Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Meni je max factor :puke: preteški puderi, korektori, sve preteško, kreon se razmazivao, jedino je maskara meni odgovarala, ali mi je bolja loreal metak.

Mada se mnogo brzo zgrudva.

Relano, ženama treba tema za šminku...

I, realno, ja bih volela da imam paletu senki :smrc:

 

Da li znate za prodavnicu čarapa na banovom brdu? Tamo gde je skretanje kod pumpe, kao za Rodu, na stanici preko puta je neka radnja, tetka neka donosi ima leg avenue boga i oca i mnoge druge blesave čarape. Ono, ima nesvakidašnjih. I samodržeće i hulahop..

Malo su skuplje, 1500 do 2000 ali opet, izbor joj je stvarno kakvog nema u Bg (a da ja znam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:mhihi:

 

Elem, u Replay-u sam neutesno zaljubljena u jednu torbicu, mala, ljubicasta, slatka, nista posebno, ali meni je preslatka, ona prljavo ljubicasta boja, ali brate preko 10 000 !

Јбт, што је много много је. ОК за ципеле, за кожу, крзно или ко шта већ воли, за накит, парфеме... Али за ташну??? Нема шансе... Ако бих баш толико умирала за тим, можда бих нашла (ако је ова опција уопште могућа) неког ташнара који би то могао по поруџбини да направи. И тако би било скупо, али не би било баш ирационално.

Share this post


Link to post
Share on other sites

мама ти гуска, за цдове постоји интернет. :):P

 

ја сам налетела на неку ненормалну распродају у есприју, платила сам торбицу 2000, а почетна цена је била око 7000! и млого је вепа :wub:

Edited by mara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...