Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Evo i ja da napisem koju. Ustao sam tek sad posle 75 sati pripreme i realizacije koncerta, nemam glasa, sve me boli i hocu se raspadnem ali sve je vredelo.

Po meni, ovo je koncert koji je pobedio!

Kao sto rece Lex behind the scenec nema nihe bilo puno desavanja, jer su oni bili prilicno rastoceni posle koncerta u Ljubljani.

Ja sam imao privilegiju da popijem jednu finu kafu sa njima kad sam ih docekao na granici i kad smo prosli su nasu post-komunisticku tonu papirologije.

Bjorn je vec tad dokazao da je neprikosnoveni car, Peter takodje. Anders i Daniel su izgledali ko da ih je udario express olimpik, raspadnute face i crevene oci.

 

Najbolji je bio momemat u BG kad sam ih pratio na pivo, cervi su podigli sa kartica po tipa 10-15000 dinara i otisli da piju po kafanama oko SKC i da se kockatju u onim kockarnicama.

Sto se tice samog koncerta...ja sam bez reci.

Prvo hvala svim koji su dosli, usli, podrzali Decontrolled. Bilo je stvarno lepo i meni je srce puno od toga da su ljudi generalno dobro reagovali na nas.

Hvala vam svima.

Sto se tice In Flames-a.

Child dream came true for me last night.

Poderao sam i glas i kosulju i nogavicu od panatalona krljajuci se sa ljudima u publici.

In Flames = pobeda.

 

Vidimo se na sledecem koncertu.

 

Metal je rat

Metal je pobeda

 

Mr.Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mito, ne seri, jebali te Guardiani :D

Mita je u pravu. :P Na Gardijanima je bio opšti trans, a i više ljudi, tada nije imala igla gde da padne, ono sinoć je moglo i malo bolje, na oba 'certa sam bio u sredini (mislim na pvi Gardijan) i imao dobar pregled šta se dešava, sečate se onoga kada je Anders kenjao nešto u fazonu "hej, kada ja kažem da ste mi nešto tihi, treba da urlate, a ne da budete stvarno tihi". :) U prvim redovima jeste bila ludnica, ali na sredini i naročito pozadi je bilo dosta likova koji nisu imali pojma textove i uglavnom kulirali, like myself :) , ja sam na 4-5 pesama u vr' glave kao nešto skakao.

 

Nadam se da je i finansijski koncert dobro prošao po organizatore. :pivopije:

Kad smo kod organizatora, izgleda da opet imate neki virus or shit like that na sajtu. :)

 

E da, poseban pozdrav za raju koja je po završetku utakmice zapičila iz obližnjih kafića i kladionica na 'cert! :rockdevil: Zakleo bih se da sam video i nekog iz Terra Nostre (Bracu valjda) u istom lokalu gde sam ja gledao, pa razmišljam nešto, wtf, da neće da kasni koncert? :)

 

Lepo veče sve u svemu, šteta što sam morao da žurim kući, biće valjda bleje sa bagrom 11-og. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko su emosi i kako ih TI prepoznaješ?

 

Po oblachenju i shishkama. :D

 

@Duxa: Meni smao bilo zao sto nisma navatao nijednog clana da se slikam, ali jbg. Kad ste ih vi to uvatili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle skoro jedne decenije slusanja In Flames-a napokon sam ih cuo i otisao kuci zadovoljan ali ne i prezadovoljan.

Zvuce perverzno dobro sto je i ocekivano. Setlista mi se nije dopala. Taman krene dobra pesma pa druga pa onda tush sa nekom pesmom sa novog albuma koji je meni prosek. Najvise me nervira sto su svirali toliko stvari sa novog albuma a nisu svirali "I'm The Highway", koja je recimo jedina pesma koja mi se dopada sa novog albuma. "Move through me" umesto "Behind space"?! GTFO!!! Dobro, nisu meni dosli da sviraju ali svejedno me je iznerviralo. Anders je mnogo smarao, bolje da je vise pevao. Bjorn je car. Bez obzira na sve dobar koncert koji cu dugo pamtiti (dok ne dodju Soilwork :) )!

 

Nisam hejter ali mislim da su mogli bolje pesme da sviraju umesto ovih precrtanih, jbg. :)

 

pinball map

leeches

delight & anders

episode 666

drifter

colony

the hive

cloud connected

alias

move through me

only for the weak

disconnected

come clarity

quiet place

mirror's truth

trigger

take this life

my sweet shadow

 

ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨

¨°º¤ø„¸ In Flames¸„ø¤º°¨

¸„ø¤º°¨ We Trust! ``°º¤ø„¸

¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨¨°º¤ø„¸¨°º¤ø

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta fali Igumanu? :) Uostalom, to je sad znak raspoznavanja yumovske bagre na masovnim događajima.

Ma znam bre,zezao sam se,i ja sam bio jedan od njih. :):pivopije:

 

 

Inače zvuk je bio sasvim dobar za veliku salu,očekivao sam da će biti krdža.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, ja ga otpozadi nisam najbolje razumeo, svaki put kad krene da loži masu, ja reko "to je to matori, evo ga Behind Space i mogu da umrem", i kurac. Zato sam poslednju trećinu koncerta bio smoren do jaja iako je realno atmosfera bila na nivou. Jebiga, wrong expectations...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan koncert, sjajna masa, sjajan bend i predgrupa. Sta reci...Mislio sam da necu moci da dodjem ali ipak sam uspeo. Bilo mi je nevidjeno, koliko sam video zadovoljni su bili i oni sto vole starije strvari i ovi sto vole novije. Meni su ove novije bile super. Cvrsce zvuce nego na albumu. Sjajno sve u svemu.

Hvala momcima iz organizacije sto su se potrudili u ova pasja vremena da dovedu Flamese, nije to lako.

 

Decontrolled, meni su bili extra, ja sam bio srecan sto gledam domace kao predgrupu. Zvuk je bio sasvim dobar, basevi su izuvali, exekucija savrsena. Podrzao sam i uvek cu podrzavati, trud i plodove istog. Moram jos samo da kazem da mi je Lex bio super, ja bi se usrao da stanem tako kao frontmen, on je bio sjajan, dobra prica izmedju pesama, nije bilo dosadno, odlican frontmen.

 

Lepo je bilo sve u svemu.

 

 

Slazem se!

Auuu al' ce sad Lex da se uobrazi... :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pri kraju mislio "nemojte Behind Space molim vas, ne mogu više" :lol:

 

Ja sam u poslednjih godinu dana toliko izasao iz kondicije, da mi je i pola sata koncerta vise nego dovoljno :) Sto u principu sucks, jer kad grupa najavi zadnju pesmu, dok svi u sali prave face i kukaju "zar vec kraj", ja se smesim i mislim u sebi "O hvala Bogu", i to su sve koncerti mojih omiljenih bendova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...