Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde su ovde pravi metal bendovi? Nema ih!!! Exit ce izgleda pobrati nagradu za najgori skup rock bendova u istoriji!!!! Pare nisu u pitanju jer ima toliko muzicara koji nisu skupi, a razbijaju. Ljudima treba neki spektakl, a toga nema. Gde su pravi umetnici kao sto su Treshold, Axel Rudi Pell, At Vance, Michael Bormann, Uli Jon Roth i Sky Orkestar, Firewind, Yngwie Malmsteen, Arjen Lucassen i jos mnogi? Zar je moguca tolika doza gluposti? Znam da ona nema granica, ali dodje opet coveku da se zapita!!!!!!

 

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam ovo na Mondu

 

Kada su se Korn 1994. godine pojavili sa istoimenim albumom, nova era za metal muziku je zvanično počela. A Korn su u svojim rukama imali sve što je potrebno - malo originalnog heavy metal zvuka, malo grunge lirike i zaprljanih gitara, malo neodoljive kalifornijske funky provokacije, maske na licu i sirovu energiju...

 

Kakve maske?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojavile se neke price za Manicse...sad vidim da je to taj bend koji ce oni baxuzi od organizatora staviti da se podudara sa MDB nastupom i mene sjebati za sva vremena. :lol:

 

EDIT:provjerio na sajtu, ako dodju na Exit,mogu biti samo 9. ili 10.jula...jer su iduca dva na T in the park,odnosno Oxegen festivalu...blah.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta fali kornu. meni su njihovi rani albumi ok, ne znam sta serete toliko.

pa to je ovde u modi, svi su kao tr00 metalci.

Ja ih ne slusam vec 3-4 god ali sam ih kao klinac mnogo gotivio, tako da je extra sto cu ih gledati na EXITu.

 

Čitam ovo na Mondu:

Kada su se Korn 1994. godine pojavili sa istoimenim albumom, nova era za metal muziku je zvanično počela. A Korn su u svojim rukama imali sve što je potrebno - malo originalnog heavy metal zvuka, malo grunge lirike i zaprljanih gitara, malo neodoljive kalifornijske funky provokacije, maske na licu i sirovu energiju...

 

Kakve maske?

Ma seljoberi, svaka susa danas pise metal recenzije i clanke o koncertima...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojavile se neke price za Manicse...sad vidim da je to taj bend koji ce oni baxuzi od organizatora staviti da se podudara sa MDB nastupom i mene sjebati za sva vremena. :lol:

 

EDIT:provjerio na sajtu, ako dodju na Exit,mogu biti samo 9. ili 10.jula...jer su iduca dva na T in the park,odnosno Oxegen festivalu...blah.

 

ako budu preachersi, jedino bi carcass mogao da me odvuce na explosive stage...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću ići na MDB verovatno. :zeleni: Samo da nađem društvo. :) Osim ukoliko nekog drugog dana dođe neki bend koji obožavam. Al' u svakom slučaju ne želim da propustim Exit.

Edited by Brynhildr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao sam sebi da nikada necu ici na to djubriste od exita mozda jedino napravim izuzetak ako ove godine dodje kultur shok ili zvonko bogdan koji su bili nekih predhodnih godina.oni su mi jedino vredni toliko da bi zbog njih isao cak i na exit ali prvenstveno zvonko legenda tamburaske muzike

 

bogdan1.JPG

 

 

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tešo, imaš i tamburaše tamo. :zeleni:

 

znam hteo sam prosle godine da idem ali se nekako podesilo da je exit bio tu negde kada i prijemni na fakultet pa nisam otisao.meni se licno ne svidja to sto sve to u vezi tog narko festivala nije bas ambijent za tamburase ali mozda cu da navratim da cujem zvonka bogdana

 

I mnogo folka iz raznih delova sveta na world music stage-u. :da:

 

znam ali mi se sastav world music stage prosle godine nije nimalo svideo,previse djeva i tih modernih sranja.jedino je tu vredeo kultur shock koji sam propustio na exitu i kada su pravili koncert u zrenjaninu ali nema veze oni i ako su iz sijetla cesto dolaze ovde pa cu jednom nadam se jednom ih cuti uzivo da mi sviraju metal obrade muharema serbezovskog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...