Jump to content

Kozmetika, šminka, kandže


Machka Naopachka

Recommended Posts

Meni je sad od nutricioniste savet jedan limun u dve litre vode+casa mlakog limuna ujutru+pre svakog obroka casa vode (a obroka ima 6).

 

Pa ti plivaj.

 

Al popijem obicno oko 2-2,5l dnevno.

 

Ko sljaka u kancelariji lepo kupi flasu vode ujutru i stavi na sto... ne znam kako drugacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probacu ovo macino, deluje mi dobro...taman i imam toliko obroka.

Samo mi nije jasno ovo casa mlakog limuna, ceo limun u casi mlake vode?

 

I pre obroka casa ove vode sa limunom, ili mimo te dve litre sa limunom jos plus po casa vode bez limuna pre obroka?

Prastaj, umorna sam, mozak mi van f-je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probacu ovo macino, deluje mi dobro...taman i imam toliko obroka.

Samo mi nije jasno ovo casa mlakog limuna, ceo limun u casi mlake vode?

 

I pre obroka casa ove vode sa limunom, ili mimo te dve litre sa limunom jos plus po casa vode bez limuna pre obroka?

Prastaj, umorna sam, mozak mi van f-je.

 

:haha:

Ja iscedim pola limuna u casu mlake vode a pre obroka popijem casu obicne kad se setim. Limun u 2l iscedim ujutru pa pijem u toku dana. Obicno ga popijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ja sam pila tu vodu sa limunom godinu dana... u smisli rehidracije i unosa vitamina C. Ali ne secam se da se ti efekti bilo kako razlikuju od redovnog konzumiranja vode, voca i povrca :da:

 

Ima isti efekat kao konzumiranje vode i limuna ;)

 

Mislim da da plan koji je malo overkill bar po pitanju tecnosti ali ispostujem 70% pa bude OK :haha:

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se to koristi?

 

Ja sam dobila za dz u poslednjoj isporuci od koreanaca ovaj tzv lip tint. Totalno čudna stvar. Ne skida se nikad ikad, na prstu mi ostane ceo dan jbt.

Boja je ultra jaka, ali je toliko tečan da jedva pogodim ivice usana da budu ravne (bar približno). Kad se namaže on se za par sekundi osuši i bude ko da je boja prirodna. MIslim, nema težinu ali ima jaku boju.

 

Trebalo mi je vremena da skontam kako se koristi, al sad mi se svidja. Fora je da se namaže na cela usta i te konture najbolje što mogu da izvučem i onda da ga utapkam prstom, a preko njega stavim labelo - može i ono sa kao crvenom bojom, onda sve izadje na neku ljubčasto crvenu.

 

maxresdefault.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...