Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Ako nekad uzivo budes slusao ovu pesmu, shvatices koliku si glupost odvalio. :no:

 

Stvarno Gojko, ti bi kao trebalo da budes fan ovog benda, a tako se nalupetas... Malo "posting while stupid" efekat da se smanji sledeceg puta.

 

Ja tačno znam koliki sam fan In Flamesa i ako kažem da Moonshield nije za live izvođenje, onda je to neki moj lični stav po tom pitanju, imajući u vidu da znam pesmu napamet i da sam video kako izgleda live na DVD-ju. Ako je moja rečenica dovoljna da vas dvojicu pogodi toliko da počnete da vređate, onda ste najobičniji retardi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

blagajna ce da radi do uvece, ako i dalje stoji pocetni dogovor. ako bude izmena, javljam.

 

E da! sto se tice fotoaparata, stvar je jasna: unose ih oni koji imaju photo pass tj press. i oni imaju pravo da slikaju prve tri pesme. e sad, posto je jasno da cete svi snimati i slikati mobilnim telefonima, i da je svako ko misli drugacije idiot, NEMOJTE koristiti blic tom prilikom.

naravno, nemoj posle da neko krene na ulazu sa pricom "jaaaao, nisam znao/jao, ostao mi aparat u torbi jos od letovanja prosle godine u spaniji/pa gde cu sada sa ovim" i ti fazoni...prosto, fotoaparata nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cujem da je sinoc u Zagrebu bilo ludo, Anders slavio rodjendan, tacnije bio prepijan na bini, jedva izgurao cert do kraja, ali atmosfera bila bas uzarena, Tvornica prepuna (to je 2000 ljudi sigurno), i Noctiferia takodje odradila odlican posao.

 

Videcemo sta ce od toga biti ponovljeno, hm, sutra :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cujem da je sinoc u Zagrebu bilo ludo, Anders slavio rodjendan, tacnije bio prepijan na bini, jedva izgurao cert do kraja, ali atmosfera bila bas uzarena, Tvornica prepuna (to je 2000 ljudi sigurno), i Noctiferia takodje odradila odlican posao.

 

Videcemo sta ce od toga biti ponovljeno, hm, sutra :meshuggah:

 

Bome sve istina :da: Ali 2000 ljudi nije bilo, to je sigurno.

Noctiferia je jako los bend, jedan od slabijih u regionu ali se, eto, proslavise Janezi..

 

Flejmsi su rasturili totalka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bome sve istina :da: Ali 2000 ljudi nije bilo, to je sigurno.

Noctiferia je jako los bend, jedan od slabijih u regionu ali se, eto, proslavise Janezi..

 

Flejmsi su rasturili totalka.

 

Nadamo se sutra reprizi, ali bez tolikog alkohola... Ipak sudeci po njihovoj ketering listi, ima i ovdje da se pije :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noctiferia je jako los bend, jedan od slabijih u regionu ali se, eto, proslavise Janezi..

:ph34r:

 

Ja ne znam postoji li jaci live sastav u ovim krajevima... Doduse gledao sam ih na svirci sa vrhunskom opremom, ne znam kako su sad zvucali sa In Flames.

 

Ali dobro, nije njihova tema, a i kontam da tu presudjuje zanr, i stvar ukusa oko toga da li je Koventant dobar bend ili ne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tačno znam koliki sam fan In Flamesa i ako kažem da Moonshield nije za live izvođenje, onda je to neki moj lični stav po tom pitanju, imajući u vidu da znam pesmu napamet i da sam video kako izgleda live na DVD-ju. Ako je moja rečenica dovoljna da vas dvojicu pogodi toliko da počnete da vređate, onda ste najobičniji retardi.

Niti me je tvoja recenica (necu da kazem glupost) uvredila, niti sam ja u svom postu uvredio tebe. Ja sam Moonshield gledao uzivo i stvar me je oduvala, dok ti, koji je nisi gledao, tvrdis da nije za live izvodjenje, tako da sam morao da ti odgovorim. Problem sto si ti relativno mlad i previse arogantan, a da pritom nemas apsolutno nikakvo pokrice za tu aroganciju, sto je najgora moguca osobina.

 

A, za ovo sto znas pesmu napamet - total respect! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...