Jump to content

AC/DC


Recommended Posts

ma u pravu ste.

 

što bi ja kenjala ovde o tome dal' će da bude il' neće, opet ako bude kupiću karte, ako ne bude vratiće mi pare i to je to

ako bre iko voli ac/dc volimo sestra i ja, ali kad već tema nije njihov fee onda... long story short.. dolazimo ako bidne.

 

 

 

a bre lazo aman čoveče ostavi se ćorava posla ;) tj proterivanja sa mnom. mešam ja svašta, al u tvojoj glavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au Rle,pazi se :):ph34r:

Ne zaboravi na stvar da su svi (do sad) potvrdjeni koncerti AC/DC u Evropi rasprodati i sta mislis da nece bagra tamo iz inostranstva da nagrne negde gde jos nije rasprodato (mislim,oni koji u svojoj zemlji nisu nabavili kartu)? :bigblue:

 

mislim da nece jer mi nismo zzamlja u koju ce neko da nagrne sem slovenaca.

 

 

 

Pa brate sta je bolje,da klinci danas luduju za Madonom,stonsima,Majkl Dzeksonom(kakav god da je ludak,kao pojava na muzickoj sceni je fenomen,i za njim i dalje svi padaju u histeriju,kao za Bitlsima) tom Rebelde kako li vec grupicom ili da se gube uz onog satrapa Karleusu,Daru Bubamaru,Seku Aleksic,Stoju,Kalaca,Mileta kitica,Lukasa i ostale grand luzere.Ne valja kad oni pune,ne valja kada Ceca i Lukas pune...koga onda da dovodimo?Benija Lavu i hor gruzijskih penzionera?Ili mozda nikog pa onda da se durimo sto nas svi zaobilaze?

 

ac/dc je jedan od najvecih bendova(sta god ko licno mislio o njima),pa ako su RHCP,Police,Whitesnake,Parpli i Stonsi punili koncertne prostore napunice i oni.Em su im svi koncerti uvek rasprodati,em sto cepaju dobro,em sto imaju verovatno najbolji i jedan od najprodavanijih albuma u svetu u protekloj godini.

 

ne valja nishta choveche , dal je bolje govno ili proliv , sve je to srranje , klinci umesto da budu kul oni se primaju na neke izlapele shpance tinjdzere koji su veci shljam od svih njih zajedno u toj sali .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam dolaze u Beograd 26.05., stadion Partizana.

 

Je l tvoj info odavde ili?

 

http://www.tportal.hr/showtime/glazba/4743...ove-godine.html

 

...Budva će bez sumnje ponovno prirediti neki novi koncertni spektakl na plaži Jaz, a zasad je najatraktivniji koncert kod susjeda 26. svibnja u Beogradu, na Partizanovom stadionu na kojem će u sklopu velike europske turneje nastupiti AC/DC.

 

P.S. Svibanj = Maj

 

P.P.S. U tekstu se AC/DC pominje samo u toj recenici. Ostali deo teksta je vezan za koncerte u HR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da nece jer mi nismo zzamlja u koju ce neko da nagrne sem slovenaca.

 

 

 

 

 

ne valja nishta choveche , dal je bolje govno ili proliv , sve je to srranje , klinci umesto da budu kul oni se primaju na neke izlapele shpance tinjdzere koji su veci shljam od svih njih zajedno u toj sali .

 

 

A uz sta danas da budu kul?Svaka generacija ima svoje heroje.Matorcima su govna i proliv bili i bitlsi i stonsi,a klinci se primali na to,onda dosao hard rok,pa opet mnogima je to smetalo,dok su njihova deca kidala na to,i pank,pa kad je dosao metal,jao koje govno samo prsti,trese glavom,vidi ga narkos,cupavac,sektasi i sl,a klinci luduju uz to,pa onda gansi pa nirvana(uporedo sa turbofolkom kod nas) i opet isto,posle njih naisla je druga struja-nju kids on d blok i bekstrit bojs i ko jos(u svetu,a kod nas turbo folk uzima zamah i rusi sve pred sobom),nama svima je to sranje,a klincima tada super i tako u svakom zanru muzike...kad bude malo zreliji otvorice svoje vidike pa ce poslusati i nesto drugacije..ne kazem ja da ovo danas moze da se poredi sa muzikom nekada(vec skoro 20 godina nema nekog kultnog albuma,da se kaze ovo je remek delo) ali bar ne seku vise vene samo za Cecom i ostalim kurvama koje ni oktavu ne mogu do kraja da isprate.

 

 

E na vrrrrr' svega je tu ejsi gdisi,eve me tucam.Nastali u vreme biblijskog potopa,ali su tu i dalje,i od njihoveg rifa zmarci i dalje jurnu niz kicmu,i ono najvaznije,generacije su ih slusale,ali ovde nikad nisu bili,nisu ih nikad videli i onda zelja mine raju da ih vidi(po principu stonsa,snejka,mjetalke i li po principu nismo svirali 100 godina-parpli,mejdeni...) E drugo je sad sto se tebi to licno ne svidja,kao sto je po meni nov album gansa golo govno da gore ne moze biti,a majmunu je trebalo 17 godina to da snimi,ali za nove klince to je krem de la mond,sto bi rekao Del boj.

Edited by sale 83

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresite sto se tice posecenosti-ima da bude sigurno 20k ljudi ako ne i vise

ACDC slusa dosta sarolika plejada likova a ne samo metalci plus skoro svako zna neke njihove hitove a da ne spominjem da prave prilicno spektakularne koncerte(pored toga sto cepaju sa svirkom) i koji su se cesto vrteli i na TV-u

Kontam da ce biti dosta starijih likova koji bi da cuju verovatno grupu njihove mladosti,a treba imati u vidu i ljude iz okolisa koji ce se sjatiti u Bg ;)

Ma ACDC brate-ja u svakom slucaju ne propustam :pivopije:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=112436

 

Sve češće se pominje 26. maj, Partizanov stadion, kao gotova stvar. Bojim se da će u tom slučaju karte biti ekstremno skupe, zbog malog kapaciteta. Evo neke kalkulacije koju su Hrvati objavili... Kuna je sada nekih 12-13 dinara, pa računajte.

 

ACDC neće u Hrvatsku i to je sigurno. Svirati će Beograd, Partizanov stadion, 26.5.2009.

2,5 miliona dolara koje smo nudili nisu bili dovoljni da ih natjeramo da dođu u Zagreb. Beograd je ponudio 3.

Kratko objašnjenje - 2,5 miliona dolara je 50.000 ljudi x 50 dolara (oko 300 kn) ulaznica. Dakle, s PDV om i ZAMP-om oko 400 kn, plus ostali troškovi - cca 500 kn. Karta za njihov koncert u Zagrebu koštala bi oko 450-550 kn. Uključujući sponzore... Nategnuta kalkulacija.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ACDC neće u Hrvatsku i to je sigurno.2,5 miliona dolara koje smo nudili nisu bili dovoljni da ih natjeramo da dođu u Zagreb. Beograd je ponudio 3."

Hahaha,zamalo,a :)

 

 

A ono su samo nagadjanja (oko cene)...

Mada ne ocekujem (ako bude bilo koncerta) da cene karta bude jeftinija nego za Maiden-e npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolaze u Bg navodno za 3 mil. dolara, iako je općenito glupost pričati o ciframa i o lovi. To su sve medijska napuhavanja i naklapanja. Svaki iole normalni organizator o tomu ne priča.

 

Koncert se naprosto objavi, a na ljudima je da samo kupe ulaznice.

I tu sva priča počinje i završava.

 

Ja sam isto negdje pročitao da je taj stadion Partizana lokacija za koncert, ali očito se još utanačuju detalji jer nema službene objave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavestavamo vas da ukoliko ste zainteresovani za kupovinu ulaznica za koncert AC/DC, da se sto pre registrujete na nasem sajtu https://www.eventim-yu.com/portal/rs/registracija/ kao novi korisnik. Blagovremeno cete primiti od nas mejl sa obavestenjem kada krece prodaja i na taj nacin cete imati prednost u kupovini ulaznica u odnosu na druge, neregistrovane, korisnike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...