Jump to content

Kozmetika, šminka, kandže


Machka Naopachka

Recommended Posts

Šta ste mi rekle za maskaru? Ja uzela ovu i nisam nešto zadovoljna. Aj što se grudva nego što se razmazuje

 

20140514132928rem.jpg

 

A uzeh i Mixa micelarnu vodu jer sam zavisinik, i zato što volim bočice sa pumpicama. NIsam zadovoljna, moram da budem party pooper, ali ovo se ne upija nego ostavlja neki bezvezan trag na licu, ne skida nešto specijalno već kao da razmazuje, a i možda tripujem al izgleda kao da širi pore. :(

 

Nešto se baš nisam usrećila u poslednjoj turi :haha:

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu sam negde pisala o maskari Bourjois, nekoj u crnom pakovanju sa četkicom koja može da se produži i skrati. Izdržala je test - po ceo dan na MTB maratonu i niđe problema :)

Te Maybelline čini mi se da su pre bile bolje, sad su mi njesra i nikako se ne kontamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@maca

ja koristitm cc kremu i ne razmazuje mi se nista

i meni poslednja zuta maskara nije bila dobra, ne znam sto, uvek su kidale. ali probaj ovu sa crnim slovima sto kris koristi, to je ta prva serija takvih maskara :)

 

a za micelarnu...kapiram da je sve individualno. ja godinama koristila avene koja vazi za bolju i meh, ova me preporodila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ne dajem pare na jos jednu maybelline maskaru.

 

Vraticu se koreancima. Zasto menjati ako sljaka. Ja reko jbt maskaru imam de ocu kao sto da je narucujem - ali sad bas da kupujem jednu za drugom dok ne nadjem pravu..

 

Meni je ovo prva micelarna voda tako da nemam sa cim da uporedim, ali mi se ne dopada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja drugarica je u fazonu da je standardna lilijeva micelarna sa krsticem sto puta bolja od mixe, a kosta 300 din

a ona stavlja zbog nastupa kilo scenske sminke

 

ako ti to ista znaci :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu drugarici da kupim za rodjendan neki kvalitetan uvijac za trepavice jer stalno kenjka oko toga. Naravno, nemam blage veze oko uvijaca.

 

Preporuke neke?

 

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ni ja, evo vidi, to je ovo

 

http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/13422836_1628963630754968_29609578_n.jpg?ig_cache_key=MTI4MDUyMzg4NTg4NDY1Mzg3Mw%3D%3D.2

 

kupila sam :) inace ne koristim tecne ruzve pa mi je malo neobicno,ali je bas super i lepo stoji, hvala na preporuci :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

zene i gojkicu,

kakva je ova nova kozmetika sto se pojavila u liliju, sinoc mi nudili? LLums...probao neko nesto?

 

Llums je Lilly-jeva robna marka. Tek se pojavio, ni blogerke ga još nisu dobile, tako da ne mogu da prosudim, ali ne očekujte ništa vau, u najboljem slučaju biće u rangu sa dm-ovim S:he, a tako je i cenovno pozicioniran.

 

Tečni mat karmini: gr>aura>nyx>maybeline

 

Sorry ali ovaj novi Maybelline Vivid Matte (kockasti) >>>>>>>>>>> sve

 

jes da mu treba malo vremena da se osuši i izmatira ali posle drži ceo dan

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postadoh i ja poklonik Mixe, nek ide zivot :haha:

 

Welcome :haha:

 

Mi i guramo Mixu kao pharma brend za mase, ono fazon Avene za četvrtinu para. Čak smo obezbedili i žig dermatološkog zavoda ili kako se to već zove.

 

najbolje labelo

 

02092.jpg

 

pfft dobro nisi stavila nešto iz Sephore :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...