Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

dati za JEDNU majicu 2 crvene je ekstremno mnogo...za leto coveku treba 10 pamucnih plavih i belih majica koje kostaju 150 dinara na pijaci...

Ziva istina!Zato ja odem na buvljak i nadjem tezgu gde zenske majice ne koshtaju preko 300 dinara i kupim pet odjednom,u raznim bojama.Naravno,mislim na klasichne majice na bratele,bez natpisa,motiva i ostalih qraca i palaca.E,ako mi treba neshto za neku svechaniju priliku,onda i mogu da dam dve crvene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уз'о сам у Најкију шорц за 1500, а прва цена била 4000. Аутлете, волим те.

 

dati za JEDNU majicu 2 crvene je ekstremno mnogo...za leto coveku treba 10 pamucnih plavih i belih majica koje kostaju 150 dinara na pijaci...

:)

Ја имам једну од 2500, ал' та вреди и више. Опет аутлет, наравно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја у последњих годину дана нисам купио ништа што није Најки. :)

 

едит: У ствари лажем, уз'о ми је брат у новембру Converse дукс у Планети у Кнезу, тад су стигли нови модели па ми је купио.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna neko mozda kakve su cene pantalona, majica i dukseva u Newyorkeru?

 

 

pa generalno gledano, tu ti je jeftinije nego na drugim mestim, ali i kvalitet je los... msm, kako koja krpica. ja sam ortaku za rodj bas sad pre 2meseca kupila duks, 1800din... onako malo deblji, nisam znala da ce da otopli... :(

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi valjda koliko zaradjuješ i dal ti se drka po pijaci...

I od toga gde zivish.Kad mi treba neshto bolje ili kvalitetnije,za neku posebnu priliku,moram da idem u Nish.Jebote,ovde ne mogu ni patike za dete da kupim.Lako je vama koji zivite u velikim gradovima,sve vam je dostupno.Ja za pishljive cipele moram da putujem 60km.Ma sranje zivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa generalno gledano, tu ti je jeftinije nego na drugim mestim, ali i kvalitet je los... msm, kako koja krpica. ja sam ortaku za rodj bas sad pre 2meseca kupila duks, 1800din... onako malo deblji, nisam znala da ce da otopli... :(

 

stvarno ne ocekivano sto je sve toplije sto se vise leto blizi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џабе, ал' је крш.

Damn. Treba mi neka urbanija radnja (izbacimo odmah Urban Shop - out of my price range :)). St. George pantalone su crap,

brzo se cepaju. Rekli su mi da potrazim nesto u Newyorkeru. Gde se jos prodaje slicna roba? Rifle mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...