Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

Sto se tice odece, vise volim da platim vise. Uglavnom kupujem u urban shop-u/jaggeru, kvalitetnije pantalone nisam nasao, jes da kostaju po 4500, ali isplati se itekako.

Ovako acg, nike i slicni sto se tice sportske opreme, mada acg dukseve nosim i ovako svaki dan, odlicni su!

Patike, uglavnom uzmem kappa/nike za trcanje, uzeo sam kappa patike, koje koristim za trening (kada je napolju) i trcanje, evo traju cini mi se sada 4. godina i odlicno se drze, imam utisak da ce trajati jos toliko. Preporuka.

 

Zna li neko gde imaju da se kupe crni dzemperi, koji se zakopcavaju do brade, ako znate na sta mislim? :)

 

Odlicna tema! :)

 

 

Imam neke jegger pantalone padobranke , onako pomalo reperski deluju. Svetli krem. (skoro bele). Do jaja su. Imam ih od 2002 godine i evo samo se malo iskrzase dole na rubovima nogavica, ali nista vidno. Takodje su pre oko godinu dana bile podvrgnute hemijskom ciscenju i to sam imao fleku od hemijske olovke na bulji, i to su junacki izdrzale i evo nosim ih do dana danasnjeg , and still counting.

 

Sto se tice converse patike, tu mogu samo da kazem : NO COMMENT ! To su tenk patike koje te nikada nece izdati, a kostaju duplo / triput manje od nike-a i ostalih mainstream patika. Svidjaju mi se i neke od lacostinih modela, i reebok su kul, videcu, mozda nesto od toga uzmem (al mora prvo da padne karta za maiden)..

 

Planiram da uzmem u alfi i neku fajerku zimsku i to neku sa kapuljacom... Ona sto lici na alasku, ali nije tolko teska ni duga (verovatno ni topla). Cale mi ima alasku poslednja serija i kostala je pre nekih godinu dana oko 13000 rsd :) Jakna je bukvalno za arktik !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego da vas pitam, jel samo meni ostaje u ruci ono sranje kojim Imlek zatvara svoja mleka?!? I čepovi od jogurta oni okrugli...

 

Svaki put se lepo isprskam jogurtom ili podlijem mlekom jer moram da bušim nožem onu foliju što ostane na tetrabriku kad skinem aluminijum... koji shitttt :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego da vas pitam, jel samo meni ostaje u ruci ono sranje kojim Imlek zatvara svoja mleka?!? I čepovi od jogurta oni okrugli...

 

Svaki put se lepo isprskam jogurtom ili podlijem mlekom jer moram da bušim nožem onu foliju što ostane na tetrabriku kad skinem aluminijum... koji shitttt :udri:

Nisi jedina, ne brini. Jebao ih patent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za potrosace jogurta savetujem jogurt mlekare Kuc iz Kragujevca- prodaje se u Tempu, normalan 3.2 masnoce i u light verziji. Odlican proizvod, zaista. Po kvalitetu mislim da je suboticko mleko za sada najbolje, mada nekada nisu losa ni ona koja proizvode manje mlekare. Imlekove proizvode sam odavno prestala da koristim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno 5 puta sam pisala mail i jedno 10 puta zvala na onaj njihov glupi telefon

i ništa

 

novosadska mlekara je to jedno vreme imala rešeno ali imlek kojeg uglavnom kupujemo ovde u bgu, ništa ama ništa nije promenio.

 

 

bolji su bili oni tetra zeleni jogurtići.

jel ih se seća neko?

 

nisam uspela nigde sliku da nađem, ali evo kako je izgledala prva mašina za pakovanje tih. tetraedara. :D

 

tetrapak290305-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmf...

 

Zasto je imlek presao sa tetra paka na plasticne boce koji djavo????

 

... btw Pancevacki kefir je bio najbolji, ali ga kod mene u kraju oooodavno nema, posl enjega jos i nekakav Imlekov kefir, a ovaj novi balans u zelenom tetrapaku.. Pa ono, kad nema drugi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjela sam u prolazu ispod Meka, na Zelenjaku, ili kad ideš od Zelenjaka ka Trgu... U'vatila sam jednom i na Trgu Nikole Pašića... Ja imam 3 para: dva para mi isplela baba, a jedan fensi (drečavo roze) kupila na nikšićkoj ulici :D Kad budem išla na Zlatibor, čekaju me nove :wub:

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako trazite dobre,kvalitetne i izdrzljive rance bez pardona-Samsonite :da:

Imam jedan takav koji evo vec 4 godine vukljam-preziveo je svasta-nekoliko EXIT-a,tegljenje,kisu,sneg,izlete,rostilje,kradju pecara :)

Nigde se nije rasio niti pohabao

Moj burazer je imao ranac iste marke koji je vukljao godinama-prvo u srednjoj pa onda studiranje ;)

 

E da

Ubedljivo najbolje cokoladno mleko je ono sto ga proizvodi suboticka mlekara :rockdevil:

Imlek mu nije ni do kolena :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmf...

 

Zasto je imlek presao sa tetra paka na plasticne boce koji djavo????

 

... btw Pancevacki kefir je bio najbolji, ali ga kod mene u kraju oooodavno nema, posl enjega jos i nekakav Imlekov kefir, a ovaj novi balans u zelenom tetrapaku.. Pa ono, kad nema drugi....

 

Boce su kao praktičnije, especially for the young person on the go!

Najbolji je subotički AB jogurt; plus što u njemu nisu "b." za gadljive, nego lepo bakterije (čak piše "sadrži žive mikroorganizme" :rockdevil::)). :mrgreen:

 

ab.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti je to "b." za gadljive? Kao skraceno od Bacillus?

 

Zna neko gde ima vunene čarape da se kupe?

 

E, ima u Kalcedoni (ne znam kako se pise), u delta sitiju sam naletela, valjda ih ima i kojekuda, ali shto su slatke!

Dechije, dodushe, ne znam za brojeve.

Ali sa machkamaaaa i sa ovchicama i i i sa deda mrazovima i sneshko belicima :)

 

Ehehe, moram kupiti sebi, jedne imaju sa visuljcima plishanim u obliku maca, ali sivih maca sa belim nosem, bash kakav je moj Alfred :wub:

ehehe

 

Da, super su im carapice. A imaju i mushke 100% pamuk, ili bar tako pishe. Nisu skupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...