Jump to content

Utisci o proizvodima


MissionVao

Recommended Posts

hahahaha pa da najradije bih uronio u okean vocnog jogurta i pojeo sve komadice voca $D samo me jogurt nikada nije iznevjerio - tj. jeste jednom kad sam ga zaboravio u rancu i tako je stajao 10 dana a bila je veoma visoka temperatura ja sam cuo neke cudne zvuke po noci onda sam shvatio da dolaze iz ranca i kad sam otvorio jogurt on je eksplodirao. a bio je od banane i jagode $)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeste on dobar, al sta vrijedi kad ga proizvodi dukat.. hocu i ja da naucim da pravim to :))) al ne od jagode on je odvratan.. od visnje, ananasa, marakuje, aloJa vera, malina, lubenice..povrcni jogurt.

Edited by cotoha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeste on dobar, al sta vrijedi kad ga proizvodi dukat.. hocu i ja da naucim da pravim to :))) al ne od jagode on je odvratan.. od visnje, ananasa, marakuje, aloJa vera, malina, lubenice..povrcni jogurt.

 

I nećeš ga jesti samo zbog toga? E, Vlado, Vlado... xD

 

Ja nisam probala taj od banane i jagode, a inače su mi to omiljene vrsta voća. Moram naći. :D

 

Ja najviše volim od jagode i od višnje. Al' ne znam ko proizvodi te koje ja volim, nikad nisam obratila pažnju. :redface:

Edited by Brynhildr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mislis da napravis od lubenice, majke ti :bigblue::confused: ?

 

sto mislis zbog kospica hahaha $)))

 

 

Activia od jagode.

 

e jeste vrlo jestiv al nekako ga malo ima.. ko za 'ticu #S i skup je %/

 

 

I nećeš ga jesti samo zbog toga? E, Vlado, Vlado... xD

 

valjda piti :ppppp. pa naravno da necu - opstepoznata stvar da mi iz hrvatske dobijamo posebne kontigente zatrovane hrane. prije bih pojeo tj popio govno da prostite :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas jeo butku pecenu u rerni sa mlincima i mladog luka! Ubio se kao zver i posle toga sladoleda. Onaj straus sa puno cokolade! :rockdevil:

Код мене четврт прасета, пире, млади лук и кокос коцке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
tražim štampač, imate li preporuku?

evo šta tražim: http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...t&p=1927523

ja sam skoro uzeo laserski color stampac Canon lbp 5000

dao sam 16 000 za njega i veoma sam zadovoljan

ima ogromne ketridze koji navodno mogu da odstampaju po 2000 strana i ima fioku za nisam siguran dal 200 ili 250 lista

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) hvala

samo potvrđuješ moje ubeđenje da mi valja kupiti canon.

 

 

taj tvoj odlično zvuči al mi je waaay over the budget.... gledah ovaj mp140 jer ima par zgodnih stvari, može i da kopira i da skenira jeste flatbed al ono.. šta će mi više u životu za kućnu upotrebu... dokument, pasoš, uplatnica, šta drugo pa skeniram, eventualno časopis. a sad sam pronašla da je opskrbljen nekom tehnologijom štampanja protiv razlivanja boja tj njihove trajnosti do 100 godina (kakva patka, niko od nas više tada neće biti živ da uloži reklamaciju, ccc). al' se raspisah

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...