Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne verujem jbg, tada su i MDB i Cripple Bastards. Sve mi se nesto cini da Sabaton upada 3. dana, dosad su za taj dan Deathstars-i bili jedini veci izvodjac. Ali 'ajde, videcemo...

 

Edit: sad videh da su 9. jula u Rumuniji, dakle znamo kad nisu ovde. :)

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Explosive Stage:

 

9. jul

 

* Death Angel

* Kataklysm

* Keep of Kalessyn

* Annathema

* Ormus

* Infest

* Casket Garden

 

10. jul

 

* My Dying Bride

* May Result

* Hetera

* Sangre Eterna

* Never Lost

* Obsured

* Hobsons Choice

* The Revenge Project

* Dweal

* Dickless Tracy

 

11. jul

 

* Deathstars

* Sabaton

* Amon Din

* Nadimac

* Dredd Up

* Rain Delay

* Oblomov

* Scaffold

 

12. jul

 

* Walls of Jericho

* Comeback Kid

* Vrisak Generacije

* Defeater

* The Red Chord

* Blank File

* Lock Down

* Dead Rise

* Voldera Cult

* Descending

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

12. jul

 

* Walls of Jericho

* Comeback Kid

* Vrisak Generacije

* Defeater

* The Red Chord

* Blank File

* Lock Down

* Dead Rise

* Voldera Cult

* Descending

 

nisam znao za Comeback Kid, odlično :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cripple Bastards otkazan! Razlog - Srbski nacionalizam , mada nije bilo tesko pretpostaviti da taj koncert nece bas lako proci na Exitu ako se zna da Giulio mnogo voli da fura majice nasih narodnih junaka sa kraja 20 veka i da ima mnogo njegovih hate-ra ili ti onih koji se sa tim ne slazu a ovom prilikom bi mozda i obradio Baju MK, mozda bas numeru Vratice se Novak...Materijalom sa neta nije bilo tesko ubediti one velike organizatore da im neko ko nosi haskog optuzenika na majici i mase koja skace na to na Exitu bas i ne treba iako bi mozda na toj maici bio samo grb Nemanjica.Kada je na Obscenu 2003 pevao desperatively insensitive uz najavu -Ovo je protiv NATO bombardovanja u Srbiji

(

) verovatno nije ni slutio da ce mu neko par godina kasnije reci ne mozes da sviras u Srbiji jel se lozis na Srbiju.I sta reci na kraju ..."Kako sejemo tako cemo i znjeti".Mene Exit nece videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad videh na sajtu exita pise DREDD UP ??? KAd ce ves jednom ljudi shvatiti da se ime naseg benda pise zajedno i da nema veze sa dredovima, rasta likovima i bilo cim te vrste. Dakle, ukoliko ima nekog ovde ko moze da utice na to, zamolio bih ga da se to na sajtu ispravi u DREDDUP. :( :(

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Explosive Stage:

 

9. jul

 

* Kataklysm

 

* Casket Garden

 

12. jul

 

* The Red Chord

 

:D:zeleni::mrgreen: Prvo, hvala za spisak Defunctusu.

 

Izuzetno sam se obradovao ovim svirkama koje sam izdvojio, i kupio sam kartu.

 

Konachno neki odlichni bendovi na Exitu.

 

Za one koji ne znaju, CasketGarden je fantashtichan melodic death bend iz Madjarske. Preporuchujem.

 

:veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.exitfest.org/index.php?option=c...9&Itemid=87

 

pise lepo info za sabaton ispod biografije za may result...

 

Dakle sviraju 10. jula...

Poz

"Švedska snaga Sabaton dolazi na Explosive u subotu, 11. jula. Ovaj bend je osnovan 1999. godine i do sada imaju već pet studijskih albuma. Njihov power metal zvuk praćen je tekstovima o istorijskim ratovima, njihovom najčešćom temom, i veoma upečatljivim izgledom dok su na bini. Poslednji njihov album "The Art of War" trenutno proizvodi zemljotrese po Evropi i smatra se za njihov najveći uspeh do sada." Edited by Jelles

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.exitfest.org/index.php?option=c...9&Itemid=87

 

pise lepo info za sabaton ispod biografije za may result...

 

Dakle sviraju 10. jula...

Poz

Švedska snaga Sabaton dolazi na Explosive u subotu, 11. jula. Ovaj bend je osnovan 1999. godine i do sada imaju već pet studijskih albuma. Njihov power metal zvuk praćen je tekstovima o istorijskim ratovima, njihovom najčešćom temom, i veoma upečatljivim izgledom dok su na bini. Poslednji njihov album "The Art of War" trenutno proizvodi zemljotrese po Evropi i smatra se za njihov najveći uspeh do sada.

;)

 

Jbg, tog dana me samo oni zanimaju, jedino ako baš budem imao nekog viška para, ali kako stvari stoje, imaću manjka. Zato vi lepo da radite taj solo 'cert sledeće godine. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...