Jump to content

Dead Space


SkullKrusheR

Recommended Posts

  • 2 years later...

Ево, пишем овде кад већ постоји тема. Дакле, Исак није тром као у првом делу. Лакши је на ногама и боље млати ако затреба. Мислим да ћу играти опет. И то нову игру + са свим стварима које сам откључао доступним. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo skidam prvi deo, konacno sam nabudzio masinu da moze da tera novije igre. los mi je trip odma krenuti sa nastavkom...

 

koliko vam je efektivno sati trebalo da zavrsite keca, jel duga ili kratka igra ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedina stvar koja mi za sada smeta u kecu je sensitivity. Posto uglavnom igram starcraft i dotu, navikao sam da pomerim misa za santimetar i da sam vec na drugom kraju ekrana. Ovde iako namestim sens na max treba da veslam misem kako bih okrenuo gosn. Isaka Klarka. Mada opet, to ima neku svoju car u zanru survival horora. Lik vam je trom a ne okretan kao zac na steroidima, pa samim tim igrate pazljivije i opreznije :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi igrao jedinicu? Nemoj nikako odma početi sa dvojkom. ;)

 

E jebiga,sada je gotovo.Nisam igrao keca nikada,ovo sam skinuo zato sto sam video da vecina ljudi dosta hvali.Sada sam vec u 5. chapteru,necu prekidati sada i pocinjati prvi deo.

 

Ovde iako namestim sens na max treba da veslam misem kako bih okrenuo gosn. Isaka Klarka. Mada opet, to ima neku svoju car u zanru survival horora. Lik vam je trom a ne okretan kao zac na steroidima, pa samim tim igrate pazljivije i opreznije :da:

 

Meni recimo ne smeta okretanje,vec jako sporo trcanje.Ali kao sto kazes,to daje car ovom zanru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, pa ti igras dvojku, ja sam pricao za keca, dvojku jos nemam ni instalirano, ali vidim po komentarima da je malo poboljsano okretanje i da lik nije vise tako trom.

Steta, zaista si trebao da krenes sa prvim delom, ali nema veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trom je dosta,ali ne u poredjenju sa kecom (posto ga naravno nisam ni igrao) vec sa ostalim igrama iz slicnog zanra.Ali nista toliko strasno.Trcanje je vec dosta sporije.

Ma nije bitno,obrnucu ja i prvi deo sigurno,posto je odlicna igra.Jes' da nema smisla prvo igrati dvojku a onda keca,ali jebiga sada,necu prekidati sto sam poceo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andrija:

imam 460gtx i udjem u nvidia control panel, sve sam precesljao ali ne mogu da nadjem opciju. aj pomozi gde je

 

inace igra mi radi na maxu sve sa 100-150 fps, ali kada ukljucim v-sync u igrici toliko koci i secka da je ne igrivo... mozda ako nadjem taj forced vsync on zavrsi posao.

 

mada zaista mi ne smeta toliko i da igram i sa ovim osakacenim sensom, navikao sam se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...