Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Da li je jos neko narucio kartu preko Eventima i koliko je proslo vremena od kad ste narucili dok su vam posali kartu? Ja uplatio pre osam dana jos uvek cekam. :\

ja naručio 17. Marta i stigla mi 19. Post Expresom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je jos neko narucio kartu preko Eventima i koliko je proslo vremena od kad ste narucili dok su vam posali kartu? Ja uplatio pre osam dana jos uvek cekam. :\

Drug je narucio za Slipknot i stigla mu je tek posle dve nedelje, imaj strpljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da je normalno. :)

 

Ne razumem ovakve rasprave uopste. Primer amon din, pa NARAVNO da ce frubi kao njihov menadzer da ih gura svuda, tu nema nista cudno. Bilo bi cudno zapravo, da ih ne gura kao bend, vec da ih zapostavlja itd.. Ista stvar sa decontrolled

 

 

Hvala. Ni sam ne bih bolje srocio. Ali izgleda dzaba objasnjavat. Svaki ozbiljan bend ima ljude iza sebe koji se brinu da se taj bend progura. TNP i Decontrolled management su povezani i sasvim je logicno da se to desi. Pored Decontrolled-a tu ima jos par bendova sve mozete videti na: www.mr-metal.com

 

Uostalom, koliko god ironija bila sto cu ovo reci, pregrupa je aposolutno nebitan faktor. In Flames dolazi da zapali onaj SKC i to je sve sto bi pravom fanu benda trebalo da bude bitno.

 

Ako neko ne konta ovo...uvek moze da se obrati OVDE. I dobije kvalitetnu pomoc. :mhihi:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg

ja sam rekao

a i znam da iza sebe imam dosta ljudi koji su dosli da slusaju muziku a ne da prave sutke ;)

imas ljude da ti cuvaju ledja a? :razz:

 

e baš za inat ima da bude :P

 

:rockdevil::pivopije:

 

naravno! da prodje in flames bez sutki, ma jes..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...