Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Pozdrav narode!

Bio sam "prisiljen" da se prijavim na forum da bih mogao od nekoga da saznam neke informacije.

Naime ne poznajem BG pa bi me zanimalo da mi neko objasni kako da dođem do SKC-a?

Gledao sam na Plan Plusu i po njemu vidim da stižem vozom do Savske ulice tj. trga, e ali mi je također izbacio dva SKC-a; jedan je u Bulevaru Zorana Đinđića 152a, a drugi u Kralja Milana 48. E pa sad koji je od ta dva? Kako najlakše da stignem do tamo? Našao sam na sajtu od SKC-a linije koje voze do njih, ali vidim da će mi to biti potrebno samo za ovaj u Bul. Zorana Đinđića. Za ovaj u Kralja Milana mi se čini da ću lako doći i cipelcugom i sa malo raspitivanja, jel tako?

 

I usput šta je sa kartama? Ja sam 16. naručio preko neta ali mi ne stiže. Saznao sam da u NS ima da se kupi u Mungosu pa sad ne znam da li da je čekam da stigne ili da odem tamo i da uzmem kartu. Na kraju ću završiti ili sa kartom viška ili sa kartom manjka. :P Ufff ako se ovo drugo desi... all WILL go up IN FLAMES!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko treba da karta stigne u proseku? Ja sam je narucio preko Terra Nostra Promotions sajta. Nadam se da im radi. :P Posto vidim da su stavili drugi izgled, pa rekoh da nisu i koju narudžbinu izgubili usput zbog izmena na sajtu. :P

Sve sam nervozniji zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ,aj sad ozbiljno ve pitam ,pre sam ovde ostavio post da su meni stigle karte ,narucio jedan ortak moj kartu zasebno preko vas ,vi ga pitali da li porudzbina mojih karata ima veze sa njim,ja vam lepo reko ovde da nema a neko obriso post,nadam se da je Eldrejn to video i da je poslo kartu,danas je utorak,koncert u subotu,lik pizdi tako da ono.....da li ste poslali?!!?!?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...