Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

šta je HM? ja sam mali i glup :(

 

 

http://www.hm.com/

 

Inače, da, odnos cijena-kvalitet je super, a imaju nešto što sam mislila da neću naći u skorije vrijeme bilo gdje... jednobojnu odjeću. :)

 

Hvala, Diaboli Juna.

Inače, čuh da se otvorio i kod nas, u Srpskih Vladara ili kako se već sada zove ulica, mada su utisci različiti.

Da li je neko video/bio/kupovao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@veronique- jaaoo i meni je victoria super sto se tice oblacenja x)))

 

btw,nasla sam preeediiivnu versace-ovu azurno plavu haljinu,taman za maturu (naravno,sašiću je xD,ne verujem da bi mi moji dali 30k dinara za haljince xD )

i smislila sam i otprilike kakve bih aksesoare,wooo,jedva cekam ^^

i neke lepe guess cipelice <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

victoria-beckham-prada-fringe-handbag.jpg

 

Divno se oblaci, doista! I ja bih se divno oblacila kad bi mi novci na nos izlazili. Al od tolike divnoce moram primetiti slijedece: les oko vrata!

Meni doista nije jasan stav da ljudi lepo izgledaju sa mrtvom zivotinjom na ramenima. Da je Manowar, pa i da razumem. E, Viktorija, mogla je ona dobro proci u nekom glam grl pauer nekro bendu, ima tih afiniteta...

Sta ti je elita, ona moze da nosi prepariranog sibirskog krznara na nekom tulumu i da je svi gledaju sa suzama u ocima saptajuci kako ima stila! A posle sam ja morbidna... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ona izgleda kao pacov šta god da obuče.

A što se tiče krzna oko vrata... Pa, vjerovatno imaš cipele napravljene od mrtve živuljke? :)

 

Inače, ne sviđa mi se njen način oblačenja, previše mi je sve ravnih linija, "sterilno" i dosadno... Sem ovoga, to mi je samo odvratno. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne ne ne ne! Nisam ja aktivista Orke, Peta, Jehovini svedoci i ta sranja!

Nosim ja rokericu, i znam da je od krave! :razz:

Al moja rokerica ne izgleda kao da je nekad jela seno i lizala svoje nozdrve.

Mozda da joj umetnem neciji jezik ili one slatke staklene okice, mozda cu tad moci da kazem da imam stila...

Ovako je tako ordinarna... :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Nas kako, hani.... Kopiranje tudjeg stila mi nikad nije bila vrlina. A umem da budem objektivna, objektivno gledano zaista se super oblaci, zato sto puca pare na stilistu, zato sto nosi iskljucivo firmiranu odecu, a ko nosi firmirano po difoltu ima stila.

Subjektivno gledano, however! (moj omiljeni pravac kritike) ona izgleda kao anoreksija na dve noge, oblaci se kao debitantkinja koja zeli da bude buntovnica, sto ce reci: oblaci me baka, privatna prijateljica kraljevske guzice, al ja volim divlje, pa sam povremeno seksi. Ali seksi sa grubim linijama! Baka Sanel fazon!

 

A divno je kako terorise muza svog papucara koji, objektivno gledano - oblaci se kao metroseksualac, a subjektivno gledano, pedercina!

 

 

Daj neki argument, 'leba ti! Smorilo me ovo "seres!! drvlje/kamenje!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

svako preterano iseravanje u oblacenju je gej...svaka varijanta slepog pracenja mode je gej,svaka varijanta kada ti neko drugi kaze sta ces da obuces je gej...svako striktno guranje nekog "fazona"je gej...danas se muskarci oblace kao homoseksualci...ponasaju se kao homoseksualci...i to je gej!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Faustus - Zato sto nemas ukusa :(

 

@Trne - Oh, POBOGU ! Nije stvar u pracenju mode, stilistima i ostalo :roll:

Ali svakako, postoji nesto sto se zove 'stil', sto, moram da te razocaram, imas i ti. To je prosto sklop garderobe koju imas i koju nosis, i iz ukupnog zbira dodje stil. U prevodu, ti kad u glavi zamislis osobu neku, vizuelno, ona je nekako obucena, e pa, ono sto ti prvo padne na pamet u vezi sa tom osobom je uglavnom karakteristika .

 

Nije bitno, ti si muskarac, pritom nisi gej, tako da nema veze.

 

A ja sam fenserka/dziberka/volim kupovinu/imam polu-zlatne patike/nosim torbicu preko ruke kao kuce, znate ono ko fenserke sa splavova?! E, to.

I prosto se razmimoilazimo, tako da svaka dalja rasprava je nesuvisla i glupa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

victoria_beckham400.jpg

 

Ovo je za mene recimo vrhunuac neukusa, pogotovo slika u sredini (mada ni ostale no dobijaju prelaznu ocenu).

Kakav je ovo kaiš? Ovo treba da bude neki fazon, ili lepo da izgleda? Preterana mršavost treba da se sakrije, a ne istakne, po mom mišljenju. A i ne vidim poriv dotične da zacrni ten i izgleda ko farbana ciganka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam fenserka/dziberka/volim kupovinu/imam polu-zlatne patike/nosim torbicu preko ruke kao kuce, znate ono ko fenserke sa splavova?! E, to.

I prosto se razmimoilazimo, tako da svaka dalja rasprava je nesuvisla i glupa.

:no:

brate ne

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, vi ste ili slepi ili retardirani ili toliko ograniceni da prosto preskacete sustinu.

Nije poenta u njoj jebote, ni kako ona izleda. Stvar je samo u stvarima koje nosi.

@Dark elf - Na slici u sredini je najbolje obucena po mom misljenju. A taj ' kais ' nije kais, to se zove pojas, i da to dodje modni detalj koji jako lepo ide uz strogu garderobu i uz bele kosulje.

Ali nazalost, ona nije udugoj gotik haljini, u starkama, fetis cizmama, pa ne moze da ti se svidi.

 

@Mita - O da ! I jos je gora situacija od toga ! Imam ORIGINAL FENDI TORBU sa kojom idem na spavanje ! ! !

Alarmantna situacija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...