Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

heh film se zove The Knights i radnja se odvija u budućnosti gde komanduju kiborzi koji piju krv :bigblue: kad su gladni, kažu We must feed :bigblue: i ništa ne može da ih uništi, al na kraju ih je jedna devojka sve prebila, onako ručno :bigblue: btw, tu glumi Eric Roberts (surprise, surprise) i on je bio jedan od kiborga ali je postao dobar :bigblue:

postoji taj film, ozbiljno :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remake Friday The 13th.....uhh ne secam se da sam gledao vecu komediju skoro...tacnije ocekivao sam govno ali ne i proliv pride po glavi :) Ovo je onaj tip filma kada pozelite da pustite suze bukvalno od nerviranja koliko je glup.

Cim sam na pocetku video ime Michael Bay-a,doduse ovde u ulozi producenta cini mi se,sve mi je bilo jasno.Taj lik je olicje najgoreg zla,bezobrazluka,kicha i neukusa holivuda.Lik koji se vodi u svim svojim filmovima klasicnom americkom blockbuster taktikom,sto vise krvi,eksplozija,pucanja i tuce a sta to ono bese gluma,scenario,smisao,poenta?? Najbolje bi tom liku bilo da rezira kratkometrazne crtace o Supermenu...

Elem ubise u pojam jadnog Jasona...On ne samo da uspeva da svoje zrtve u ovom filmu ubija na pola jezera sa obale lukom i strelom(?!?),pogadja ljude sekirom sa 20metara,nego chak i pliva u crystal lake jezeru i opusteno se seta pored vode a onaj ko dobro poznaje lik i delo Jasona zna dobro da se on plasi na SMRT vode tj. jezera u kom se i udavio...Takodje u ovom filmu Jason hasa razne otpatke hrane,glumi mumiju,igra se sa lutkama,pali svece majci svako vece i nadasve zivi opusteno u kuci (cak ima i svoju radionicu) u shumi nadomak glavnog puta i policija sa sve specijalcima sve ove godine nikako ne moze da ga nadje....pokusali su sve i dali sve od sebe ali jebiga od Jasona ni TRAGA da bi ga grupa tinejdzera nasla i spazila na keca! Ono sto je najsmesnije jeste to da je Jason ovde prikazan najpre kao "obican" covek (wtf?!?) sa svim svojim dnevnim aktivnostima (covek mora i da jede bre i da pije da ne rikne slucajno) ali eto ipak na kraju uspeva da prezivi kasapljenje mozga i otvaranje lobanje a to sto je on u originalu zamisljen kao ukleto djavolje besmrtno dete nije bitno.....covek jednostavno KIDA!

Sto se tice glume zao mi je sto nisu dodeljene skorasnje nominacije za oskara za najgoru glumu/reziju (ili mozda jesu??) mislim da bi u paketu svi ovi mutanti tu dospeli u startu a i neko bi uzeo oskara garant.Onakve lose dijaloge,facijalne ekpresije,scene sexa (da dobro ste procitali),ravnodusnost i opustenost tokom ubijanja svojih najboljih drugara,maratonsku kondiciju nisam video skoro nigde na filmu....a da...pa kako mogu da zaboravim na legendarnog crnca koji drka na neku bednu ribu sa neke bedne reklame u nekom bednom casopisu dok Jason oko kuce kasapi sve redom i koji slusa Green Day i Rap! Prajsles! Jebiga Jason je bas taj dan resio da ih pobije pored svih ranijih prilika koje je imao posto ovo nije prvi put ekipi da dolazi tu u crystal lake na 10min od Jasonove gajbe (?!?)

Uh bas sam se raspisao,mozda je trebalo otvoriti posebnu temu o filmu.Sve u svemu komedija,ovaj remake je dotukao i legendarni deo Jason X!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim sam na pocetku video ime Michael Bay-a,doduse ovde u ulozi producenta cini mi se,sve mi je bilo jasno.Taj lik je olicje najgoreg zla,bezobrazluka,kicha i neukusa holivuda.Lik koji se vodi u svim svojim filmovima klasicnom americkom blockbuster taktikom,sto vise krvi,eksplozija,pucanja i tuce a sta to ono bese gluma,scenario,smisao,poenta?? Najbolje bi tom liku bilo da rezira kratkometrazne crtace o Supermenu...

General: Mr. Bay, can you thnk of any idea how to outwit these terrorists?

Michael Bay: I believe I can. We start... by making a big CG building and then we have a meteor go CROSSHH! and it, and it's all like CRAAWWWLL a-and motorcycles burst into flame while they jump over these helicopters, right?

General: No no! We need ideas how to stop the terrorists!

Michael Bay: An eighteen-wheeler spins out of control and it's all like BROSSHH And then this huuuge tanker full of dyna-

General: Those aren't ideas, those are special effects!

Michael Bay: I... don't understand the difference.

General: I know you don't. Get him out of here!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nismo Andjeli 2 :) :) :) Em sto je govno, em sto je prica plagijat americkog teenage filma iz '80-ih, neke scene su cak identicno odradjene i replike bukvalno prepisane,, a kao vrhunac svega Dragojevic je sve vreme dok je promovisao film trubio o autorskim pravima i tako tome :puke:

 

"Bamboo House of dolls" je jedno zesce govno takodje. Ribe su kao godinama zarobljene u nekoj azijskoj prasumi, ali su zato uvek perfektno nasminkane, sa sredjenim obrvama, izdepilirane, i uglavnom sve su platinaste plavuse bez milimetra izrastka.

Ma da... Koja uvreda za inteligenciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem ubise u pojam jadnog Jasona...On ne samo da uspeva da svoje zrtve u ovom filmu ubija na pola jezera sa obale lukom i strelom(?!?),pogadja ljude sekirom sa 20metara,nego chak i pliva u crystal lake jezeru i opusteno se seta pored vode a onaj ko dobro poznaje lik i delo Jasona zna dobro da se on plasi na SMRT vode tj. jezera u kom se i udavio...Takodje u ovom filmu Jason hasa razne otpatke hrane,glumi mumiju,igra se sa lutkama,pali svece majci svako vece i nadasve zivi opusteno u kuci (cak ima i svoju radionicu) u shumi nadomak glavnog puta i policija sa sve specijalcima sve ove godine nikako ne moze da ga nadje....pokusali su sve i dali sve od sebe ali jebiga od Jasona ni TRAGA da bi ga grupa tinejdzera nasla i spazila na keca! Ono sto je najsmesnije jeste to da je Jason ovde prikazan najpre kao "obican" covek (wtf?!?) sa svim svojim dnevnim aktivnostima (covek mora i da jede bre i da pije da ne rikne slucajno) ali eto ipak na kraju uspeva da prezivi kasapljenje mozga i otvaranje lobanje a to sto je on u originalu zamisljen kao ukleto djavolje besmrtno dete nije bitno.....covek jednostavno KIDA!

 

WTF !?

 

Sta je sledece ? Da ga prikazu kao jednog emotivnog , neshvacenog lika koji jednostavno zeli da ga ostave samog da se posveti hortikulturi .

 

Nije to vise taj Dzejson koji u prvih 20 minuta filma ubije 13 ljudi ( brojao sam , ne mogu samo da se setim koji je deo . To je ono kada pobije likove koji igraju paintball )

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa paintballom je iz šestog dela.

 

Inače netačno je to da se u ranijim delovima na smrt plašio vode.U par navrata je ubio ljude koji su bili u čamcima(dakle ronio je i plivao do njih).I na kraju 6. dela se "the final fight" dešava u vodi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

the mist ili ti izmaglica...odvratno sranje...gomila budala je u nekom super marketu zatvorena jer se magla spustila na citav grad,a iz magle izlecu hibridni komarci...i ta zatocena raja se brani od njih...najveca glupost se desava na pola filma kada neka baba natripuje ljude da je to od boga i da ih on kaznjava...onda su poceli medjusobno da se ubijaju...pokusaj da se da neki drug ton filmu...jedino je kraj filma dobar tj.poslednjih 47,5 sekundi...i spica za kraj nije losa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel moguce da i dalje postoji neka osoba u ovoj dimenziji koja ce da da pare uwe bollu da rezira film? lik je pravio dovoljno filmova sa ne malim budzetom i svi su sranja lishe Postala, koji je takodje jadan kada se uporedi sa normalnim filmovima ali se izdvaja od ostatka debilizma koji je ovaj idiot kreirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Wrestler je po meni odvratan film..

1. totalni je klishe...veoma tachno sam predvideo film vec na pochetku

2. lik nije mogao biti sjebaniji i patetichniji...nisam proziveo katarzu vec sam se i sam skenjao kad sam ga odgledao

3. jadan pokushaj evropskog filma

4. ne znam zbog chega je napravljen film...poshto zbog zabave, opushtanja i razmishljanja sigurno nije...

 

jedini kredit ide reziseru i directoru fotografije koji su doprineli dobro docharavanju te sjebane atmosfere...al kome to treba, posle celog dana na poslu ili uchenju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad odgledah onaj FarCry... Jbt, kako je odvratan film! Ali, to je strasno... Stvarno vam ne mogu docarati. 'Bem ti zivot!

To treba srecni ljudi da gledaju. :)

Inace, izgleda mi odbojno. Necu ga ni pogledati.

FarCry sam se plasio da pogledam, sada vidim da ga necu gledati uopste. Wrestler mi na hardu stoji dosta dugo, nema nista ni od toga.

Hvala na informacijama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...