Jump to content

Kozmetika, šminka, kandže


Machka Naopachka

Recommended Posts

Hocu i ja nerefinisani shea vec neko vreme :( Ima ga ovde, ali ne znam koliko bi izasla postarina:

 

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/in...shea-butter.cfm

 

A pored L'occitane i Sante ima shea butter, naravno, rafinisani:

 

http://prirodnakozmetika.com/santeFace&Body.html

 

Ja imam od L'Occitane regenerator za suvu kosu sa shea butterom, dobar je. Doduse dobila sam ga na poklon, kao firma mislim da su debelo overrated..

 

Vidiš, nisam znala za Sante. L'occitane mi je bio jedini lead, inače, slažem se da su precenjeni.

 

Ma meni je jako jako glupo da naručujem iz Amerike. Pritom, ne razumem kako nemaju francuzi, pola afrike njihova kolonija!

Mora da samo ja ne umem da nadjem.

 

Ali, čekaj, ti si već naručivala sa tog sajta (coastalscents), i zadovoljna si senkama, je li tako beše?

Hajde da se podelimo za pound, nas dve, možda će hteti još jedna moja drugarica, pa da vidimo na šta izgleda?

Koilki ti je bio shipping za šminku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tek sad videh, a već sam postovala na utiscima o proizvodima.

Ah, well.

 

Da dodam, sapun s kozjim mlekom u onim radnjama sa zdravom hranom je fin, ako voilte taj miris, ja volim.

 

A ono bez čega ne mgou su ulje jojobe, ricinusovo ulje (za kosu i lice) i aloe gel. I taj kozji sapun. Shea mi je super legao isto. Sve ostalo mož a ne mora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nishta ne smijem da stavim na kozhu bez preporuke kozmetichara, jer imam jako osjetljivu kozhu... Na pranje lica sapunom ne smijem ni da pomislim. xD

Trenutno koristim Estebel profesionalnu kozmetiku (gel za chishchenje lica, dnevnu i nocjnu kremu) i prija mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam od L'Occitane regenerator za suvu kosu sa shea butterom, dobar je. Doduse dobila sam ga na poklon, kao firma mislim da su debelo overrated..

 

jesu. tj, bili su. sad su okej sa cenama - manje-više

 

 

machka - ne pričaj da je i beli rafinisani??

e sad sam se razočarala

 

 

ako nađeš nerafinisani u nekom lancu, javi, pošto ću verovatno uskoro putovati pa mogu da nam kupim i donesem...

 

 

svim muškarcima koji posećuju ovu temu - dobrodošli, onim muškima koji misle da je kozmetika gej i koji pričaju kako to ne koriste itd - vozdra momci idite na blek metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali su oni i dobre kreme, ulja za masazu, sapune sa laticama cvetova i slicne stvari...Pojavilo se ponesto u apotekama, mislim da je slicno pakovanje ali je moguce da je pod drugim nazivom- ali sam videla samo ulja za masazu nista drugo...kad se samo setim kako su im bile dobre one soli za kupanje od kleke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dm je kul, danas sam bila na pauzi tamo, imaju odličan asortiman

 

da li spada u kozmetiku ili ne, tek prošle godine usejah u hotelskoj sauni u cg onu rukavicu za tuširanje

i ne kupih drugu.

 

u dm-u imaju izbor takav da ne poveruješ!

od super mekane pamučne, do one što ima četku na delu za masiranje :D sad ću da je probam aj' zdra'o

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...