Jump to content

Kozmetika, šminka, kandže


Machka Naopachka

Recommended Posts

Još sam i rano počela, valjda jer sam bila željna svega toga, mama se nikad nije šminkala i zato nikad nisam imala da čeprkam po karminima kao dete :(

Zato sad moje sestričine/bratanice imaju da se zamazuju do prekosutra :haha:

Edited by Antikristina

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

GOJKO UPOMOC!

 

iz nepoznatog razloga najlepsa farba na svetu, loreal prodigy 8.34, koju koristim se vise nece uvoziti

u bg je ima u jos 4 lilija, i to samo 6 komada

ja cu to danas da jurim, ako se ne rasproda.

 

kada to potrosim, ima li nade da mi je prosvercujes ili da vec pocnem da se brinem sta cu dalje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako me je prevariti crnom bojom, ali da... slazem se potpuno. Dzaba vam vestacke sise i vestacki zubi. Trebalo je to prati na vreme, mozda ne bi bilo trulo.

 

edit

 

Edited by Sreta
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se farbaš? Ja podržavam svačije pravo na izbor, ali sam retko video da nekome izabrana boja stoji bolje od prirudne. Daj, recimo, slike da procenimo. :)

ja znam samo za ove kojima farbana stoji boje od prirodne, tu ukljucujem i sebe. prirodna smedja najruznija boja na svetu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

B@k@ fura priču ko moja mama :D ja je teram da se farba u malo svetliju smeđu jer je ova jako tamna čini starijom

Ja sam bila crna (tu boju retko ko ina prirodno) i fino mi je stajala

Onda ona jaka crvena, to niko nema prirodno, takose farbala drugarica i lepše joj je bilo od prirodne (plavo/smeđe)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ka' smo olckul. Prirodna smeđa je zakon, posebno ako je kao moja, svetlija, pa preko leta na suncu povuče zlaćane nijanse. Ili ako je tamnija, pa je noću crna, a jutrom kestenjasta. Nema, priruda, moje seke.

Ne sumnjam, Kris, da ti je lepo stajala farbana, ali šta, sad ti ne stoji lepo? Tko je nekad nosio prvo sunce po dvorištima, nikad sasvim ne ostavlja ovaj život u predgrađima...

Edited by B@K@
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to za ponos biti 'olckul' ko moja mater, htela je da glasa za Boška Obradovića :haha:

Pa kako tvoja smeđa, ti si plav

 

Ma stoji fino samo sam baš rendom, smeđa je baš obična boja, samo ja ne eksperimentišem jerbo će mi blanš uništiti kosu, a na ovaj moj čemer se farba ne prima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svetlo smeđ, oči su plave. I imam plavi pramen. :)

A znaš ono kako kaže baka na sahrani unuka (ako tako beše) - samo neka ide rendom.

A ako je nešto bezvezno uniformno, to je masovno farbanje ženskoga življa u svetle, "plave" nijanse.

Volim i ja plave, al' ako je iz glave. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ka' smo olckul. Prirodna smeđa je zakon, posebno ako je kao moja, svetlija, pa preko leta na suncu povuče zlaćane nijanse. Ili ako je tamnija, pa je noću crna, a jutrom kestenjasta. Nema, priruda, moje seke.

Ne sumnjam, Kris, da ti je lepo stajala farbana, ali šta, sad ti ne stoji lepo? Tko je nekad nosio prvo sunce po dvorištima, nikad sasvim ne ostavlja ovaj život u predgrađima...

 

Izvini, Jesenjine, nismo te prepoznali

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...