Jump to content

Kozmetika, šminka, kandže


Machka Naopachka

Recommended Posts

Pa gde ces direktnije od interneta? :D Ukucas u google shopping (ako proizvodjac vec ne nudi i prodaju) i kupis :D Postaje tesko tek kad gledas i cenu isporuke.

Od kako ne negujem duge nokte glupo mi je da bacam velike pare na lakove a i jos uvek imam neke iz detinjstva (tim tempom ih trosim :haha: ).

Samo bih mnogo volela da imam OPI India kolekciju (konkretno Royal Rajah Ruby i jos jednu bocicu Yoga-ta Get this Blue).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obozavam sljokice :wub:

 

Ovde ima nekih genijalnih lakova :D

kako cica lepo lakira nokte

ja se svaki put ofarbam ko kucu da malam :haha:

 

E kad smo kod Aure

keva mi utrapila lak koji se njoj ne svidja

a ja moram da primetim da posle igranja Deathspank-a boja laka je kao da je jednorog izdrkao u bocicu

i to mora da se nanosi u dva postena sloja da bi imali bilo kakav efekat

takoreci, ni meeni se ne svidja

 

Aura novogodisnja neka kolekcija, Silver Dust 902

 

xft8hh.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Jel zna neko gde ima da se kupi lepak za trepavice koji je od tecnog lateksa tj kad se osusi bude elastican a ne suv i skida se lakim ljustenjem a ne amputacijom kapka? :D Po mogucnosti i da je jeftin. Recimo los primer je Mastiks, mogu opusteno da ga zovu i Loctite.

Na Kupindu ima tona jeftinih vestackih trepavica (ne zanima me da budu brendirane kad su i onako parce plastike) ali kad god pitam prodavacice za konzistenciju lepka slazu me kako nisu nikad otvarale/probale itd :rolleyes:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, jedini lepak koji to meni drži i koji me ne ubije kad ih skidam je sa pijace kod Merkatora, neka baka prodavala trepe i taj lepak.

Nekakva bela tubica nemam pojma šta je pisalo na njoj - ali mislim da je bio silikonski. A možda i nije.

 

Od kad sam ga izgubila, grebem se ko ciganče od drugih :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погледај овде, имаш LashTite и Ardell оригинални. Моја сестра је користила један од та два (ал' нема шансе да се сетим који, јер је купила на неком од сајмова козметике поодавно) и била презадовољна. Знам да је супер држао, а скинула га без проблема кад је хтела. Најбоље да их позовеш и питаш за помоћ у избору - врло су љубазни сви који раде тамо и што је још битније, знају шта продају. Могу да ти пошаљу на кућну адресу, само да им даш шифру производа. А мислим да има и у њиховој радњи, Ultrasun, на НБГ, ал' за то већ нисам сигурна.

Edited by sunessence

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai kaki ste hlepi ko slike...

 

Nego, sunessence, ti lepkovi sa sajta, jesam nešto pogrešno shvatila - piše da oni drže trepe do 6 nedelja???

Cement?

 

aaaa, vidim, vidim ćorava sam.

 

Ajd DF ko budeš išla u taj UltraSun slučajno, baci lajnu ovde dal imaju il nemaju ovaj Lash Grip

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nego, sunessence, ti lepkovi sa sajta, jesam nešto pogrešno shvatila - piše da oni drže trepe do 6 nedelja???

Cement?

 

 

Не знам шта да ти речем - нисам никад стављала вештачке трепавице; једино искуство које ја имам са тим је помагање сестри да их залепи. :haha: Она их је скинула увече наредног дана. Да су могле да држе још - могле су, ал' да је баш шест недеља... сумњам. Најбоље да назовеш и питаш њих. :da:

 

@MissionVao

 

Нема за шта, ту смо да се помажемо. ;)

Edited by sunessence

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugarica u svom salonu radi neku nadogradnjutrepavica ultra povoljni, videl asam kako njoj stoje. WOW! Ne treba nikakva sminka, ono je savrseno :) Izgledaju potpuno prirodno i drze skoro dva meseca.

Razmisljam se da dogradim one najkrace posto vec imam dosta duge trepavice, al ne znam kako cu onda sa naocarima, ionako vec udaraju u stakla... Ali, sve za lepotu :wub: Dramaticno treptanje ftw :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam rekla da otpadaju zdrave pre vremena vec da nadogradnja traje koliko i trepavica na koju je zalepljena (a zivotni vek trepavice je oko 60 dana).

Gledala sam proceduru na Youtube-u, stvarno super izgleda - lepi se tecnim crnim lepkom po celoj duzini prirodne trepavice tako da se ne vidi prelaz, izgleda apsolutno prirodno :da: Osim sto niko nema zaista takve trepavice :D

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...