Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Behind space je obelezio citavu jednu njihovu eru, mnogo vremena je proslo dok ostatak njihovog rada nije prestao da se zasniva na nadogradnji iste... O tome, naravno, nema nikakve diskusije, sramotno je...

 

A za sada najbolje i najprofesionalnije slike mozete videti na ovom profilu!

 

http://www.myspace.com/kizacontempt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj,kada bih mogla da samnjim velicinu da stavim i ja snimak,snimala sam iz drugog reda come clarity i dosta se dobro cuje hehe,samo svi smo pevali,pa se on jedva cuo,ali ne bruji,bas mi zao sto mi komp sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam stvarno,ono je bilo silovanje kucica dobermana u cmar! meni licno,najbolji cert do sad!.set lista je bila odlicna,mada satellites and astronauts im necu oprostiti :D . zanima me samo,koliko je bilo ljudi sve u svemu? sala je bila natrpana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prezadovoljna!!! :rockdevil:

Bilo je prelepo!!!

Prvi red,pogled je bio fantastichan.

Napravila sam negde oko 150 slika..mada zbog jebene zabrane korishcenja blica,nisu sve bash najbolje uspele.

Otishla sam kuci sa kezom od uva do uva i kesom punom opipljivih uspomena..xD - trzalice,dobila sam i set listu sa potpisima,majica....slikala se,samo ne sa andersom,iako je chovek bio voljan ali obezbedjenje nije dozvolilo..

U svakom sluchaju...stvarnooo jedno SAVRSHENO VECHE!

 

 

:D

 

 

okachila sam par slika na space.. www.myspace.com/gaga_guideline

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast In Flames-u. Svirka na mjestu, profesionalnost, dobra set lista i kontakt sa publikom. Zvuk odlican, a moram da naglasim da je to zasluga, osim tehnicara IF-a, i zbog ozvucenja, koje je bilo drugacije nego inace. Drugim rijecima, nema vise smisla pljuvati na akusticnost SKC-a, sve se moze kad se zna i hoce. O atmosferi je bespotrebno pricati, svi smo vidjeli kako je bilo, a i vec je receno sve u postovima prije mog. Ono na sta bi se osvrnuo su neka pitanja iz prethodnih postova, npr. skepticizam hoce li In Flames doci ponovo, broj ljudi na koncertu, zasto je Decontrolled predgrupa...

Evidentno je da je vecinom dosla publika koja ih slusa tokom cijele karijere, a ne razdvaja 4 nova albuma od starih. Jeste drugacije, ali ovako, kad se cuje uzivo, jasno je da je In Flames metal bend koji evoluira, ali ne prestaje da kida apsolutni metal, i to onaj najviseg nivoa. Otud i odgovor na pitanje gdje su emo likovi, ono je bio metal koncert, pa ste mogli da vidite samo emo likove koji slusaju takav metal. Isto kao i ovi sa Darkthrone i slicnim majicama. Svi su dosli da slusaju metal :), a In Flames nam je pruzio nezaboravnu dozu istog. Drugo, jasno je da sala nije bila krcata, ali gdje pise da mora da bude krcata? Dosli su ljudi koji su zeljeli da vide In Flames, i plate 2500 dinara. Neki danas poslije ovakvih komentara o koncertu zale sto nisu dosli, pa ce doci iduci put, a od vas koji ste bili, sumnjam da ce neko da ih propusti iduci put. Mozda poneko. Kamelot drugi put je imao znatno veci broj ljudi na koncertu bas zato sto su prvi put odvalili tako, da su se mnogi zapitali sta im bi da ne dodju na koncert:) Iduci put na IF moze da bude samo vise ljudi nego prvi put. To je odgovor na pitanje o ponovnom dolasku. Sto se Decontrolled-a kao predgrupe tice, mislim da tu nije bilo promasaja, a vidjelo se i po atmosferi. Bolje dobar domaci bend, nego neki strani, koji je tu ko zna zasto.

Pozdrav svima, i vidimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao da,..jedna od jachih fora izmedju pesama..

Anders proziva lika na balkonu....hahahah

 

Neshto na fazon..

"Hey man..you`re really into that girl...Hey!There`s a show here..hey..!!!"

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba pohvaliti i organizatore :da:

izuzetno su profesionalni + kao i uvek, odlican izbor benda.

 

Edit: ovo ne pisem "tek tako", vec na osnovu dugogodisnjeg iskustva sa kojekakvim "organizatorima".

TN je zaista profi.

Edited by Montenegrina

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirka je bila IN THE PEDU :rockdevil::pivopije:

 

ne razumem toliko kukanje oko 'behind space'...meni je jedini crnjak (mada je to prejaka rech) bilo shto nije doshao jesper. ostalo je sve savrshenstvo. znalo se da nece svirati toliko starih stvari i to je ok. ipak je sad 2009. godina. ko je hteo da chuje stvari iz 90-ih trebalo je tad da ih gleda :)

 

tako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shala.. rekoh, cekamo slike osoba, zenskog pola, koje su isle samo da bi se fotkale sa muzicarima.

Ti nisi zensko ali tvoje fotke su OK.

 

Nikakve slike ja nisam kachio, vec sam samo quotovao sliku od nekg drugog lika koji je okachio na prethodnoj strani...U svakom sluchaju nebitno, da ne offtopichimo vishe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne da sam prezadovoljna, vec ne mogu da prestanem da mislim o koncertu!!! In Flames su bili odlicni! Sve je na mestu... Ono iscekivanje izmedju predgrupe i njih me je ubilo, al' onda kad su krenuli sa Pinball Map... Cak ne mogu ni da izdvojim kad mi je bilo najbolje, jer mi je non-stop bilo predobro! Jeste da sam se malo gusila, al' to nije vazno.. Sto se tice slika, super su vam! Ja sam u par navrata htela da slikam, al' me mrzelo da trosim vreme na slikanje pored takve atmosfere i muzike!! Najgore je sto je sad sve proslo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...