Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

pojavio se u merkatoru tamo kod dzemova francuski namaz od voca bez dodatog secera, kosta 2-3x vise nego Bakina Tajna iste kolicine ali zato nema secer (kome smeta)... imaju jagodu, visnju, krusku, kajsiju, pomorandzinu koru i kombinaciju 'sumsko voce' (visnja, jagoda i kupina) :da:

 

Ima i Bakina tajna bez dodatog belog šećera (koriste sok od belog grožđa); višnja valja, borovnica (u narodu poznata kao šljiva, usprkos etiketi) baš i ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najodvratnija stvar na svetu.... kombinacija je njesra

 

to je inače jedna od originalnih kombinacija.

chilli čokolada i druga verzija je čokolada sa biberom. originalni recept, onako kako su je maje jele (tj pile).

 

tek kad su je doneli u druge krajeve sveta su je pošećerili, i roknuli mleko i sad imamo ono sranje milku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlične su im i perece. mislim na pik čačak.

rulaju perece.

 

 

da li se neko seća odličnih keksa od baninija? oni što su bili u obliku cvetova i punjeni džemom?

 

 

šta li se njima desilo? zašto ih više ne proizvode?

 

Naravno-bili su i oni sa cokoladom :da:

Toga u prodaji nema vec odavno-ja mislim da su poslednji put bili aktuelni kada sam ja isao u osnovnu skolu :mrgreen:

 

Nego

 

CipiripiCream.jpg

 

Najbolji kremic :rockdevil:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

cipiripi

 

dugo nisam znala da je cipiripi mužjak od veverice. nervirala me ona glupava reklama gde se samo pojavi i vikne "cipiripi" pa sam pogledala u vujakliju. kad ja tamo, a ono mužjak od veverice.

 

what???????? :)

dada...extra kremic

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednjih nekoliko meseci sam ostavio 25000 u Nike autletima na NBG i pre Ustaničke na Bulevaru. Kvalitetno, a za džabe. Između ostalog, kupio sam Total90 s kramponima za 2900 kad su svuda bile 6000, jaknu kojoj je stara cena bila 14000 za 6000, putnu torbu u koju stane sve što vam pada na pamet za 2000, ranac za 1000, duks za 1500 itd. Sve je lepo, kvalitetno i jeftino. Što se tiče hrane, ljudi iz grada uglavnom ne poznaju ukus domaće hrane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas eventim isporučio karte za maidene preko post expressa.

koja je to seljačka firma bože bože...

 

 

jednom sam ih ranije koristila završilo se tako što sam jurila kurira na službeni mob da uđem u trag mojoj pošiljci koju je trebalo da predam do 14h (poslala sam je u 10h a stigla je u 17h i to na moju dreku i kuknjavu)

 

 

danas mi isporučuju na kanc, a post express uzeo napisao da je isporuka ZA moju firmu. pa mi traže pečat. pa ja ne dam. potpisah otpremnicu a on mi onda taži da potpišem neku njegovu papirčinu sa još milion firmi iz kraja gde očigledno ide i raznosi. i da upišem broj lične karte! kakav maltret popizdela sam da sam imala više vremena zajebavala bih ga dok sam ne odustane.

 

ima super kurirska služba evo ih

BIKE MSN

najjevtiniji a najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...