Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Retko svracam ovde, al ajd reko red je da se oglasim na ovoj temi par puta posto su tu vec i Lex i Vuk i Betelgeuse.

 

@ Fala svima za podrsku + sajt Decontrolled-a je updateovan kad je stigla zvanicna potvrda. Od sada ce sve informacije prvo da se nadju na sajtu pa onda svugde ostalo.

 

@ Kiling Hand i Satan i resto kvazi zajebanih hater-a :lol: : ne biste verovali, ali znaci mi kad to ljudi kazu...tacno znam da idemo u dobrom smeru. Pobrinucu se da u vase zaseoke dobijete razglednice iz svih zemalja gde budemo otisli da sviramo na zimu B)

 

@ aparati.

za to jos nemam pojma nista, gledacu da saznam sto pre pa cu vam javim. u svakom slucaju cu da gledam da organizujem neko pro slikanje pa da makar pokacim po netu sve te slike da ljudi mogu da imaju.

 

Metal je rat

Metal je pobeda

 

Vidimo se

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo je licemerno prozivati Dekontrold kojima je muzika na foru novih In Flames-a

 

ali ne bicu tr00

vidi im pevaca ima emo frizuru aaaa oni su emo

nisam cuo ni jednu pesmu ali ko ih jebe imaju emosa u grupi

(a pre nego sto su te frizure bile emo to su furali goticari uglavnom 69 i ti tripovi :) :) :) )

 

 

ali Bonjard je stvarno gej i emo na njih se treba usmeriti :) :) :)

 

 

i jebem vas sto nije Sonik Sindikejt predgrupa :) :) :) :) :)

to bi bilo tr00 :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiling Hand i Satan i resto kvazi zajebanih hater-a :lol: : ne biste verovali, ali znaci mi kad to ljudi kazu...tacno znam da idemo u dobrom smeru. Pobrinucu se da u vase zaseoke dobijete razglednice iz svih zemalja gde budemo otisli da sviramo na zimu B)

 

Nema potrebe ovako nafurano...

 

Jedva cekam, tu je karta :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Kiling Hand i Satan i resto kvazi zajebanih hater-a :lol: : ne biste verovali, ali znaci mi kad to ljudi kazu...tacno znam da idemo u dobrom smeru. Pobrinucu se da u vase zaseoke dobijete razglednice iz svih zemalja gde budemo otisli da sviramo na zimu B)

 

Ma kurac bi ste sfirali da ti nisi u TN, a ovo za zaseok, pa bani nekad na Bezaniju

Btw, ja licno nemam nista protiv tebe, ne znam sta si se popalio :) , ali imam protiv benda u globalu..

 

 

EDIT jbt, zar je moguce da mi je Laza obrisao posto jer sam rekao da bi voleo da predgrupa bude Amon Din ili ti jos bolje Iguman

Edited by Killing Hand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kurac bi ste sfirali da ti nisi u TN, a ovo za zaseok, pa bani nekad na Bezaniju

Btw, ja licno nemam nista protiv tebe, ne znam sta si se popalio :) , ali imam protiv benda u globalu..

 

 

EDIT jbt, zar je moguce da mi je Laza obrisao posto jer sam rekao da bi voleo da predgrupa bude Amon Din ili ti jos bolje Iguman

 

 

Ne znam zasto je Laza brisao taj post, ali znam da cu ja ubuduce da brisem mnoge. Ljudi, In Flames dolazi, a vi drvite o predgrupi 8 dana pred koncert?

Pa, naravno da ce da svira bend iz naseg menadzmenta, ne bi tu ni bili da ne vjerujemo u njih. Ja garantujem da ce oni odlicno da odsviraju, a hoce li se svidjeti svima, ne znam, rijec je o ukusima, nije nista strasno ako se nekome i ne svide. Zasto se uvijek dize prasina oko domacih predgrupa, samo to mi nije jasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kurac bi ste sfirali da ti nisi u TN, a ovo za zaseok, pa bani nekad na Bezaniju

Btw, ja licno nemam nista protiv tebe, ne znam sta si se popalio :) , ali imam protiv benda u globalu..

 

 

EDIT jbt, zar je moguce da mi je Laza obrisao posto jer sam rekao da bi voleo da predgrupa bude Amon Din ili ti jos bolje Iguman

 

Izbegavam da polemisem oko gluposti, ali neke stvari mi vredjaju inteligenciju.

 

Ok, nesto ti se svidja, nesto ti se ne svidja, o ukusima ne treba raspravljati. Verovatno su se najdebilnije rasprave u svetu metala vodile bas oko In Flamesa

i evolucije njihovog zvuka, iskrenosti i ostalih gluposti... Ali...

 

Decko, razumem da imas 16 godina, ali u tom uzrastu bi trebalo da si dovoljno inteligentan da shvatis da ne mozes "preko veze" da sviras sa bendovima

klase In Flames i da postoje odredjene procedure i uslovi... Ne znam da li si stigao da razmislis o tome, ili je jednostavno lakse u tradicionalnom srpskom maniru

prvo popljuvati, a onda misliti na ostalo?

 

I jos nesto, za napomenu - In Flames je insistirao na domacoj predgrupi, kao i na duzini trajanja njihovog nastupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, jednostavno, trazili su domacu predgrupu, mi je predlozili, oni prihvatili, i odredili trajanje njihovog nastupa. Na ovoj turneji insistiraju na domacoj predgrupi... Sta znam, mozda su ko Richie Blackmoore, gleda predgrupe, apa ako mu se svide, vodi ih sa sobom po Evropi :)

Ljudi, molim vas, nemojte oko ovih stvari na svakoj koncertnoj temi... Zasto ovaj, zasto onaj kad je bolji onaj treci, i slicno... Mi smo tako odabrali, ako se Decontrolled obruka, mi smo krivi, a isto tako, ako cujete jedan odlican nastup domaceg benda, i budete zadovoljni njime, znacete da je izbor dobar. Uostalom, svakako idete zbog Flamesa, niko vas ne tjera da slusate Decontrolled ako ste bas u nekim teskim predrasudama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da je normalno. :)

 

Ne razumem ovakve rasprave uopste. Primer amon din, pa NARAVNO da ce frubi kao njihov menadzer da ih gura svuda, tu nema nista cudno. Bilo bi cudno zapravo, da ih ne gura kao bend, vec da ih zapostavlja itd.. Ista stvar sa decontrolled

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd i ja cu, pa da zavrsavamo raspravu: kao sto su ova dvojica vec rekli, ne ide to bas tek tako. trebalo nam je neoliko nedelja da dodjemo dovde, ne mozes as takvim rangom banda tek tako da upadas na neke veze, jer to nije buvljak pijaca. drugo, ovo jeste srbija, ali in flames nije iz srbije, niti su im agenti iz srbije, ako se ne varam?

istina je da smo imali prednost u tome da smo prvi predlozeni za sviranje, ali smo prvi i prihvaceni.

 

e sad, postoji jos jedan detalj: ja zaista nemam nista protiv ljudi koji misle da je moja muzika dosadna, djubre, kako god oces. to su ukusi i u tome nema rasprave. neka svako prica sta god hoce. ali licno napusavanje, da me neko nije sreo u zivotu, a da je tako bezobrazan, to bas i ne biva. ako si smeker, dodji i reci mi u lice sta imas.

 

nemamo mi problem sa sujetom, jebe mi se da li se nekome ne dopada, da li ce neko da stoji napolju tokom svirke, zabole me suvo....ali neko postovanje ima da se pokaze, u smislu najstandardnijeg postovanja prema drugom ljudskom bicu...

 

i uostalom, IN FLAMES svira, TO treba najvise da vas zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, logika stvari:

 

Terra Nostra organizuje koncert.

Terra Nostra dobija zahtjev da pronadje domacu podrsku.

Terra Nostra ima bend koji ce se super uklopiti u pricu u svom menadzmentu, a da stvar bude jos bolja, neki clanovi agencije sviraju u tom bendu

Ti clanovi, koji rizikuju svoj novac, gubljen vec mnogo puta zbog metala i srodnih mu stvari, jedva cekaju da sviraju sa Flamesima, i mnogo se raduju tome, jer na kraju krajeva, zbog svoje neizmjerne gluposti i zaludjenosti, metal vole vise nego pare

Ti clanovi imaju podrsku ostalih clanova agencije, koji vjeruju da ce oni dostojno da odrade koncert

I ono najbitnije, nas mozda 30-50 posjecuje ovu temu. Evidentno, na Flamesima ce biti vise ljudi. Siguran sam da ko god dodje na ovu temu, vec je upoznat i sa radom Decontrolled-a, i ima neki stav.

E, sad, ova ostala vecina ce da cuje na sta Decontrolled lici, pa neka i oni odrede svoj stav. Ko zna, mozda se njima svidi.

Jos nesto, na Decontrolled temi na yumu mozete vidjeti da su im neki clanovi foruma cestitali, i da ne djele misljenje sa ovima kojima je Decontrolled oduran.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam neku setlistu, od 5. marta tekuće godine, sa nastupa u Japanu negde.

 

Only For The Weak

Drifter

Delight And Angers

Pinball Map

Disconnected

The Hive

Cloud Connected

Colony

The Mirror's Truth

Move Through

The Quiet Place

Take This Life

My Sweet Shadow

 

Pomalo očekivano, s tim da ne znam koliko redukuju setliste prilikom sviranja u Japanu, kao što neki bendovi rade..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam neku setlistu, od 5. marta tekuće godine, sa nastupa u Japanu negde.

 

Only For The Weak

Drifter

Delight And Angers

Pinball Map

Disconnected

The Hive

Cloud Connected

Colony

The Mirror's Truth

Move Through

The Quiet Place

Take This Life

My Sweet Shadow

 

Pomalo očekivano, s tim da ne znam koliko redukuju setliste prilikom sviranja u Japanu, kao što neki bendovi rade..

 

 

Valjda ce ovdje jossto da odsviraju...

Inace, meni ova set lista vrh. Da sam ih nekad gledao, mozda bi i htio nesto drugo, a ovako, moze proci.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...