Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, prati forume, uvek ljudi prodaju ispod cene, može se lako nahvatati.

Svaka čast Keepu, baš nas izgleda gotive. Videću kakav će mi raspored ispita biti u julum ako bude sve OK možda odem i na više dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, prati forume, uvek ljudi prodaju ispod cene, može se lako nahvatati.

Svaka čast Keepu, baš nas izgleda gotive. Videću kakav će mi raspored ispita biti u julum ako bude sve OK možda odem i na više dana.

pa kada su trebali sa Samaelom da sviraju u BG-y pustili su buletin specialno za nas :D

kao jedva cekamo da sviramo ponovo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

i obsidian je pustio na foru da jedva ceka da to vece vidi sve prijatelje koje je upoznao jos u decembru.likovi su skroz opusteni i raspolozeni za komunikaciju sa publikom sto veoma cenim.muzika im je po meni super tako da ako stvarno dolaze gledacu da skupim kintu,a i ns mi nije toliko daleko + sto se nemora visiti po parkovima i cekati prvi voz nego imam gde da odspavam ko covek :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma OK, ali više bi onda imao smisla neki solo koncert, ako je već mali budžet metal stagea, a oni opet neće imati full set, verovatno, dakle bolje dovesti nekog ko nije bio, i za koga su male šanse da dođe solo. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da moj glas definitivno neće uticati na izbor Exit menadžmenta koga će da dovedu, ali možda se ipak moj glas daleko čuje :meshuggah:

 

DOVEDITE NIN!!! :rockdevil:

 

Imam utisak da je Exit još uvek prava stvar za veće bendove da sviraju u Srbiji, iz razloga što Exit, da se tako odrazim, podupiru mnogi strani sponzori, tako da Exit liči na pravi strani festival i stvarno je extra stvar.

 

Po meni jedan od najboljih koncerata na kojem sam bio: MINISTRY :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da moj glas definitivno neće uticati na izbor Exit menadžmenta koga će da dovedu, ali možda se ipak moj glas daleko čuje :meshuggah:

 

DOVEDITE NIN!!! :rockdevil:

 

Imam utisak da je Exit još uvek prava stvar za veće bendove da sviraju u Srbiji, iz razloga što Exit, da se tako odrazim, podupiru mnogi strani sponzori, tako da Exit liči na pravi strani festival i stvarno je extra stvar.

 

Po meni jedan od najboljih koncerata na kojem sam bio: MINISTRY :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Dragi prijatelju, NIN su bili na listi bendova za koje si mogao da glasas ukoliko zelis da ih vidis na main stage-u. Na kraju glasanja su zauzeli odlicno 43. mesto od 147 sa ukupno 258 glasova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i obsidian je pustio na foru da jedva ceka da to vece vidi sve prijatelje koje je upoznao jos u decembru.likovi su skroz opusteni i raspolozeni za komunikaciju sa publikom sto veoma cenim.muzika im je po meni super tako da ako stvarno dolaze gledacu da skupim kintu,a i ns mi nije toliko daleko + sto se nemora visiti po parkovima i cekati prvi voz nego imam gde da odspavam ko covek :bigblue:

Ma, sve je to super, ali bi meni bilo malo mnogo da ih gledam 3 puta, iskreno. Bend zaista jako gotivim, ali... volim da odgledam i nesto sto do sada nije bilo... U svakom slucaju, vise se isplatilo gledati ih u Skc-u nego na Exitu.

 

MDB je extra, bice to super svirka!

 

Volela bih da ubace Dimmu Borgir... Bas, bas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

KOK dolazi jer idu zajedno sa jednim bendom, koji svira isto na Exitu, na turneju, pa se eto zabolo da sviraju i ovde ponovo...

:)

Da nije Amon Amarth? To bi imalo logike, pogotovo što i AA svira na ovom festu u Mađarskoj na kome svira i MDB. I onako o onom fantomskom koncertu najavljenom za 6. jun nema nikakvih informacija, i logičnije je da dođu u julu nego posle Sweden Rocka da zapiče pravo ovamo.

 

EDIT: Ili možda Kataklysm. Bode oči kako im se poklapaju nastupi na par festivala. :ph34r:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...