Jump to content

Dead Space


SkullKrusheR

Recommended Posts

odlichna igra od ea games-a, izashla u oktobru proshle godine.

radi se o horor pucachini smeshtenoj u daljoj buducnosti. igrach je u ulozi isaac-a clarke-a, inzinjera kojem je zadatak da reshi tehnichke probleme na svemirskom brodu usg ishimura koji je napadnut od strane nepoznate vanzemaljske rase necromorphs. on sad tu mora njih usput da eliminishe kako bi sve bilo u redu. zvuchi lako, ali nije bash toliko.

 

 

igra je puno bolja od svih horora tipa resident evil, silent hill i slichnih njima, a opet moze da ide rame uz rame sa bilo kojom dobrom pucachinom iz 3. lica. ja sam se navukao strashno.

za sada sam stigao do 4. chaptera (ima ih 10).

 

 

preporuchujem svima.

...osim onima sa slabim srcem, naravno.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, jako dobra igra. Nema tu nista posebno originalno ali i pored svih klisea prica zaista drzi paznju, a bogami i jezu. Iako sam posle odigranih Undying-a, Call of Cthulhu-a i jos brdo takvih igrica kapirao da sam postao prakticno imun na strah izazvan igricama ova igra me je par puta dobro isprepadala. Akcija je odlicna, oruzja zanimljivo smisljena (iako vecinu oruzja nije potrebno nabavljati jel line gun i onaj whatever cutter (prvo oruzje) kad se apgrejduju sasvim obavljaju posao), prica kao sto rekoh prilicno dobra, grafika odlicna, zvuk jos bolji... sve u svemu, jedna od najboljih igara 2008, pogotovo za ljubitelje survival horrora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

igra je puno bolja od svih horora tipa resident evil, silent hill i slichnih njima, a opet moze da ide rame uz rame sa bilo kojom dobrom pucachinom iz 3. lica. ja sam se navukao strashno.

za sada sam stigao do 4. chaptera (ima ih 10).

 

:no:

 

Svetogrdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

igra je puno bolja od svih horora tipa resident evil, silent hill i slichnih njima, a opet moze da ide rame uz rame sa bilo kojom dobrom pucachinom iz 3. lica. ja sam se navukao strashno.

za sada sam stigao do 4. chaptera (ima ih 10).

 

 

Auuuu.... strashno.

 

Si ti nekad igrao Silent Hill 2 ili RE2 ili fenomenalni RE4? Ocigledno nisi. Nepricaj gluposti o nechemu sto neznash. Silent Hill 2 ovake sitnice jede za doruchak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

resident evil 4 sam igrao, nije mi nishta narochito, a silent hill nisam. ne volim takve igre.

u dead space-u ima puno vishe akcije i elemenata pucachine.

 

@sinstrel: ja josh nijednom nisam igrao danju. veci mi je trip kad igram nocu, sa slushalicama josh bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...