Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

I'm dazed and confused.

Kak'a taslacina od svirke sunce ti spalim!

I to evo od coveka koji ne vole inflejmzov muzicki reroute, tj. ovodecenijske radove (Clayman ae da racunamo u proslu haha), korektnije tek par pesama sa svakog su mi slusljive/ok...no cak i tih par pesama me je uzivo pokrenulo i each one zvuci i cvrsce i bolje live. Odma' iz neba "Pinball Map" :rockdevil: hit nad hitovima bre. Pa "Epizoda", "Hive", "Cloud Connected", "Drifter" (ova pesma izuva cipelice uzivo :rockdevil: )....."Only For The Weak"!!!

Atmosfera je bila bas super, uprkos tome sto je SKC bio prazniji nego ocekivano (moguce da gresim, ali ne bih rekao da je bilo vise od 700inak coveka), Anders je odlican frontmen, pricao je svakak'e gluposti medj' pesama (kada su bile pauze jel'te), te mi je ikakav osecaj "tezge" potpuno izbijen iz glave :] Mislim, dao liku majcu jbt :D Kewl momenat... Ona izjava za novi album mu bas i nije trebala, ali kada je uzeo da dissuje Tumorg kupio me je za sva vremena :) :)

Make me feel unbreakable, lie and set me free...

Fantasticno vece. Tol'ko se pogubih, da cu da im i oprostim izostanak "Behind Space"a na racun pesama sa "ASOP", ali gre'ota sto nije bio bis i ta pesma pa nek sve ode u majcinu!

Ali da ne kukam... IN FLAMES :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grlo me boli od pevanja, vrat od slemovanja, noge od skakanja, ramena od shutki... ako to ne govori dovoljno kako mi je bilo, ne znam shta ce....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kakav koncert bog te mazo.....

IN FUCKING FLAMES!!!!!!!

 

 

 

p.s. Zhelim da chestitam Decontrolledu koji je sjajno zagrejao publiq i pokazao da je sa punim pravom dobio priliq da zapochne jednu savrshenu noc. Chim se dodje do nekih para ide se do prodavnice :pivopije:

Edited by ~MaX~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto, ali zašto nije bio Behind Space? :icon_ne:

to se i ja pitam

 

Ovakva atmosfera se još dugo neće videti u SKC-u.

kada dodju gardijani :mhihi::twisted:

 

predobra noc...sutra ce da diskutujemo, sad sam u fazonu JES!

 

Gojko:IGUUUUUUUUUUUMAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNN

LeX:Ima li ovde nekog sa yu metala?

pola ljudi eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

:rockdevil:

total kvlt

 

 

nego da predjem

znaci bilo je prejebano nisam ocekivao ovako dobro mada samo su 1.30 svirali sto je smor :(

emo refreni :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

sve u svemu nadam se da nije tezga

a sto se tice Bihajnd Spjes ovako:

1)Nisu dovoljno placeni :)

2)Oce da nam ostanu duzni za drugi put :D:rockdevil:

 

pozz

 

LeX da ispricas sta ste sve radili i ne stedi detalje :)

 

edit

svaka cast za smanjivanje cena duxeva i majica

jebeno kupio sam dux za 2000 a inace kosta 50 jevreja

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz ugla nekog ko je relativno neplanirano banuo, i kome je IF daleko od liste omiljenih bendova, dosta dobar 'cert.

Znači nije bila Behind? Jbg, i meni se učinilo da nije, al' s obzirom na moje poznavanje IF pesama... :)

OK bila atmosfera, mada je moglo i bolje. Falilo još ljudi, ja ušao svega 5-10 min pre početka IF-a, spustio se odmah sa garderobe tamo skroz iza, ali tu je bilo poluprazno, ubrzo bez ikakvih smetnji završih negde oko sredine, da sam hteo, opušteno sam mogao i do prvih par redova, naročito kad su bile šutke ;) , tek tu se videlo koliko ima prostora. Meni najinteresantnije (od onih koje sam prepoznao :) ) The Hive, Pinball Map, Episode 666, Colony, Alias (jedina sa novog koja mi se baš svidela), Cloud Connected, Come Clarity...

 

Anders... hehe, dobre mu bile neke fore, osim onoga za novi album, i onoga "najbolja publika ikada" ili kako već beše. U trenucima kada je pokušavao da podigne atmosferu, mogao je da objavi rezultat tekme, to bi ispalo do jaja. :)

 

Jel to njima uobičajeno da nema bisa?

 

Aj neka neko ispiše kompletnu listu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sustini sve sto je gore navedeno....jebase kevu sa koncertom

naravno,od ordinary story i crawl through knives ni traga ni glasa....

malo je bilo kratko,ali je atmosfera kidala,bio sam mokar totalno nakon koncerta

mislim da je zavrsetak sa my sweet shadow bio savrsen.....ukratko-odusevljen sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jel ste vi čuli za nešto što se zove "komunikacija sa publikom"? Lik je samo pokušavao da održi atmosferu pričajući to za album. Mnogi frontmeni pričaju tako baš da bi skrenuli pažnju kao sada vama i ne znam šta je to toliko čudno. Neki čak vređju publiku abnoramalno.

I btw album jeste keva, veoma me je prijatno iznenadio kada se pojavio (čitaj procureo na netu :D).

 

2. Sat i po svirke nije malo!! Pogotovo kada si na turneji mesecima. Al' jbga sve slatko traje kratko :pivopije:

 

Ali pošto je bio pijan/nadrogiran kao majka, oprašta mu se.

 

To što je Anders mrtav umoran od konstantnog putovanja ne znači da je drogiran i pijan. Taj stereotip je nerealan jer veruj mi da nemaju vremena a ni snage za takve stvari na putu...a i nisu baš oni iz toga fazona. Zato vole da cirkaju, što je i sam rekao večeras.

Edited by alek(sa)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert - savrsen. Mislim da bih pao u nesvest da sam cuo Behind Space. Kako bas to da izostave. :(

Sutra pisem detaljnije.

 

EDIT: Pozdrav za ekipu sa juma. :pivopije:

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ja ne verujem kakvih ljudi ima,neki satanisti se za vreme Dikontroldovog nastupa drali:Alahrist! Prorok! Iguman! itd.

Mislim strašno. :no:

 

 

Uglavnom odlična svirka,odlična atmosfera,dosta znoja. :pivopije:

Jedine zamerke su izostavljanje Behind Space-a,i to što nas je Anders ispalio za autogram,al' nema veze.

 

 

Samo alahrist...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mogu na miru da spavam i da čekam Slipknot i KsE :opusteno:

taj fazon :pivopije:

do dushe, samo KsE za mene :)

 

koncert objasnio. ne kapiram chemu tolika pomama za behind spacetom, ta metalchuga je prevazidjen period :S

anders ispao kralj. ne vidim kako je to bio drogiran pijan, skroz je normalno delovao chova.

my sweet shadow najjachi rif ikada! nula, neshto, nula, neshto, neshto, nula :)

 

pohvalio bih i decontrolled, momci znaju shta treba da se svira u ovo doba za razliku od kojekakvih autorskih paver, hevi i slichnih zhanrovskih bendova koje je realno pregazilo vreme. jedina zamerka je malkice loshiji zvuk, sve je previshe prshtalo. ali samo napred, metal je rat i te sheme! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta reći nego: In Flames-veni, vidi, vici Singidunum!

A jeste skontali Andersa sto nece da da ruku publici. hahaha. Kao neko će ga povući ili štagod. Makar ga jesam nakratko zakačio kad se bio popeo tamo pored onog lika iz osiguranja.

Al ce da sve boli kad ustanem! A i bilo bi pametno da odem uopšte leći, al jebiga još me utisak budnim drži! x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...