Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest HEFEST
druzis se sa 490 narkomana? svaka cast

 

 

Ja rekoh poznanika!!! Pa i ja sam lud kad varvare pokusavam opismeniti. Arandjelovac nije velik, a narkomana kolko hoces. Grad je propao i mladi nemaju nikakvu aktivnost. Drogirajuci se u pocetku oni osecaju da su neko i nesto. Rekao sam tuzno!!!

Edited by HEFEST
Socijalno nezadovoljstvo na drugoj temi,da se ne bi krenulo u offtopic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi stvarno odbijate da se pomirite sa cinjenicom da ljude sa metal stage-a na Exitu jednostavno zabole za power i progressive u globalu? Daj zajebite vise sa tom pricom, nikada do sada nisu doveli nijedan bend tog pravca i vi ste sad nasli da kukate kako je Exit "pukao" jer ih ne dovode ove godine.

Ma opusteno... :opusteno:

Ko sto Sloba rece,ovde se deo rasprave odnosi na ne-toliko-realne zahteve,posto je ovo prvenstveno metal forum,pa ti je jasno kakva se ekipa ovde skuplja ;) Oni (ti,neupuceni) gledaju na sve ovo vise iz ugla "fanova" ("ocu ovo,ocu ono,zasto nema ovog-onog..."),dok ti vise gledas iz ugla "profesionalca" (ti znas sta i kako se tu desava :) ) :meshuggah:

Kapiram da je dovoljno jednom reci/pojasniti to nesto i vise se ne obazirati na izjave slicnog tipa... :opusteno:

 

 

Bravo, Talvika. :pivopije:

Jel to bilo ironicno zbog "grind metala" ili...? :lol:

 

 

Svaka cast na napisanom...a i svaka cast Exitu na politici. :pivopije:

Jao,jao,jao... :)

Posle ovog sto si napisao da bog da ti ne vratili pare od Depesh Mode-a :):P

 

 

egzit je tuc-tuc festival...samo sto su poslednjih godina ubacili jos raznih budalastina...

Otprilike.

To bi svi trebalo da shvate i prihvate.

Exit je poceo manje-vise kao 'tuc-tuc' festival (ko se seca 'pocetaka',zna da su im glavne najave za festival bile razno-razni tehno DJ-evi i slicni urbani sabani :puke: ),pa se vremenom tu ubacilo jos svasta.

Ali prvenstveno je ostao ovo:

Hehehehehe! Vi jos niste shvatili da je exit festival za narkomane?

I za pedere.

Cim podrzavaju onu gay paradu.

 

 

 

Osecaju se tu i tamo neke 'zaoke',pa moram ovo da napisem :)

@Exit-fan ekipa:hocu da kazem da ne treba nekom klincu koji kaze npr. "Ocu Judas Priest na Exit-u" reci "Kako si ti glupav,ovo nije metal festival".Niti ga zajebavati zbog toga sto je rekao da bi voleo svoj omiljeni heavy da vidi tamo.Bar ne na ovom forumu.Ajde-de da je u pitanju onaj popboks ili slican sabanski forum,pa ono... :)

Moze se to i na drugi nacin objasniti :meshuggah::opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf....taj sto oce prieste (ja) napisao je to ironicno...tipa: ''ocu gitarijadu u Podgorici''....znam da je nemoguce i da se nikad desiti nece, a iskreno nebih ni volio da sviraju na exitu jer bi svorali nesto sitno preko sat vremena.....hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao,jao,jao... :)

Posle ovog sto si napisao da bog da ti ne vratili pare od Depesh Mode-a :):P

:lol:

 

Dusa mi se hrani kad citam komentare tuznih metalaca na ovoj temi...btw. fino je sto si ti iskusan,pa ne primas k srcu ove opaske. :pivopije:

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri Sabaton? Hahaha. Mislim ono, do jaja, ako ne računamo da su svirali pre mesec dana i da će najverovatnije da dođu na solo turneji sledeće godine. Tako da ovo ne znači da sad sigurno idem, zavisi i kog datuma sviraju (bilo bi cool da su istog dana kada i Death Angel ili MDB), ali i od toga da li će moći da se nađe neka jeftina karta. Takođe, pitanje je koliko dugo će svirati.

 

P.S. Evo ubacili i one Hrvate Rising Dream. Jea, sad ima 2 heavy/power benda, crknite hejteri. :P:) :)

 

EDIT: Sad vidim na sajtu da su 9-og u Rumuniji. Za Exit još nema ništa, uh, kada bi bili 10-og sa MDB, to bi bilo najs. :mrgreen:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Death Angel-om nema sanse da sviraju posto su istog dana Kataklysm i Keep Of Kalessin, drugog isto ne verujem, verovatno 3. ili 4. Mada, 4. sam na Prodigy-ju ma koliko Sabatona sviralo ovamo. :)

Sad vidim da im tamo stoji da je Death Angel 1. dana headliner a Kataklysm co-headliner sto bi bilo vrlo cool posto je na ostatku turneje, jel'te, obrnuto.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blind Guardian, Obituary, Kreator, Manowar, Anathema ??

 

За свакога би било понешто. ;)

Cuj da bacaju pare na metal...bio je Legacy festival,za svakoga ponesto i vidjeli smo kako je prosao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj da bacaju pare na metal...bio je Legacy festival,za svakoga ponesto i vidjeli smo kako je prosao.

 

Јебига, кинтус, кинта, кинтум. Поново бих ишао на Легаси, кад би га бата Фрубе правио. Локне му се позлатиле. Јебеш ''излаз''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, volim ovo plakanje za metalom na Exitu, a na koncertima sve ista mala ekipa, znam na svakom pola publike :)

 

Ali kako meni bude nejasno kad iste ljude vidim na Hammerfall-u, pa na Kamelotu, pa na Cradle-u, pa na Moonspell-u,pa na Flamesima pa na Kreatoru i tako u nedogled. Jos samo da vidim iste ljude u prvim redovima na Canibalima i Sonati, i nema dalje. :) Ziva istina ovo sto si rekao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебига, кинтус, кинта, кинтум. Поново бих ишао на Легаси, кад би га бата Фрубе правио. Локне му се позлатиле. Јебеш ''излаз''.

"I tata bi sine". :(

 

To, volim ovo plakanje za metalom na Exitu, a na koncertima sve ista mala ekipa, znam na svakom pola publike :)

Ono što jes jes, ja već i za gomilu ljudi koje ne poznajem lično znam ko su po pričama što uživo što sa foruma (ono posle 'certa, ko je gde bio, ispred koga i to), evo mislim da i tebe znam. :)

Iako redovno pičim sam na koncerte, pošto mojih par najboljih ortaka ili ni ne slušaju isto što i ja ili hronično nemaju kinte ili ih zanima 1 koncert godišnje, ne moram da brinem jerbo uvek naletim bar na LazuGNR-a i/ili na Telcontara. Stvarno ne mogu da se setim koncerta na kome nije bio niko od njih dvojice. U stvari sad na Hughesu, ali za te rock i hard rock hepeninge je tu ovaj Ronnie Wood. :pivopije: Nije strana pojava ni da se ispostavi da neko koga ja ne znam zna mene, npr ovaj ludak The Wicker Man kad se u Splitu drao sa 20 metara "gde ste Beograđani", presek'o sam se. :)

 

 

 

Zato ta malobrojna publika koja dolazi ima prava da kenja. :P A ostali koji su nezadovoljni zastupljenošću heavy/prog/powera, ako im je toliko stalo, sutra neka vuku dupeta na Circle II Circle i Manticoru., pa posle na Jon Oliva's Pain. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali kako meni bude nejasno kad iste ljude vidim na Hammerfall-u, pa na Kamelotu, pa na Cradle-u, pa na Moonspell-u,pa na Flamesima pa na Kreatoru i tako u nedogled. Jos samo da vidim iste ljude u prvim redovima na Canibalima i Sonati, i nema dalje. :) Ziva istina ovo sto si rekao.

 

Taj sam :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...