Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 1.3k
  • Views 83.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • A malo se i šlihta, mora se priznati. Neko bi rekao da ipak neće jebati.

  • sale 3sm Larry Flynt
    sale 3sm Larry Flynt

    e to imas i u polumraku, samo sto u njemu ne osetis kuvano jaje ič.Jebo to, ko pljeskavica bez luka. Ko Jovanka bez Tita. Ko političar bez mita. Ko Tango bez Keša. Ko logor bez leša. Ko Gansi bez

  • Demon Seed
    Demon Seed

    Uhodim lepu kasirku, da je bačim neđe u nekošene trave Kumodraža

comment_1912541

hahahaha pa da najradije bih uronio u okean vocnog jogurta i pojeo sve komadice voca $D samo me jogurt nikada nije iznevjerio - tj. jeste jednom kad sam ga zaboravio u rancu i tako je stajao 10 dana a bila je veoma visoka temperatura ja sam cuo neke cudne zvuke po noci onda sam shvatio da dolaze iz ranca i kad sam otvorio jogurt on je eksplodirao. a bio je od banane i jagode $)))

comment_1912560

ma jeste on dobar, al sta vrijedi kad ga proizvodi dukat.. hocu i ja da naucim da pravim to :))) al ne od jagode on je odvratan.. od visnje, ananasa, marakuje, aloJa vera, malina, lubenice..povrcni jogurt.

Edited by cotoha

comment_1912572
ma jeste on dobar, al sta vrijedi kad ga proizvodi dukat.. hocu i ja da naucim da pravim to :))) al ne od jagode on je odvratan.. od visnje, ananasa, marakuje, aloJa vera, malina, lubenice..povrcni jogurt.

 

I nećeš ga jesti samo zbog toga? E, Vlado, Vlado... xD

 

Ja nisam probala taj od banane i jagode, a inače su mi to omiljene vrsta voća. Moram naći. :D

 

Ja najviše volim od jagode i od višnje. Al' ne znam ko proizvodi te koje ja volim, nikad nisam obratila pažnju. :redface:

Edited by Brynhildr...

comment_1912587
Kako mislis da napravis od lubenice, majke ti :bigblue::confused: ?

 

sto mislis zbog kospica hahaha $)))

 

 

Activia od jagode.

 

e jeste vrlo jestiv al nekako ga malo ima.. ko za 'ticu #S i skup je %/

 

 

I nećeš ga jesti samo zbog toga? E, Vlado, Vlado... xD

 

valjda piti :ppppp. pa naravno da necu - opstepoznata stvar da mi iz hrvatske dobijamo posebne kontigente zatrovane hrane. prije bih pojeo tj popio govno da prostite :mhihi:

 

comment_1912628
Ja sam danas jeo butku pecenu u rerni sa mlincima i mladog luka! Ubio se kao zver i posle toga sladoleda. Onaj straus sa puno cokolade! :rockdevil:

Код мене четврт прасета, пире, млади лук и кокос коцке.

  • 3 weeks later...
comment_1927600
tražim štampač, imate li preporuku?

evo šta tražim: http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...t&p=1927523

ja sam skoro uzeo laserski color stampac Canon lbp 5000

dao sam 16 000 za njega i veoma sam zadovoljan

ima ogromne ketridze koji navodno mogu da odstampaju po 2000 strana i ima fioku za nisam siguran dal 200 ili 250 lista

comment_1927627

:) hvala

samo potvrđuješ moje ubeđenje da mi valja kupiti canon.

 

 

taj tvoj odlično zvuči al mi je waaay over the budget.... gledah ovaj mp140 jer ima par zgodnih stvari, može i da kopira i da skenira jeste flatbed al ono.. šta će mi više u životu za kućnu upotrebu... dokument, pasoš, uplatnica, šta drugo pa skeniram, eventualno časopis. a sad sam pronašla da je opskrbljen nekom tehnologijom štampanja protiv razlivanja boja tj njihove trajnosti do 100 godina (kakva patka, niko od nas više tada neće biti živ da uloži reklamaciju, ccc). al' se raspisah

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.