Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Iguman! itd.

Šta fali Igumanu? :) Uostalom, to je sad znak raspoznavanja yumovske bagre na masovnim događajima. Evo Killing Hand će da potvrdi da smo se skontali na Maidenima kada sam se ja dernjao "Iguman". :lol:

 

Ae bre neka neko ispiše listu! Jedina razlika u odnosu na onu iz ZG, koju sam ja uspeo da skontam, je to što nije bila Behind, a zahvaljujući ortaku koji je kao fan (a nije provalio da je D&A bila 3. :) ), izgleda da je umesto nje bila Sleepless Again.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to sam i ja primetio nije bilo puno EMOsa? A bilo je dosta kao sto kaze Grob ljudi sa Slayer i Marduk majicama, chak sam jednog sa Dark Throne majicom video.

 

Koncert je bio savrshen. Mozda ne tolko kolko su dobro oni odsvirali ili Anders otpeva nega cela ta atmosfera koju je napravila odlichan publika. Cela velika hala je pevala, i ako su na pochetku bili malo povucheni i imali slabiji odnos sa publikom kada su videli kolko ih zelimo opustili su se instant. Prve 3-4 pesme u privim redovima su bile takve da sam ja jedva skako, ali sam uzivao i kasnije se publiak tu u prim redovima malo razredila i otishla u sutku. Iako bahs nevolim onaj Delight... odlichno mi je legao mada nekako The Hive mi je ostavio najveci utisak pored Only for the Weak ( gde je masa poludela) i Come Clarity(gde je masa bila najmirnija ali svi SVI su pevali). Mozda mi je jedino losh zavrshetak bio jes fin onaj efekat kada odlaze iz My sweet Shadow ali moglo je to neka druga pesma bolje da uradi, neka malo tvrdja za zavrshetak sa starijih albuma.

 

Inache sto se tiche bisa ili bilo kakvih dodatnih pesama da ubace za nas, pa pretpostavio sam da nece biti nishta od toga. Ipak Jesper nije svirao , a on je glavni gitarista i nisu mogli nimalo onda da eksperimentishu, jel predpostavljam da je onaj novi gitarista nauchio te pesme koje treba ito je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pinball map

leeches

delight & anders

 

episode 666

drifter

 

colony

 

the hive

cloud connected

 

alias

 

move through me

only for the weak

 

disconnected

come clarity

quiet place

mirror's truth

 

trigger

 

take this life

my sweet shadow

 

razmaci su jer dodju da menjaju gitare ili da se dopune pivom :)

Edited by -Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhhh...

 

Ovo vece je bilo jedan od highlightova mog zivota :) Ja licno sam bio srecan samo sto cu imati priliku da ih vidim uzivo u Srbiji, pa sad svejedno, kakav nastup kakva lista itd... Ali onako iskrenu svirku, kontakt sa publikom, energiju & atmosferu zaista nisam ocekivao... Ja sam raspamecen...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Crusader84

 

Ne, umesto Behind Space svirali su Move Through Me. Nije neka zamena, ali nije ni tako loše.

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako.... :D

 

Bilo je fenomenalno zaista... Ocekivao sam mozda malo vise ljudi, ali ok...i slazem se sa Gojkom da se takva atmosfera jos duuuuuuugo guo nece ponoviti. Mito, ne seri, jebali te Guardiani :D

 

Malo previse novih stvari za moj ukus ali dobro, razumljivo je. I mozda malo previse prozivanja(naravno pozitivnog iz zajebancije) ali i to je cool.

 

Neko je spomenuo tudju krv na majici? Mislim da je to ortakova krv, Andrej iz Vox Deoruma :) On ionako ima 50kg tako da ste ga bacali na sve strane :D

 

Takodje se neko zalio da je Anders malo dudlao tuki previse...sto je u principu i istina, medjutim, nama je davao autograme, samo sto nije hteo da se slika...Ja sam pokupio njegov i Peter-ov.

 

AUTOGRAMI.jpg

 

Najvece krljanje je definitivno bilo na Take this life i Only for the weak... Na OFTW mi nije bilo dobro, nisam vise mogao da disem, bubrezi su mi se pomerili u grlo a pluca...ne znam ni ja gde... :)

Najvise me je odusevio Bjorn....Covek je takav gotivac da je to neverovatno...Startovali smo njega, Svenssona, Peter-a i Anders-a da se slikamo sa njima kod beogradjanke i pristali su bez problema...Bjorn se rukovao sa svima nama, ispricao se, sve vreme je bio nasmejan, nista mu nije bilo tesko :) Za razliku od Andersa naravno, koga je boleo kurac, i vidi se na pola slike kako prica telefonom.... :)

 

CopyofMIIINFLAMES.jpg

 

Sve vreme dok je koncert trajao, Bjorn je divljao sa nama, smejao nam se, dobacivao, jer smo fazon pratili rukama svaki njegov riff kao da nam je dodao gitare... :) na kraju koncerta, dosao je do nas i bacio nam trzalice, pokazao rukom na nas i rekao: You guys fuckin' rock!! :D i kupio me je za odprilike...tri zivota :)

I kapiram ja da neki ovde ljudi ne bi voleli da cuju da je Anders bio odvaljen od ne znam cega...ali lik je bio neverovatno pogubljen....U trenucima raznih break-ova, lik je spusao glavu, i bio sam u takvom polozaju da sam mu stalno gledao osvetljeno lice...fazon, ocima je fokusirao pod, bio je skroz pogubljen, a to nije bio umor...jer bi pevao kao kurac...dakle prihvatite, lik se stvarno malo raspao, ali je odradio posao svaka mu cast. I ta komunikacija sa publikom je bila ok, ali dosta mlaka.

 

Sve u svemu, jedan od najboljih dana u zivotu, i to je kraj cele price :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih samo da se zahvalim ljudima koji su ispostovali nas, meni je zaista bilo predobro, a iskreno, porpilicno sam se iznenadio reakcijom ljudi ;) hvala :wub:

 

enivej, i dalje ne znam odakle da pocnem, preterano vece, anders JESTE bio malo sjeban, ali posto je on profi i iskustvo, covek rasporedio snagu da sve zvuci kako valja, napravio par pauza pa j sve ispalo tako, da ovaj koncert niko nece skoro zaboraviti :da:

 

@MITA

 

nema puno zanimljivih prica behind the scenes, oni su malo uzdrzani, ne znam sta im se to dogodilo vece pre, ali delovali su stvarno malo cudno...hah, izlazim iz auta, stizem u SKC oko pola 4 popodne i prvi na koje nalecem na stanici su peter i bjron, idu ljudi u kockarnicu :D ali su ekstra korektni u smislu toga da njihova tehnika ne kenja nista, znaci sve moze na bini sto oces, a to verujte mi, u velikom broju slucajeva ne ispada tako kad svirate sa velikima.

znaci Mito, pitaj vuka ili micu bubnjara, oni su blejali sa danielom i peterom, ja otisao da spavam...

 

 

 

brate, sada ipod na usi, idem malo po gradu da lutam i slusam IF :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...