Jump to content

Kozmetika, šminka, kandže


Machka Naopachka

Recommended Posts

Ne znam, meni su plastične sise bezveze, ne bih ja to radila :D

Šminkanje mi nije toliko veštački jer ja sebe i ne šminkam jako, to konturisanje npr sebi ne radim nikad

 

Evo da se pohvalim i ovde, ovo sam juče radila

Šteta što nisam slikala kad je bilo sve gotovo, žurila sam

http://oi67.tinypic.com/a3h30j.jpg

http://oi64.tinypic.com/4gtbm1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

live photoshop

 

mada mene zabrinjava kolicina likova koje vidjam po prevozu i u gradu za koje sa sasvim sigurna da koriste puder i za neke bih se zaklela da imaju malo nekog lajnera ili krejona

ali nisu neke klasicne pederishke, vec neki naizgleda sasvim normalni ljudi

nemam nista ni za ni protiv, samo mi je cela pojava zanimljiva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar te ne zaboli pomisao da ti ovakva ruka bude na odredjenim delovima tela... osim ceskanja ovakvi nokti nemaju niakakvu svrhu.. ovo pricam iz prakticnog aspekta :haha:

 

Btw ovakvi nokti su sranje, mogla je lepo da ostavi obli vrh ove siljke ne razumem. Secam se kad je Gotze siljio svoje nokte i grebao ljude po KST-u istim pre deceniju cini mi se, cak je i on odustao od istih :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na lošu temu sam postavio, nakit mi se sviđa, nokti su svakako nepraktični ali što da ne,nisu loši, malo grebanja ne smeta :)

 

Goce je grebao ljude jer je mahao drvenim mačem u KSTu, i koliko se ja sećam samo je na malom prstu puštao. Nije to za muškarce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, imao ih je pustene na bar jednoj saci, mozda i obe.

A kad je bio cuveni fajt izmedju njega i alldestroyera, kad su poceli ko cke da se grebu umesto da se biju :haha: :haha:

Old times lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prejeftin srbotrejd, cimerka uzima neke avene kremice, tipa neke su i 400kinti jeftinije nego inače

Al onaj red me deprimira

 

@sw

Ja uzela Mixu i nisam ništa lepša :haha:

Mada jbg, leti se više mastim, a i ispitni je rok, nit spavam nit se zdravo hranim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prejeftin srbotrejd, cimerka uzima neke avene kremice, tipa neke su i 400kinti jeftinije nego inače

Al onaj red me deprimira

 

@sw

Ja uzela Mixu i nisam ništa lepša :haha:

Mada jbg, leti se više mastim, a i ispitni je rok, nit spavam nit se zdravo hranim :D

 

E pa da i ja ne bih cekala u redu. Zato pitam dal je neko narucivao. Da li se i dalje isplati kada platis postarinu.

 

Kakva je uriage mic voda?

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...