Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

... bukvalno sve :da: cudi me da se ova tema nije ranije pojavila. Na jednom drugom forumu je uzasno popularna.

pojavilo se nesto novo sto je potpuno sranje/genijalno? napisite ovde :da:

kupili ste skupe pantalone koje su se raspale posle 2 nosenja? napisite koja je marka u pitanju da svi znaju :D

postoji makar jedna stvar sa TV shopa koja valja? koja? :D

 

 

Takodje mislim da bi ovde moglo i da se vrsi preporucivanje tipa "prvi put kupujem to i to, jel zna neko dobar model da mi preporuci?" i onda neko jelte napise... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Обично кад узимам неке ствари за ношење узмем скупо. Знам да сам дао мало више пара, али зато знам да сам узео оно што ми се свидело + је вероватно и квалитетно. Имам гомилу мајици, ал зато сам са зимском гардеробом мало тањи :(

 

Јел зна неко џемпери где имају добри да се узму ,а да не пробијају баш холивудске буџете (нпр до 3000), пошто мало слабије базам п граду у последње време...

 

:pivopije:

 

 

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рецимо да сам пре пар дана купио и треће патике марке Sketchers (браон, кожне - ФЕНОМЕНАЛНЕ!) и да сам и њима изузетно задовољан.

Sketchers су, за мене, право откриће након свих Adidas, Reebok, Nike и осталих брендова - довољно спортске и лагане али и довољно озбиљне и комфорне.

 

Sketchers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to stoji. Meni se cini da su ti brendovi mnogo bolje odradjeni a nisu skuplji ili su cak jeftiniji. Mislim da imaju i sunjalice Sketchers, ali meni su reebokove poliuretansko - kozne fenomenalne, jes da im je djon na peti malo otiso sa strane, ali su brate mili izgurale dve godine guljenja, a i nameravam da ih dam obucaru malo da zakrpi , ima to jos da tera !!!

 

Sto se tice sportskih majici i dukseva, tu mi je adidas neprejebiv. Nema vise ko da ga zameni. Champion je isto ekstra, te dve firme su mi, sto bi rekli nasi stari FULL ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je tacno za skechers..

 

prije par godina sam uzela nekome na poklon neke patike, i kao dali mi na poklon drugi par. koji nosim evo vec trecu godinu, i to minimum 6 dana nedjeljno, potpetim ih cesto, drndam na poslu, i na nogama sam cesto po cijeli dan ili noc, nema gdje ih ne bacam i kuda s njima nisam gazala. neki dan mi je ispala boca izbjeljivaca na noge, i nisu cak ni pobjelile, samo se guma sa strane malo ocistila, ostalo nista nije primilo, nevjerovatno.

mislim, za dzaba patike - dobre su ispale skroz.

 

a i pristojno izgledaju, bilo cipele, bilo patike. udobnost prije svega.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmf.

A ja znam da je moj cjale uzao dva para skechers koznih patika pre 3 godine i raspale su se za jednu sezonu.

 

E da, htela sam da kupim neke duboke kozne patike sa idejom da ih nosim kad je napolju bljuzga i kisha, a onda sam videla da imaju neke cipela-patike u Dr Martensu pa ko velim, vise nekako verujem Dr Martensu da nece pripustati vodu (a i cena je oko 6500, koliko sam videla da su i patike manje vise).

drmartenscipelapatike.png

 

Ili da ipak uzmem obicne duboke patike? Plasim se da mi se ne raspadnu za godinu dana... Kakva su vasa iskustva sa propustanjem vode kod koznih patika (nisam ih nosila... uhhh.. godinama)?

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra tema! :pivopije:

Prejaka :da:

Ja generalno volim markirane stvari, ne zbog pomodarstva, vec zbog kvaliteta. Ima i tu dosta sranja i izvikanih proizvoda, al opet.. od sportske opreme, definitivno adidas, puma, nike i le coq. Patike, trenerke, dukserice i slicno. Kupujem, traje, fino izgleda. Tad me boli uvo koliko cu da platim, iako nisam pri nekim parama.

Sto se tice audio artikala, Sony. Ne kazem da je najbolji, ali su mi muzicki stub, slusalice i mp3 plejer tog proizvodjaca. Planiram vremenom da kupim neki njihov TV, obzirom da su im ove plazme trenutno oko 1000 evra pa se ne isplati. Preporucujem i njihove video kamere, ali ne i foto aparate. Kolko sam upucen, ima mnogo boljih na tom polju.

Eto za sad tolko. Od te tehnike bih volio da cujem kakva iskustva imate sa lap top kompjuterima Toshiba(Tecra serija), kao i LCD monitorima LG i Samsung.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice odece, vise volim da platim vise. Uglavnom kupujem u urban shop-u/jaggeru, kvalitetnije pantalone nisam nasao, jes da kostaju po 4500, ali isplati se itekako.

Ovako acg, nike i slicni sto se tice sportske opreme, mada acg dukseve nosim i ovako svaki dan, odlicni su!

Patike, uglavnom uzmem kappa/nike za trcanje, uzeo sam kappa patike, koje koristim za trening (kada je napolju) i trcanje, evo traju cini mi se sada 4. godina i odlicno se drze, imam utisak da ce trajati jos toliko. Preporuka.

 

Zna li neko gde imaju da se kupe crni dzemperi, koji se zakopcavaju do brade, ako znate na sta mislim? :)

 

Odlicna tema! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obozavam Armani i Versace.Moze i Dolce Gabanna.Steta sto se vise ne prave one jakne boxerice sto su se nosile devedesetih,air max takodje pa kad upasemo dzemper u trenerke do sisa-zakon.Setamo pitove a ovi najzajebaniji upasu perjanu jaknu u dizel farmerice.Kajla preko perjane jakne obavezna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg,ja se generalno sa farmerkama snabdevam u depou,1000 dinara,pazarske,ima svetle tamne,ma kakve hoces,duksevi,bokserice,carape,ma sve...depo majka!...pantalone i cipele iskljucivo uzimam u Army shop-u,jer mi modeli odgovaraju u potpunosti,a sta reci kad sam za 11 godina kupio dve faerke i tri para pantalona?!?!?!sve jos traje osim jednog modela crnih koje sam samo malo na bulji iscepao(jbg,sedenje na betonu cini svoje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra tema, edukacija potrosaca je dobrodosla radi ustede vremena i novca.

 

A kappa trenerke? :mhihi:

 

Za njihove trenerke ne znam, kostaju od 3.500 do 5.500 dinara i nisu neki posebno moderni krojevi, ali klasicne muske Kappa kozne patike su nesto najudobnije sto postoji. Od zenskih za suvo vreme preporucujem Lotto.

 

Za jeans, evo vam sajt, pa pogledajte, http://www.maxers.com/collections.html

Domaca proizvodnja, kvalitetan tekstil i lepi modeli i za oba pola. Preporucujem da izbegavate Nesal jeans, njihove pantalone su mi se pocepale posle 3 meseca, a platila sam ih oko 2.000. Tiffany lepo izgleda, ali nije nista posebno. Preporucujem domaci tekstil koji je nekada jeftiniji od kineskog ili turskog a mnogo, mnogo bolji.

 

E sad, jedan proizvod koji ne spada u odecu i obucu, ali vam od srca preporucujem jer zaista pomaze kod raznih problema: opekotine, pege, bubuljice, ispucala koza...http://www.medinaplus.com/melem.php

 

Eto, toliko od mene za sada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kappa trenerke i slicno...

 

Pored auto-puta ima robna kuca Fitex, Kappa i jos par prodavnica outleta u kojima je 5-6 puta godisnje neko veliko snizenje... Moj brat stalno kupuje tamo Kappa patike i trenerrke... Znam da je patike pazario na snizenju nekih 1500 din.

To je u ravni Arene preko auto-puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...