Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

U poslednjih nekoliko meseci sam ostavio 25000 u Nike autletima na NBG i pre Ustaničke na Bulevaru. Kvalitetno, a za džabe. Između ostalog, kupio sam Total90 s kramponima za 2900 kad su svuda bile 6000, jaknu kojoj je stara cena bila 14000 za 6000, putnu torbu u koju stane sve što vam pada na pamet za 2000, ranac za 1000, duks za 1500 itd. Sve je lepo, kvalitetno i jeftino. Što se tiče hrane, ljudi iz grada uglavnom ne poznaju ukus domaće hrane.

 

I sportski outleti na vilinim vodama, to je tamo kod pancevackog mosta, gde su hangari, kao tempo.

Ima dva outleta koji imaju boga i oca i jeftini su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrh ona maretti sranja, 500 puta bolja od bake rollsa i dosta originalniji i egzoticniji ukusi.

eventualna mana je sto ima jak ukus zbog jake zacinjenosti, al meni se to cak i svidja.

 

http://www.italfoodindustry.com/bruschette-portfolio-en.html

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan utisak i još bolja preporuka:

 

Avène medicinska kozmetika.

 

Avène je medicinska kozmetika, što znači da se upotrebljava u dermatologiji u terapiji oboljenja kože. Osim toga može se upotrebljavati i u svakodnevnoj nezi kože kao i u zaštiti kože tokom sunčanja. Avène linija proizvoda kao osnovni sastojak sadrži termalnu vodu. Njena upotreba je prvi put zabeležena 1736. godine kada je otkriven izvor termalne vode u blizini izvora Sainte - Odile, na jugu Francuske, a proizvodi dobijaju ime Avène, po malom selu koje se nalazi u blizini. Ubrzo je na tom mestu izgrađeno hidroterapijsko lečilište, koje je bilo isključivo namenjeno lečenju dermatoloških oboljenja. Hidroterapijski centar je ubrzo priznat od strane francuske vlade, a danas i od strane francuskog zdravstvenog osiguranja. Proizvodnja Avène proizvoda počela je 1989. godine.

 

http://www.apotekapharmanova.rs/index.php?...inska_kozmetika

 

Imaju preparate za sve moguće tipove kože. Pošto imam osjetljivu, ali i mjestimično mješovitu, iskombinovala sam par Avene-ovih proizvoda i već posle pola mjeseca vidjela sam da je koža znatno boljeg kvaliteta. Prije toga sam koristila Eucerin ali mi je kozmetičarka rekla da to nikako nije za mene i da moram da koristim preparate koji su namijenjeni isključivo hipersenzitivnoj koži jer mi je tanka i ne može se tretirati agresivnom kozmetikom (da ne kažem da nije mogla skoro ništa da mi uradi, a otišla sam na uklanjanje običnih mitisera :mrtav:). Otišla u apoteku koja je btw sjajna jer gazdarica koja radi tamo aposlutno SVE zna o onome što prodaje, preporučiće i dati savjete, pa ti prihvati ili ne. Oni su zvanični uvoznici za Avene, Vichy, Logonu itd i imaju 10-15% popusta na sve proizvode osim za Vichy. Kad sam već kod Vichy-ja, koristim ovaj puder i apsolutno je sjajan i sve što piše na kutijici - važi. aerateintfluidedt8.jpg

Moja nijansa je ivory. Kao podlogu koristim Avene-ov gel sa termalnom vodom za mješovitu kožu koji matira kožu 12h i koji se može koristiti i kao dnevna krema i kao podloga. Kažem, sjajna kozmetika! Malo je skuplja od Vichy-a, mada opet zavisi koji je proizvod u pitanju, ali tu su negdje. Ima neutralan miris što mi se dodatno sviđa. Trebalo bi uzeti i neki mineralni fiksator za puder i mislim da mi više ništa ne treba :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Avene sam zgotivila kad sam videla da ga ima dosta i po Parizu :D sta cu kad imam ogroman respect prema tom gradu kad su kozmetika, moda i klopa u pitanju.

Ja preporucujem kozmetiku Murad. Jesu skupi ali su trenutno najbolji. Svakih par godina se inace menja ko je najbolji. Ne treba vam puno toga, ja recimo koristim gel za pranje lica koji redukuje crvenilo (nemam crvenilo al mi je cudna koza, kao da je osetljiva ali mestimicno), antirid jer postajem zena u godinama :) i hidrantnu kremu. Inace ne savetujem da se ISTA kupuje pre odlaska kod dobrog kozmeticara. Konacno sam nasla mesto u koje imam poverenja, zena se inace bavi dermatologijom na klinici a ostatak vremena vodi salon. Nema potparivanja za otvaranje pora, nema teskih maski koje drzis po pola h, bas su sjajni. Imaju puno musterija ali nikad ne prave guzvu tako da se bas osecas kao da su ti skroz posveceni. Nalaze se blizu ugla Krunske i Svetozara Markovica, salon Borozan. Pregled je besplatan, tretman sa sve ciscenjem je oko 4k. Nece cistiti ako nema potrebe. Muradovi preparati idu od 2k pa na vise ali se uzasno sporo trose. Kreme i sapun se koriste kao zrno pasulja, 2x dnevno a antirid kao zrno pirinca.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fondue cokolada u Coko kafeu...

Dobijes istopljenu cokoladu u fondue posudi, ispod sveca podgreva, i donesu ti ananas, banane i kivi seckane i neke keksice jos da umaces.

 

380 kinti (mislim, nisam sigurna) je porcija za svoje, da se odvalis.

 

Mmmmm

 

 

Od proizvoda, recimo kozmetickih, juce sam uzela (konacno) rukavicu za skidanje sminke, u Veru neka Wetini, dve rukavcie za 320 din manje vise. To i Bozenka prodaje za 400 kinti jedu.

Inace je to magicna (mikrofiber) krpa sasivena u rukavicu, skida SVE bez ikakvih dodtanih skidaca.

Malo za maskaru mora da se potrudi, ali senke, puder, karmin, to sve ode. Super prakticna stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, meni ta rukavica ne odgovara :(

 

Brate, ispadoh neka seka persa :mrtav: Mogu da se pohvalim da imam normalnu kožu na nogama i rukama :) Sa stopalima muke mučim... (opet se žalim, Jeremija - to je :)) Koža na stopalima mi je jezivo tanka :( Japanke me recimo redovno nažuljaju (ne između prstiju već ispod), starke, a da ne pričam kakav masakr doživljavam pri nošenju nove obuće. Stalno imam žuljeve, dadoh čitavo bogatstvo na Scholl-ove proizvode te za ovo, te za ono... Sada mislim da sam dobila ono užasno kurije oko, jer se nazire kružić koji me jako jako boli pri pritisku :icon_ne: Bljak! :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Avanguardia-inom outletu koji se nalazi pored Nike-ovog mogu da se kupe TFY farmerke za 2000, majice za 1000, lepe patike za 3000 (Converse classic, recimo, koštaju toliko) itd. Tri stanice od Cvetkove pijace prema Ustaničkoj.

Preporuka i za čokoladu Najlepše želje, nemojte jesti Milku, odvratna je. NŽ + Marbov rebrasti čips + Next-ov sok od narandže + Premier league = me happy.

 

Još nešto: pileće punjeno belo na okretnici 77 na Zvezdari! Njam!

 

U Avanguardia-inom outletu koji se nalazi pored Nike-ovog mogu da se kupe TFY farmerke za 2000, majice za 1000, lepe patike za 3000 (Converse classic, recimo, koštaju toliko) itd. Tri stanice od Cvetkove pijace prema Ustaničkoj.

Preporuka i za čokoladu Najlepše želje, nemojte jesti Milku, odvratna je. NŽ + Marbov rebrasti čips + Next-ov sok od narandže + Premier league = me happy.

 

Još nešto: pileće punjeno belo na okretnici 77 na Zvezdari! Njam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fondue cokolada u Coko kafeu...

Dobijes istopljenu cokoladu u fondue posudi, ispod sveca podgreva, i donesu ti ananas, banane i kivi seckane i neke keksice jos da umaces.

 

380 kinti (mislim, nisam sigurna) je porcija za svoje, da se odvalis.

 

Mmmmm

 

Je l' ima negdje kod vas varijanta sa topljenim sirom? :mljac:

I gdje je taj kafe uopshte? ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde je coko kafe?

 

 

Je l' ima negdje kod vas varijanta sa topljenim sirom? :mljac:

I gdje je taj kafe uopshte? ^^

 

Ne znam za sir.

 

Taj coko kafe je kada krenes sa obilicevog venca u knez mihajlovu onim kao trgom. Ne znam kako se to zove. Nadam se da me razumete. Bas ima ispred tabla cokolade plasticna velika i pise coko kafe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...