Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Ma, ljudi u danasnje vreme samo jure na otvaranja shoping centara u nadi da ce izvuci neki popust na kupovimu...

 

 

Naravno da jure popust kad su cene nerealne! Pre neki dan sam isla da kupin neke pantalone i udjem u STING gde je tzv. VELIKA rasprodaja, pantalone snizene sa 20 000 din na 10 000din. Pogledam pantalone, nisu vredele ni 5 000 din.

 

(sreca textilac sam pa mogu da procenim)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da jure popust kad su cene nerealne! Pre neki dan sam isla da kupin neke pantalone i udjem u STING gde je tzv. VELIKA rasprodaja, pantalone snizene sa 20 000 din na 10 000din. Pogledam pantalone, nisu vredele ni 5 000 din.

 

(sreca textilac sam pa mogu da procenim)

 

 

pa tako je uvek... i ja skoro bia u fashion store i gledam neku majcu za leto koja je skroz providna (znaci za obuci preko neceg drugog) 2800... isto na snizenju, extra, a stara cena 3200... <_< okrenem etiketu, made in KOREJA! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da: zato se ja trudim da kupujem u inosrtanstvu njihove domace marke, jer je jeftine nego kod nas, nema poreza a i sami proizvode... evo prosle godine recimo sam se nakupovala u spaniji, jedva sam zatvorila kofer! sad je trebalo da idem u london al dobih upalu pluca i ne mogu da idem... :(:cry::sad: Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj to je bas extra! :) najvise mrzim kad kupim nesto extra i primim se na krpicu a onda odem u skolu i 200 riba ima to isto! :angry: grrrrrr.... samo sto ja ne znam da sijem... jedino da strikam sebi, mada i to bi potrajalo 2-3godine! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas kada dodje nesto 'novo' svi odmah kupuju, nema veze da li im se svidja ili ne, to je 'moderno', i onda svi izgledaju kao vojni odred, uniformisano!

Cak i kada imas nesto sto svi imaju, bitno je kako ti to nosis. Samo cu ti reci da sam kupila jarko crvenu, fensersku, satensku jaknu koju ima pola grada, na meni nije izgledala kao na njima. Sa raznim detaljima mozes bitno da promenis neki odevni predmet, vazno je imati maste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nja nja nja, a šta fali Koreji? Pih na vas sve

 

 

pa nista samo sto kod njih na textilnim pogonima rade deca 5-14god! :( pricali su da to treba da se promeni, da se uvodi neki zakon, al vidim nista od toga, bar ja nisam cula... jadna decica... :(

 

@NB:

slazem se, bitno je kako nosis stvari... samo sto ja najvise mrzim steretipe! a u mojoj skoli ako nisi stereotip - svi te gledaju ispod oka! i to ne moras da budes fancy... mozes ti da budes i dugokosi metalac koji nosi samo metalske majce i mrzi sve redom; emos koji se ni sa kim ne druzi i ima crnu emo sisku; fufa koja nikad nije obukla nesto ispod kolena... sta god hoces! al ako se razlikujes, nije bas prijatno...

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srednja skola prodje. Ne treba dozvoliti drugima da ti diktiraju sta ces da nosis (za to postoje dizajneri :) ), ja sam izgledala drugacije od drugih iz razreda, i jos sam dosla u drugoj godini kod njih, mislis da me nisu cudno gledali?! Posle su me upoznali i navikli se na mene, takvu kakva jesam. Ko sudi o tebe prema izgledu, nije vredan tvoje paznje.

 

Samo cu ti reci, dok si fin prema nekome, taj je stoka prema tebi, kad okrenes list, sve se promeni.

 

:da: :da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, jednu bih uzeo crnu i drugu verovatno crnu ili onu u bojama Etiopije, tako nesto :) ...nikad to nisam pazario, znas mozda odokativno kako se krecu cene? :) Nemoj da te zbune smajliji, meni samom smesno sta pitam, al eto, uzimao bih pa moram da pitam da ne skitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam htela da ti kazem da ako si blizu BG-a odes u Urban. Pa pazi, ja sam u ZR i ovde je u Urbanu ok izbor, ima i dark varijanti i regge varijanti, kontam da u BG-u ima jos bolji izbor. Pogledaj u Piramidi na NBG, oni su ok opremljeni sad sam videla na slikama :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dok sam bila u srednjoj sila sebi stvari, imala sam uvek ono sto drugi nemaju i nije me mnogo kostalo :mrgreen: . Sada sam na studijama i nemam masinu za sivenje ovde, a kad odem kuci nemam vremena za to :(. Tako da moram da kupujem.

To je extra! Ja dosta stvari sijem, ali i dosta njih kupujem. Ne slazem se da samo treba juritii popuste. Kupujem ono sto mi se svidja i mislim da je isplativije puci vise para na kvalitetnu stvar nego kupiti gomilu nekih gluposti. Srecom primam i stiipendije, pa su mu studentski dani koliko-toliko i olaksani. Nije mi zao da dam dosta para na odecu, a pogotovo na sminku. Sve kvalitetno (uz to ide i skupo) koristim i bolje mi je tako.

Edited by NYX 218

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo par majcica za spavanje koje sam "radila" pre par godina, nista specijalno, jednostavni oblici... Obozavam da brljam sa bojama, opushta me. A ponekad i ne ispadne loshe.

 

majce-za-spavanje-002w.jpg

 

Zao mi je sto mi nisu tu majice koje su stvarno bile super iscrtane, ali one su otisle kao pokloni za rodjendan :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ove neke boje za tekstil u teglicama :) manje teglice su 180 , vece oko 300, razredjuju se vodom i posle se tkanina osushi i prepegla i to je to.

Omiljena radnja mi je ona na pocetku Narodnog Fronta, pored Zelenjaka, tu ima svakakav slikarski pribor. Sad spremam neke crteze na staklu od vrata od terase, samo ce to malo da saceka, treba mi puno onih boaj za staklo (akrilne? :):) nemam pojma, ja udjem u radnju i kazem za sta mi treba boja pa mi daju tu :))

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je extra! Ja dosta stvari sijem, ali i dosta njih kupujem. Ne slazem se da samo treba juritii popuste. Kupujem ono sto mi se svidja i mislim da je isplativije puci vise para na kvalitetnu stvar nego kupiti gomilu nekih gluposti. Srecom primam i stiipendije, pa su mu studentski dani koliko-toliko i olaksani. Nije mi zao da dam dosta para na odecu, a pogotovo na sminku. Sve kvalitetno (uz to ide i skupo) koristim i bolje mi je tako.

Nisu uvek skupe stvari kvalitetne, npr. ove polu duboke Nike sto su sada 'in' kostaju od 7000 pa navise, a dosta modela je obican vestak a ne koza. Ja sam dosta kvalitetnih stvari kupila a da cena nije ogromna, skoro sam kupila farmerke, jako kvalitetan teksas a kostale su 1000 din. Danas ime prodaje a ne kvalitet, a zbog imena mnogi mogu da proguraju robu losijeg kvaliteta po velikoj ceni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...