Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Koncert je bio neverovatan. Dovoljno da ja danas promuklo pričam iako nisam baš nešto od onih koji se dernjaju na koncertima, nit' znam sve reči.

 

Mislim da je jedini koncert na kojem sam ja bila da je bend imao zabavan kontakt sa publikom. I takođe jedini gde sam videla odrasle muškarce koji ciče k'o male devojčice čim se pevač približi našem delu bine. :D

 

Elem, s obzirom da mi nisu omiljeni bend ne žalim ni jednog jedinog dinara koji dadoh za kartu. Realno sledeći put dala bi i više jer je zagarantovano dobar provod i blesavilo.

 

+ Dcntrld jebaše kevu, ovo je drugi put da sam vas čula i čini mi se da ste sve bolji i bolji

a devojčice koje znaju svaku reč vaših pesama ftw ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi ti dečko neki retard? Moraš u svakom drugom postu da istakneš kako je "ta metalčuga prevaziđena"? Aj beži bre.

 

ahaha, izvini matori shto se slazhem sa chovekom. ja sam prerastao taj fazon, jbg :surprised: a ochigledno su i flejmsi, bogu 'fala :)

(barem sudeci po procentu pesama koje sviraju sa novijih albuma)

 

EDIT: pardon, morao sam se parafrazirati :D

Edited by bradilko

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahaha, izvini matori shto se slazhem sa chovekom. ja sam prerastao taj fazon, jbg :surprised: a ochigledno su i flejmsi, bogu 'fala :)

(barem sudeci po procentu pesama koje sviraju sa novijih albuma)

 

EDIT: pardon, morao sam se parafrazirati :D

Znači, ovde ne pričamo o pesmama tipa "Screaming for vengeance" ili "Scream bloody gore". Behind space ima gomilu elemenata prisutnih i u pesmama modernog metala, a verzija iz '99 tek nipošto ne zvuči kao "prevaziđena metalčuga". Tako da bih ja na tvom mestu stavio prst na čelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi vi da stavite prst na celo oko cega se raspravljate, a onda se izjasnjavate kao normalni.

koga bre boli kurac? ta pesma je super, ima ih jos 8 koje su obavezno morale da idu, ali KOGA BOLI KURAC posle onakve noci??

 

jebo mater, ne mogu da verujem...

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahaha, izvini matori shto se slazhem sa chovekom. ja sam prerastao taj fazon, jbg :surprised: a ochigledno su i flejmsi, bogu 'fala :)

(barem sudeci po procentu pesama koje sviraju sa novijih albuma)

 

EDIT: pardon, morao sam se parafrazirati :D

 

 

A jesi pritom prerastao iz čoveka u majmuna?

hahahah, qft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, ovde ne pričamo o pesmama tipa "Screaming for vengeance" ili "Scream bloody gore". Behind space ima gomilu elemenata prisutnih i u pesmama modernog metala, a verzija iz '99 tek nipošto ne zvuči kao "prevaziđena metalčuga". Tako da bih ja na tvom mestu stavio prst na čelo.

 

i led zeppelin ima elemenata vidjenih svuda u danashnjoj muzici, but that's not the point. bitno je da bashovanje novih albuma flejmsa ovde ima prodju, dok s druge strane padaju lame uvrede.

 

@lex: realno u pravu si, ne znam shta mi bi da se nastavljam sa raspravom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Neverovatno je da 90% ljudi kenja po "novim" flejmsima, a te pesme su ubedljivo najbolje prolazile. Pricam o komplet novom albumu kao i pesmama sa prethodnih 4. Narocito mi bilo cudno i smesno kada su svi poludeli na CLOUD CONNECTED. Ta pesma je mogla biti i na Linkin Park albumu, a histerija nikad veca, svi znaju tekstove, sutka, odusevljenje... To su ti fazoni, kao niko ne slusa cecu kad ono kad se napiju znaju da pevaju i sedamnaestu strofu...

 

2. Osim ko je ocekivao Behind Space, ne znam sto toliko razocaranje. Pesma je fenomenalna, ali samo koliko i gomila ostalih. Mislim da se razocarao samo onaj koji je "znao" da ce je svirati, a nisu!

 

3. Povezano sa stavkom 1 i 2, ove novije - "isproduciranije" pesme bas zvuce dobro i mnogo zesce uzivo. Bas su mi se dopale. Valjda je i to deo razloga zasto su se toliko dopale ljudima...one stare zvuce super, fantasticno odsvirane, kao sa cd-a, pa valjda nema mnogo cemu da se covek iznenadi pa zatim i odusevi.

 

4. Jednom sam izjavio da mi se mnogo dopada Anders na albumima ali da za turneju treba da ga zamene. Gledao sam gomilu klipova na youtube-u i zvucao je katastrofa. Ipak, posle sinoc moram da povucem rec. Covek je, eto bar juce, zvucao neverovatno. Prosto ne verujem da je od pocetka do kraja tako dobro zvucao. Svaka cast!!! Neko je pominjao da se nadrogirao, ne znam otkud vam ta ideja? Prosto sumnjam. Bas je bio simpatican sve vreme i izuzetno profesionalno odradio posao. Bas su simpaticni svi.

 

5. Stajao sam u pocetku negde na sredini i postepeno sam se pomerao ka napred. Samo cu reci da zvuk ne moze ( ili je bar veoma tesko) da se namesti da svuda bude kakav treba. Bas je bio super zvuk svuda osim u prvim redovima. Zadnijih 5 pesama sam bio u 4. redu i zvuk je tu bas sranje...narocito se gube visoki tonovi, anders se skoro nije ni cuo, a gitarske solo deonice skroz mutne i isto se nisu cule. Tako da za utehu onima koji nisu bili u prvim redovima, mogu samo da kazem da je bolje sto nisu bili tamo. A ovima sto su se tamo nagurali, jebiga...bar ste ih lepo videli :)

 

6. Sve u svemu, stvarno jedan od najboljih koncerata. Tu je i nova majica!! :)

Edited by mikki270

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga jos jedan....Prijatelju da si ga malo vise gledao, posebno van bine, npr. napolju, u restoranu, kod autobusa itd. ne bi tako pricao...Stvarno ne znam otkud nam ta ideja... Evo i jedan od organizatora ti je rekao da su on i Svenson bili nesto do jaja cudni... Prihvatite NESTO bar majku mu...

 

Nove zvuce tvrdje? Moguce je. Ali nek ti jednom odsviraju Dead eternity pa da vidimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo bre, likovi su na putu, ZIVE od ovoga, pa sta ako vare, piju, kurve jure i sta ti ja znam? sta kao, sad odjednom, to su nasi dobri flejmsi, ne bi oni tako nesto, oni su u fazonu da deci dele medvedice ispred hale, dan pred koncert?

sta kurac i da rokaju nesto...realno, da sam na njihovom mestu, ja bih bio pijan 24 sata dnevno...

i prekinite da serete o tome koji albumi su bolji, jednom za svagda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da su se svi izređali da kažu kako im je bilo manje-više super, plus se oglasio i organizator, plus su okačene fotke i klipovi, ne vidim o čemu bi smislenom više moglo da se priča. Ovo je logičan tok teme, nema mesta čuđenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga jos jedan....Prijatelju da si ga malo vise gledao, posebno van bine, npr. napolju, u restoranu, kod autobusa itd. ne bi tako pricao...Stvarno ne znam otkud nam ta ideja... Evo i jedan od organizatora ti je rekao da su on i Svenson bili nesto do jaja cudni... Prihvatite NESTO bar majku mu...

 

Nove zvuce tvrdje? Moguce je. Ali nek ti jednom odsviraju Dead eternity pa da vidimo...

 

Hahaha, sta bih dao da imam tvoj mozak na dan da se dooobro odmorim.

 

Pazi, nisam ga pratio kao pas od kad je dosao u BG vec sam otisao na koncert, dobro se proveo i zatim otisao kuci. Rekao sam na osnovu cega zakljucujem da nije na drogama, a to je ono sto je prikazao na bini, kako se ponasao i kako je pevao. Iskreno me boli uvo da li se drogira ili ne, samo sam hteo da rascistim onima koji nisu imali priliku da prisustvuju jucerasnjem koncertu da nije bio narkos na bini koji se gubi. A to sta je radio pre i posle koncerta, boli me uvo. Siguran sam da si ti sve video i da si ga pratio i do wc-a ako mu mozda nesto zatreba.

 

Nove pesme zvuce tvrdje nego na albumu, a ne tvrdje nego starije...mislim da je ovo svako mogao da skapira osim tebe.

 

Verovatno ces i ovde nesto pogresno skapirati pa ces da odgovoris opet u maniru jednog djubretara. Jedva cekam pa da me opet nasmejes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, sta bih dao da imam tvoj mozak na dan da se dooobro odmorim.

 

Pazi, nisam ga pratio kao pas od kad je dosao u BG vec sam otisao na koncert, dobro se proveo i zatim otisao kuci. Rekao sam na osnovu cega zakljucujem da nije na drogama, a to je ono sto je prikazao na bini, kako se ponasao i kako je pevao. Iskreno me boli uvo da li se drogira ili ne, samo sam hteo da rascistim onima koji nisu imali priliku da prisustvuju jucerasnjem koncertu da nije bio narkos na bini koji se gubi. A to sta je radio pre i posle koncerta, boli me uvo. Siguran sam da si ti sve video i da si ga pratio i do wc-a ako mu mozda nesto zatreba.

 

Nove pesme zvuce tvrdje nego na albumu, a ne tvrdje nego starije...mislim da je ovo svako mogao da skapira osim tebe.

 

Verovatno ces i ovde nesto pogresno skapirati pa ces da odgovoris opet u maniru jednog djubretara. Jedva cekam pa da me opet nasmejes.

 

HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xDDDDDDDDDDDDD

 

Nema potrebe druze, sve si rekao!!! :D :D :D sjajan si zaista...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...