Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Guest sebekus

Iju....prejebano...

 

Kada je rekao da je Take This Life poslednja stvar, 'wtf a My Sweet Shadow?' pa su na kraju i tu opleli.

Otisli bez Behind Spacea....e jbg..

 

Anders je kralj, a posle se nije hteo slikat...ccc....fora sa pivom mu je bila najjaca xD

 

Sve u svemu, prejeban koncert, odlicna atmosfera, odlican provod. Prasnjav im bus, pa su neki malo i svrljali po njemu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш прија мало физичке активности, скакање и то, спавао сам ноћас ко мала бебица. Ал сад ме врат убија.

 

Одличан концерт. Come Clarity је био врхунац по мени.

 

Ко зна, можда су људи планирали да се врате на још једну песму, ал ми их не сачекасмо :). Јебени превози.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast Decontrolledu, dobro su zagrejali masu :pivopije: Dobra je bila ona prozivka za Jewmetal, javili smo se u velikom broju :rockdevil:

 

Sad da prebrojim rane - The Hive me bukvalno izula, spala mi patika u moshpitu, jedva je nađoh :) Imam ogrebotinu ogromnu na listu, neko me martinkom odvalio :) kad je počeo Only for the weak, neki međed mi pokosio noge, umalo nisam iščašio koleno, za vreme cele pesme sam se oporavljao... Na majici imam krv, ali nije moja, neka se javi neko ako je odvalio glavom u mene ili nešto slično. E da, imam i otisak đonova na ramenima :)

Edited by Grobodan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan koncert, sjajna masa, sjajan bend i predgrupa. Sta reci...Mislio sam da necu moci da dodjem ali ipak sam uspeo. Bilo mi je nevidjeno, koliko sam video zadovoljni su bili i oni sto vole starije strvari i ovi sto vole novije. Meni su ove novije bile super. Cvrsce zvuce nego na albumu. Sjajno sve u svemu.

Hvala momcima iz organizacije sto su se potrudili u ova pasja vremena da dovedu Flamese, nije to lako.

 

Decontrolled, meni su bili extra, ja sam bio srecan sto gledam domace kao predgrupu. Zvuk je bio sasvim dobar, basevi su izuvali, exekucija savrsena. Podrzao sam i uvek cu podrzavati, trud i plodove istog. Moram jos samo da kazem da mi je Lex bio super, ja bi se usrao da stanem tako kao frontmen, on je bio sjajan, dobra prica izmedju pesama, nije bilo dosadno, odlican frontmen.

 

Lepo je bilo sve u svemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко зна, можда су људи планирали да се врате на још једну песму, ал ми их не сачекасмо :). Јебени превози.

 

In Flames nikad ne radi bis, kakva god publika bila, to je dobro poznato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je OK. Ja sam stajao iza, pa se nisam baš gubio. Sviđa mi se što su svirali Colony i Only for the weak. Sranje je što nisu svirali nijednu pesmu sa Jester race, koji je ipak njihov najbolji album zajedno sa Claymanom, po meni.

I jel se meni čini il je bio mutan zvuk sve vreme? ..Za šta naravno nisu krivi Flejmsi. Oni su odradili posao baš kako treba, svirali su pesme sa gomile albuma, al nekako nisu našli vremena da sviraju pesme i sa prva dva koje su izbegavali ko šugave :) i svaka im čast što nisu puno smarali sa novim albumom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

leva ej gitarska, desna za basadziju :D

 

kutije su im randall isloation, stajale su pored bine, tako da su im one dve kutije koje su na bochnim stranama (marshall vintage 1960 i peavey 5150) bile samo da dobiju malo mesa na samoj bini

 

bas kutija je ispod bubnja :)

Edited by -Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan koncert, sjajna masa, sjajan bend i predgrupa. Sta reci...Mislio sam da necu moci da dodjem ali ipak sam uspeo. Bilo mi je nevidjeno, koliko sam video zadovoljni su bili i oni sto vole starije strvari i ovi sto vole novije. Meni su ove novije bile super. Cvrsce zvuce nego na albumu. Sjajno sve u svemu.

Hvala momcima iz organizacije sto su se potrudili u ova pasja vremena da dovedu Flamese, nije to lako.

 

Decontrolled, meni su bili extra, ja sam bio srecan sto gledam domace kao predgrupu. Zvuk je bio sasvim dobar, basevi su izuvali, exekucija savrsena. Podrzao sam i uvek cu podrzavati, trud i plodove istog. Moram jos samo da kazem da mi je Lex bio super, ja bi se usrao da stanem tako kao frontmen, on je bio sjajan, dobra prica izmedju pesama, nije bilo dosadno, odlican frontmen.

 

Lepo je bilo sve u svemu.

Mrki kako te isprozivao Anders :D Po meni pozitivno naravno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to lik koji je stajao na stubu - rekao mu je da nešto u fazonu da je pussy što stoji pozadi i da ima još vremena da doće napred u moshpit :)

ne to je rekao liku sto je bio na galeriji

i lik je stvarno sisao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...