Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

pre bih se ubio nego sto bi obukao majicu sa jebenom kragnom. i jos svetlo plavu. :puke:

 

Dobro, ja se ne bih ubila, ali onu roze jedino da me natjeraju zbog nekih viših ciljeva :) Da je kupim - nikad! Previše obična...

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ja se ne bih ubila, ali onu roze jedino da me natjeraju zbog nekih viših ciljeva :) Da je kupim - nikad! Previše obična...

Ja bih, volim obične stvari, a ova je skroz simpatična... Mada bih više volela da je neka prljavija roze boja... Ovu nijansu baš i ne volim... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za njega :wub: >fred20perry20light20blue.gif

]

 

Imam ovakvu, ali josh lepsha mi je Prince.

 

Ahahahah!

71.jpg

Za mene. :P

 

 

Dobra , dobra majica

 

body_double.jpg

 

Moja nova majica, malo sam je editovao(skinuo ova imena i slicne gluposti, otprilike da ostane samo slika , ime filma i ovo sto ispod pishe), ali fantastichno izgleda na crnoj majici.

 

i ovo samo sto je bela majica :

 

filmofil_big.jpg

 

i jedna TOOL majica:

 

shirtopiate.jpg

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre bih se ubio nego sto bi obukao majicu sa jebenom kragnom. i jos svetlo plavu. :puke:

 

 

Ha ha zato ti nikad neces biti seksi :P

 

Dobro, ja se ne bih ubila, ali onu roze jedino da me natjeraju zbog nekih viših ciljeva :) Da je kupim - nikad! Previše obična...

 

 

Eeeee pa neki ljudi i u obicnim stvarima se izdvajaju iz mase a nekima ni najneobicnije stvari ne pomazu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pljujem po tim ljudima jer kupuju robu koju prave multinacionalne korporacije koje iskoriscavaju ljude u zemljama treceg sveta.isti taj zapad cije su to korporacije je nas bombardovao i odgovoran je za finansiranje izdajnickih nevladnih organizacija i stranaka.i posle toga sto preko b seru kako je radovan karadzic ratni zlocinac da ja kupujem adidas i coca colu??neka se tera u kurac zapad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si ti svesna koliko je smesno i zalosno kada neko u zemlji poput Srbije prica o modi? Kada u celoj drzavi ne mozes da kupis firmiranu stvar.

 

 

Ne vidim zasto bi izbor onoga sto moze da se kupi i po kojoj ceni u Srbiji bio prepreka za pricu o modi i odeci.

 

Ova tema sluzi da ljudi kace slike i komentarishu sta im se od odece dopada, sta ne, sta su kupili ili sta bi kupili.

Ovde nije mesto diskuju o ukusima i ko ih ima ili nema i kakvi su.

Pricamo o odeci, ne o modnim trendovima.

Molim da svoje modne/firmirane i ostale "nemas pojma seljanko" razmirice ostavite po strani.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...