Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

joj ja sam juce u woman's secret-u videla ove gacice

sexy_woman_panties_6.JPG

najbolje su!

kakva god da ti je guza, u ovome ti dodje podignuta i okrugla! :mrgreen: samo su bile bele, mada i roze nisu lose... ja bih najradije takve crvene... :bigblue: a nisu ni skupe, 1200din...

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj ja sam juce u woman's secret-u videla ove gacice

sexy_woman_panties_6.JPG

najbolje su!

kakva god da ti je guza, u ovome ti dodje podignuta i okrugla! :mrgreen: samo su bile bele, mada i roze nisu lose... ja bih najradije takve crvene... :bigblue: a nisu ni skupe, 1200din...

 

 

A kad bi ih navukla neka babuskera od 80 leta jel bi i njoj guza bila podignuta i okrugla?

Navali narode,carobne gace jos malo pa nestalo!!!Za samo 1200 dinara vasa guza postaje ponovo cvrsta i okrugla!

 

Nisu skupe 1200 za gace???A ona gore dala 25 evra za gace!!!Znate li vi koliko ploca i diskova ima da se kupi za te pare?I koliko pari obicnih gacica...Cista foliraza!

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa s obzirom da su woman's secret, nije skupo... a inace, ja muziku torentujem, a gace volim kvalitetne da nosim! ne bih rizikovala sa ko zna kakvim stvarima od kineza... bolje da ustedis na srugim stvarima, nego na donjem vesu! to treba da bude kvalitetno... sad bas ni ja ne bih dala 25evra, al dobro... to ne znaci da se devojka folira... :rolleyes:

 

edit: nisam nislila na babe, s obzirom da ih ovde nema! ja jos nisam videla devojku preko 25... a mislila sam na oblik guze, sve smo mlade, nemamo salo, celulit i ne vuku nam se guzice po podu! :)

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa s obzirom da su woman's secret, nije skupo... a inace, ja muziku torentujem, a gace volim kvalitetne da nosim! ne bih rizikovala sa ko zna kakvim stvarima od kineza... bolje da ustedis na srugim stvarima, nego na donjem vesu! to treba da bude kvalitetno... sad bas ni ja ne bih dala 25evra, al dobro... to ne znaci da se devojka folira... :rolleyes:

 

 

Foliraza je pisati ovde o tome i hvaliti se ali dobro,to su valjda te godine.

A jel postoji nesto izmedju brace kineza i tih najskupljih?Ne treba ici u krajnost ni u kom slucaju kad vec o tome komentarisemo.Zlatna sredina je najbolja bila i bice.Za 1200 dinara ima duks ili majica da se kupi,mozda cak i pantalone ako malo dodas novca.

 

 

Odgovor na tvoj edit:ima babe preko 25 kolko oces ali ih ti ne vidis,njima trebaju te super-gace a ne tebi u 16. :) Ti ih ne vidis bas zato sto su se sve pritegle u tesno da im ne bi visnulo salishte i celulit.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa slazem se ja, nisam ja ni rekla da sam kupila ovo, samo sam pomenula, ja moje gace placam 500-800din, da budu kvalitetne, al ne moraju da budu firmirane, ionako ne volim nesto posebno marke i te gluposti...

a ako neko ima novca, neka kupuje sta god hoce... mozda devojka ima da da i vise od 25evra za gacice... msm, to je njena stvar, stvarno ne ulazim u to. a ja imam da dam 1200din za donji ves, hvala bogu, al ne mislim da ima potrebe... ovo bih recimo kupila za rodjendan ili novu god, da castim malo sebe... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu skupe 1200 za gace???A ona gore dala 25 evra za gace!!!Znate li vi koliko ploca i diskova ima da se kupi za te pare?I

Све си лепо рек'о, а онда си усрао.

 

svako kupuje prema svom dzepu :rolleyes:

nuff said.

Нарафски.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све си лепо рек'о, а онда си усрао.

 

 

Ah da trebalo je da kazem dresova,izvini.

Ko sta voli nek izvoli,nemam nista protiv.Obicno ne komentarisem ove teme ali mi je bilo smesno ovo za te gace sto podizu guzu.Maskarada...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...