi sa strane, onako minimalistichki uz par detalja da nacrtam. Ali ako hocete bash te dve slichke onda ok. (:

 

E da, kolika velichina u pikselima? Mislim, jel za avatar ili signaturu?

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

еилин- па и оно вече си рекла да путујеш сутра рано..зезаш нас?

 

Бурзум грл - на претходној страни имаш 2 слике, они викинзи.. треба да се направи некакав лого за нашу дружину, нпр. да се некако укомбинују те 2 слике и да се дода натпис ''Viking MC''

 

 

Нападамо крстарицу, сутра се још договарамо око детаља, јер тако смо у могућности.

 

 

 

dal me zezate da neću biti tu?! a što ne večeras. pa ima nas dovoljno koliko vidim jedno 20ak.

 

varg. pa jesam putovala. al u banat. pa se vratila. da bih sutra ujutro za kopenhagen. eto sad znaš sve detalje mojih putovanja. jel još da ti kažem da se vraćam u petak, preko beča :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crtaj crtaj, razvijaj ideje. :) Slobodno. :D

to je za avatar.

Hmm, kad si vec to pomenula, mogli bi i neku signu da nabavimo?

 

 

 

@eileen pa dobro, ti se brzo vracas, verovatno cemo za vikend imati neki napad.

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dal me zezate da neću biti tu?! a što ne večeras. pa ima nas dovoljno koliko vidim jedno 20ak.

 

varg. pa jesam putovala. al u banat. pa se vratila. da bih sutra ujutro za kopenhagen. eto sad znaš sve detalje mojih putovanja. jel još da ti kažem da se vraćam u petak, preko beča :zeleni:

 

Јави ми и кад си слободна :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba da spamuješ TAMO varg ne ovde :red:

 

Ок, кад будеш расположена, видимо се ТАМО..

 

ja bih napadao, ali mi smor na krstarici.

 

Напашћемо ми и оне педере и џу9 2, не брини..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E cool. :)

Burzumovka genijalno crta pa je mnogo bolje ona to da odradi, nego da uzimamo nešto tuđe (ipak je originalnost - originalnost) . :da:

 

@Varg

Znam ja da radim u Photoshopu, ali samo za neke potrebe. Ne koristim ga u kombinaciji sa tabletom kao Mistress Burzum iz prostog razloga što ne umem da crtam. ;)

Ja vam možda odradim neke rogove u 3D max-u. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

хехе, емосе сам скроз заборавио. Некако су ми јадни, исувише јадни..сами по себи су смешни и погубљни.

 

raspoložena sam kad ćemo TAMO?

 

Кад год хоћеш, може и вечерас, ако имаш времена. B)

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...