Jump to content

2009.06.17. *Beogradska arena, Beograd* Slipknot / Killswitch Engage / Hetera


The Wicker Man

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Ova tema moze biti,deca pitaju Lex odgovara,sve vezano za Slipknot.

 

Nego,Lexa,koje su ti te dve,ne fališ se picane,e,c,c,c...jebo slipknot,odma to negde na trsidbu.ja tako nekim kod mene pokazujem suštinu poimanja metala i mtv-ija.uvalim im justina i lemmyija u rašlje i rokaj snimaj.dok ne poćnu da pevaju gimme gimme - again.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ja idem samo da kupim neku majicu Kilswitch Engage a :)

 

koji su ti ti?

ovo je koncert slipknota.

 

to ti je ko da sad ima koncert lepe brene u areni,a napolju se prodaju majice mileta kitića.ciganija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema moze biti,deca pitaju Lex odgovara,sve vezano za Slipknot.

 

Nego,Lexa,koje su ti te dve,ne fališ se picane,e,c,c,c...jebo slipknot,odma to negde na trsidbu.ja tako nekim kod mene pokazujem suštinu poimanja metala i mtv-ija.uvalim im justina i lemmyija u rašlje i rokaj snimaj.dok ne poćnu da pevaju gimme gimme - again.

:)

 

pa vjeroniku vodim, ona je nebrusen dijamant, a slipknot je prava prilika za ulazak u jedan carobni svet :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvjerovatnija set lista u Zagrebu, samim tim i u Beogradu: 1. Intro + 742617000027 2. (SIC) 3. Eyeless 4. Wait & Bleed 5. Get This 6. Before I Forget 7. Sulfur 8. The Blister Exists 9. Dead Memories 10. Left Behind 11. Disasterpiece 12. Vermillion 13. Everything Ends 14. Psychosocial 15. Duality 16. People=Shit Encore: 17. Surfacing 18. Spit it out 19. 'Til

 

 

Lista tesko moze bit bolja od ovog :D

Odlična lista. Jako mi je drago što je Vermilion u listi - da te pesme nije bilo, pitanje je da li bih se zainteresovao za metal i postao ono što danas jesam. Jako značajna pesma za mene, i biću presrećan ako je čujem. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da ima 30 godina, malo bi mu kasno bilo da ga Vermillion uvodi u svet metala... ovako ce za dve godine gledati svoje postove, naici na ovaj i slatko se smejati

Heheheh. Imaj u vidu da sam tada imao 13 godina. Za mene je bilo nešto potpuno novo i neopisivo. Sada slušam Slipknot MNOGO manje u odnosu na to vreme, ali svejedno pustim poneku pesmu radi nostalgije. I na ovaj koncert idem zato što se dobro sećam kako sam se pre četiri godine nadao da će doći Slipknot na Subliminal verses turneji. Tada ih nije bilo, ali evo sada prilike - šteta je da propustim nešto što sam nekada toliko priželjkivao.

 

Nešto i ne verujem da ću se za dve godine smejati tome što sam slušao Slipknot, jer od nečega mora da se počne. To je ista situacija kao kod onih što ih je St. Anger uveo u Metallicu. Koliko god bio loš album, on ih je naveo da istražuju bend dalje, i pre ili kasnije su naleteli na remek dela kakva su Master of puppets i ...And justice for all.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Slipknot od organizatora nastupa u Areni 17. juna tražio alkoholna pića i … teglu meda!?

 

Članovi benda Slipknot, koje ne biste bili u mogućnosti tek tako da prepoznate na ulici zahvaljujući zastrašujućim maskama od kojih se ne odvajaju, zatražili su od organizatora beogradskog koncerta da im u bekstejdžu na raspolaganju budu viski, votka, energetska pića, sojino mleko i med.

 

Popularni metalci tražili su velike količine čokoladica, nekoliko vrsta sireva, ćuretinu, piletinu i šunku, beli hleb, čips.

 

Kori Tejlor i ekipa zahtevali su i sveže voće, banane, jabuke i pomorandže, sokove, teglu meda, francuski senf, a posebno je naglašeno da članovi benda insistiraju da im se nabavi frapućino i to isključivo iz "Starbaksa", kojeg nema u Srbiji.

 

Po rečima organizatora, u Areni se očekuje pravi spektakl, ozvučenje će biti vrhunsko, kao i scenografija koja stiže sa bendom. A za ostalo će se pobrinuti članovi grupe Slipknot, koji su poznati po sjajnim koncertnim nastupima.

 

Naravno, tek kada sve popiju i pojedu…

 

 

 

 

 

 

Picke. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...